Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piercing, tatuaże, modyfikacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Piercing, tatuaże, modyfikacja

    Chciałam poznać waszą opinie na temat konkretnego piercingu, tatuowania, a takze modyfikacji ciała. Nie chodzi mi o kolczyk w nosie, ani tribale na lędźwiach tylko duże ilości kolczyków i tatuaży, rozdwajanie języka, micridermale, tunele i wiele innych.
    Podoba się wam czy też nie?
    Jak podchodzicie do takich ludzi i matek?
    No i jak zaaragujecie gdy się okaże, że wasze dzieci gdy już dorosną zechcą w ten sposób ozdobić własne ciało.

    Kilka linków orientracyjnych w tym co ludzie potrafią ze sobą zrobić

    http://www.********aus.com/pics/I1VSbMaDjmnq.jpg - tunele w policzkach i dośc konkretny piercing
    http://blog.makezine.com/FCAKOUIFC2BTUFM.LARGE.jpg - ucho elfa, trzeba zszyć później coś uciać
    http://i.pbase.com/o4/75/700275/1/66...epiercing2.jpg - konkretnie wytatuowana i wykolczykowana dziewczyna, jak dla mnie coś pieknego
    http://futurismic.com/wp-content/upl...-mod-thumb.jpg - implanty zwane microdermalami (nie idzie usunac w inny sposb niz wyrwac lub rozciac)
    http://a355.ac-images.myspacecdn.com...37637aa162.jpg - skaryrfikacja inaczej tatuaz bliznowy, tworzy sie go na ciele wycinajac skalpelem wzor z kawalkow skory, pozniej sie to zabliznia i powstaje cos takiego


    Wybaczcie, ze sie tak rozpisalam ale chcialam dokaldnie przedstawic o co mi chodzi... no moze nie o az taka abstrakcje
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

  •    
       

    #2
    mam obojetny stosunek do takich osob.nie wiem tylko po co sie tak okaleczaja.
    shannon

    Skomentuj


      #3
      to dokładnie jak ja

      Skomentuj


        #4
        shannon ale oni twierdza ze sie ozdabiaja a nie okaleczaja
        ale dziewczyny jak byscie zaaragowaly gdyby ktoregos dnia wasze dzieci przyszly tak do domu?
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #5
          z mojego punktu widzenia to jest okaleczanie.jak moje dziecko kiedys tak zrobi to mam nadzieje ze bede na tyle madra by je nadal mimo wszystko kochac.poki co jest to daleka pszyszlosc.
          DIABELECKE masz cos takiego?planujesz?czy poprostu pytasz z ciekawosci?
          Last edited by shannon; 09-12-2008, 23:45.
          shannon

          Skomentuj


            #6
            powiem tak wszystko jest dla ludzi , niektore manie sa straszne ale wiem ze ponoc kazdy kto zrobi sobie wiekszy tatuaz potem chce kolejne poniewaz petla obronna organizmu wytwaza endorfiny ktore powoduja ekscytacje i szczescie, cos podobnego jak sporty ekstremalne i adrenalina,
            mysle ze wazne zeby to wszystko bylo takie ze wrazie czego mozna to zdjac i nie ma oszpecen (pircing)
            hmm mam nadzieje ze moje dziecko zanim cos takiego sobie zrobi to pogada z nami, i nie bede mu tego zabraniala kategorycznie, tylko chcialabym zeby np poczekal do tej 18 i sam wtedy zadecydowal, ale co zycie przyniesie to nie wiemy
            ja sobie pempek przekowalam sama w domu i mama o tym wiedziala a mialam wtedy 14 lat ale juz mi zarosla ta dziorka (w uszach mialam 8 dziorek w tym jedna na szczycie ucha) teraz uzywam trzech w tym ta na gorze ale wsadzic kolczyki bym mogla do 5

            mi mama powiedziala kiedys ze ze swoim cialem moge robic co chce, bo to ja bede z tym zyc tylko zeby sie nie musiala za mnie wstydzic i zebym wziela pod uwage ze sie zestarzeje

            Skomentuj


              #7
              saMa sobie bym nie zrobila ale jak ktos ma to mnie to zwisa. dorabianie sobie elfickich uszu weszlo jak w kinach lecial wladca pierscienia dziwne tylko ze ludzie nie probowali sobie nozek popodcinac zeby jak hobbit wygladac. sama tez mialam kolczyk w nosie ale juz z tego wyroslam.mam nadzieje ze moje dzieci nie beda popadaly w az takie skrajnosci jak na tych zdjeciach
              Last edited by polavica1; 10-12-2008, 00:06.
              PAULINKA 31.8.2003
              VICTORIA 20.5.2008

              12.1.2009r raczkowanie
              13.1.2009 pozegnanie cycunia
              16.1.2009 samodzielne siadanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja mam jeden tatuaz i planuje sobie zrobic drugi pieczulka z tym ze ciagnie do nastepnego tatuaza masz racje moj kochany ma ich az 11

                Skomentuj


                  #9
                  Ja mam jeden tatuazyk na pleckach i mi on w zupelnosci wystarczy..i wcale to nie regula, ze jak jeden sie zrobi to chce sie wiecej.U mnie w sumie wrecz przeciwnie jakies takie lata glupoty byly i sie zrobilo teraz bym raczej juz nie zrobila.A kolczyk tez mam jeden w brodzie i tez mi wystarczy. A co do tych tuneli itp itd .. to dla mnie to straszne jest no ale ile ludzi tyle opinii. Naprawde nie wiem co bym zrobila, zeby moje Dziecko takie cos mialo..

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #10
                    shannon bardziej z ciekawosci pytalam zeby poznac opinie ludzi,a co do tego czy mam to... mam 4 tatuaze wytatuowane cale lewe przedramie, caly dekolt i nad prawym biodrem, co do kolczykow mam w jezyku mialam we brwi, miedzy oczami, dwa w wardze, co chcialabym miec napewno nie taki hardcor jaki poakzalam w linkach. Rozdowjenie jezyka mnie korci ale chyba sobie podaruje, po za tym chetnie widzialabym u siebie kolczyki w policzkach, w rece, nosie i jeszcze kilku innych meijsach i male tunele w uszach (tak do 2 cm) no i przede wszytskim jeszcze wiecej tatuazy.
                    Chcialam ogolnie ocenic akceptacje ludzi, czy nadal jest tak banalne szufladkowanie - ma tatuaze to siedzial w wiezieniu.

                    iNsOoMNia w brodzie moga byc tylko implanty(microdermale) kolczyki sa wardze, ale chyba wiem o co ci chodzi
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Diabelecke hehe nie w brodzie tez sa ja mam zwykla kuleczke na srodku brody

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj


                        #12
                        diabelecke to masz tego trochemysle ze te czasy minely gdy tylko recydywa miala tatuaze.osobiscie uwazam ze to tutaj co przedstawiasz na tych fotach to przesada.dziecko moze miec przechlapane ze rodzic wyglada jak dziwak.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                          shannon ale oni twierdza ze sie ozdabiaja a nie okaleczaja
                          ale dziewczyny jak byscie zaaragowaly gdyby ktoregos dnia wasze dzieci przyszly tak do domu?
                          coś strasznego.....wydziedziczenie

                          Skomentuj


                            #14
                            iNsOoMNia to co ty masz to jest kolczyk po srodku wargi.

                            kolczykw brodzie czyli microdermal http://wiki.bmezine.com/index.php/Chin_Piercing

                            kolczykw wardze czyli labret http://wiki.bmezine.com/index.php/Labret
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #15
                              Diabelecke no najwidoczniej sie nie znam na nazwach fachowych ale zdecydowanie mam taki jak ta dziewczyna na drugim foto tylko po srodku. Dla mnie wiesz broda to broda, a jak ktos by powiedzial na wargach to skojarzylo by mi sie z ustami poprostu.

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X