Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    Ja najbardziej lubię praktyczne prezenty i też zawsze takie staram się kupować. Ostatnio kupiłam mojej mamie solidny i piękny parasol. Parasolka w szachownicę to był strzał w 10tkę! Jest naprawdę śliczna, a dodatkowo wiem, że moja mama będzie jej regularnie używać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      Powoli zaczyna się u mnie przedświąteczne szaleństwo, siostrze chyba kupię falownicę do włosów, znalazłam cudną babyliss w24467e, myślę że jak ją dostanie to się bardzo ucieszy, bo ona jest super zakręcona na punkcie fryzur i włosów

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Siostra lubi modę? Jeśli tak, to na pewno warto podrzucić jej coś ciekawego. Ja ze swojej strony serdecznie polecam http://gts.travel.pl/plecaki-vintage.php - plecaki vintage wracają do łask!

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          O, to świetny pomysł. Ja w sumie jeszcze nie mam prezentów i to mnie trochę przeraża.

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            ja kupiłam siostrze zestaw kosmetyków do makijażu - wiecie pędzle, paletki cieni i jakieś pomadki. Musze jeszcze tylko skoczyć do rossmana bo mgiełkę do twarzy z serii glow and go z eveline. Idealna jako baza pod makijaż i potem już jako utrwalenie ( daje taki fajny efekt glow). wiem bo sama używam od jakiegoś miesiąca i to jeden z moich ulubieńców

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Wycieczka niespodzianka - to dobry pomysł.

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                Hej
                Ja na ostatnie urodziny kupiłam mojej siostrze bon na masaż świecą aromaterapeutyczną i była zachwycona. Sama później skorzystałam z tego zabiegu i bardzo go polecam! Myślę, że taki prezent spodoba się każdej kobiecie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Moja siostra nie potrafi jeździć samochodem bez nawigacji, ale do tej pory nie kupiła sobie uchwytu na telefon. Dlatego wreszcie postanowiłam kupić jej taki uchwyt w sklepie i wybrałam taki magnetyczny. Ucieszyła się. ;D

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    a ja uważam, ze ten chlebak to fajny pomysł Minęły już czasy kiedy dostępne były wyłącznie plastikowe czy metalowe chlebaki... Mnie się wyjątkowo podobają białe chlebaki bambusowe <3 naprawdę pięknie wyglądają i słyszałam, że są dobre do przechowywania pieczywa, bo wykonane z naturalnych materiałów sprawiają, że chleb jest dłużej świeższy.

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      Napisane przez Palys
                      Ja szukam prezentu dla 9 letniej siostry. Myślicie, że takie kostki Rubika będą ok? Nie mam zbytnio innego pomysłu.
                      Może warto zainwestować w gadżety z ulubionego filmu lub gry?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        Mojej siostze sprezentowałam nowy telefon, już nie mogłam się na jej grata patrzeć. Kupiłam alcatel 1S2020, sama bym chętne sobie taki telefon kupiła, super ma aparat i nowego androida tam dali.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Jak się dobrze zna osobę to z prezentem nie powinno byc problemu , ja kupuję rzeczy praktyczne dla tego moja sis dostała suszarkę do włosów. Sama wspominała że coś nowego by się jej przydało, , kupiłam babyliss bronze shimmer, fajnie wygląda i z tego co wiem to bardzo dobrze suszy.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            Napisane przez aferdita Pokaż wiadomość
                            Mojej siostze sprezentowałam nowy telefon, już nie mogłam się na jej grata patrzeć. Kupiłam alcatel 1S2020, sama bym chętne sobie taki telefon kupiła, super ma aparat i nowego androida tam dali.
                            Moja córka dostała go na urodziny i jest bardzo zadowolona, robi fajne zdjęcia, w tym makro i szerokokątne, na tym jej zależało, bo dziesiątki ich wrzuca na instagram

                            Skomentuj


                              Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent parapetówkowy to przemyśl... wycieraczkę do drzwi. Może brzmi nieco dziwnie, ale gwarantuje, że będzie udany.xxx
                              Last edited by gagatka; 19-10-2020, 11:02. Powód: link

                              Skomentuj


                                Jeśli ktoś bardzo lubi swoją siostrę to na pewno warto kupić ramoneski .Sam nawet mojej siostrze taki prezent ostatnio kupiłem.
                                Last edited by gagatka; 21-10-2020, 11:18. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X