Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mycie twarzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mycie twarzy

    MOja córcia skończyła 4 miesiące. Do tej pory przemywałam jej twarz wodą przegotowaną, zastanawiam się jak długo tak trzeba. Czy nie można po prostu wodą z kąpieli (przed włożeniem dziecka)?

    Drugie pytanie: czy uzywacie jakichś kremów do twarzy? idzie zima- czy trzeba specjaly krem na mrozy?
  •    
       

    #2
    Odp: Mycie twarzy

    W mroźne dni powinno się chronić buzię dziecka specjalnie przeznaczonymi do tego kremami. Tu znajdzie Pani przegląd kremów dla dzieci na zimę wraz z cenami >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mycie twarzy

      I zajrzę sobie do przeglądu - dziękuję

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mycie twarzy

        Mi lekarka zaleciła przemywanie buzi synka roztworem KMNO4 czyli nadmanganianem potasu rozcieńczonym z wodą ( jeden kryształek na litr wody). Tylko, że syn miał potówki na twarzy, ale efekt był niemalże natychmiastowy - wieczorem przemyty, rano ładna buzia (oczywiście nie wszystko zniknęło, ale się poprawiło)

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mycie twarzy

          Ja od samego początku myję buźkę wodą z wanienki i nic się nie dzieje. Przed wyjściem na spacer w wietrzny i mroźny dzień trzeba posmarować buźkę specjalnym kremem polecam Nivea.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mycie twarzy

            na początku też stosowaliśmy patent z woda przegotowana po jakims czasie przeszlismy na wode z wanienki przed tym jak dziecko ląduje do kąpieli - a kremy do ochrony przed słoncem, wiatrem zawsze stosuje ja polecam również nivea

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mycie twarzy

              Jestem zwolenniczką kosmetyków dla dzieci marki Nivea z racji ich skuteczności oraz łagodności,nie ma mowy aby wystąpiły po nich podrażnienia skóry,więc polecam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mycie twarzy

                U nas zakupione produkty Nivea niestety się nei sprawdziły, mała do roku reagowała na nie alergicznie, wiec pisząc nei ma mowy na uczulenie nei byłabym tego taka pewna, tak naprawdę wyszstko może uczulić dziecko nawet produkty Hipoalergiczne, dlatego używanie wszelkich kosmetyków wykmaga obserwacji rodziców czy opiekunów, podobnie jak przy rozszerzaniu diety.
                Jedne dzieci tolerują wszystko co u innych może wywołać byle "jabłko" wysypkę

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mycie twarzy

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  U nas zakupione produkty Nivea niestety się nei sprawdziły, mała do roku reagowała na nie alergicznie, wiec pisząc nei ma mowy na uczulenie nei byłabym tego taka pewna, tak naprawdę wyszstko może uczulić dziecko nawet produkty Hipoalergiczne, dlatego używanie wszelkich kosmetyków wykmaga obserwacji rodziców czy opiekunów, podobnie jak przy rozszerzaniu diety.
                  Jedne dzieci tolerują wszystko co u innych może wywołać byle "jabłko" wysypkę
                  nio z tym się zgodze u mojej siostry jest taki problem iż Gabi źle toleruje produkty Nivea, Ziaja, Hipp - siostra długo szukała tych idealnych kosmetyków, które nie uczulaja i nie podrażniają córci - u niej sprawdziły się produkty Musteli - drogie ale w ich przypadku skuteczne

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mycie twarzy

                    u nas sprawdził się hipp na każda pogodę oraz maść cholesterolowa na receptę.
                    do kąpieli oilatum oraz Emolium, ale używane w przypadku suchości skóry nie zapobiegawczo

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mycie twarzy

                      Moja córeczka nie ma uczulenia na żadne kosmetyki, ale staram się używać cały czas jednej marki, chyba ze od kogoś dostaniemy to używamy i nie ma z tym problemu.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mycie twarzy

                        ja myłam wodą przegotowaną tylko kilka tygodni, potem już normalną wodą pod prysznicem pod kranem, albo nawet chusteczkami nawilżonymi czy szmatką nawilżoną zwykłą wodą i ma piękną skórę i wszystko ok.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mycie twarzy

                          Napisane przez Gaia Pokaż wiadomość
                          MOja córcia skończyła 4 miesiące. Do tej pory przemywałam jej twarz wodą przegotowaną, zastanawiam się jak długo tak trzeba. Czy nie można po prostu wodą z kąpieli (przed włożeniem dziecka)?

                          Drugie pytanie: czy uzywacie jakichś kremów do twarzy? idzie zima- czy trzeba specjaly krem na mrozy?
                          Zgadza się - dla dzieci w ziemie lepiej wybrać konkretny, sprawdzony krem w aptece

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mycie twarzy

                            Jestem tego samego zdania.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mycie twarzy

                              Ostatnio regularnie używam tego żelu https://www.doz.pl/apteka/p134363-En...o_mycia_250_ml dobrze myje, nie wysusza skóry, nie ściąga, jest delikatny

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X