Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak urządzić łazienkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak urządzić łazienkę?

    Czasami lepiej jednak zaufać poradom innych.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak urządzić łazienkę?

      Polecam czarno-białą łazienkę poprzez zastosowanie glazury łazienkowej i gresu - ponadczasowe i niezwykle uniwersalne rozwiązanie. Przeważnie takie łazienki są zarezerwowane do małych wnętrz, ale odpowiednio ograny duet kolorystyczny sprawdzi się zarówno w dużym i przestronnym wnętrzu, jak i w małej łazience.
      panele podłogi - sklep internetowy

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak urządzić łazienkę?

        My mmay czarno białą łazienkę i wierz mi czarne płytki to zmora. Żałuję, ze się na nie zdecydowałam. Teraz planujemy odgrodzić prysznic od wanny luksferami takimi jak tu xxx Nie wiem czy przy okazji nie wymienimy tych nieszczęsnych płytek.
        Last edited by disne; 26-06-2020, 17:22. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak urządzić łazienkę?

          Remont i urządzenie łazienki nie musi się wiązać z ogromnymi kosztami. Trzeba po prostu dobrze przemyśleć kwestię czego potrzebujemy i jak to ma wyglądać. xxxx też są ważne i tą kwestię też należy przemyśleć.
          Last edited by disne; 26-06-2020, 17:23. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak urządzić łazienkę?

            Mnie bardzo kręcą inspiracje z katalogu Roca. Mam niewielką łazienkę, ale część pomysłów "katalogowych" na pewno przeniosę do swojej łazienki, którą wkrótce czas zacząć remontować.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak urządzić łazienkę?

              Na stronie wlasneczterykaty.pl/brak-miejsca-w-lazience-wiemy-gdzie-popelniles-blad znalazłam proste triki, które możecie wykorzystać w swojej łazience, by zyskać więcej wolnej przestrzeni.
              Last edited by disne; 26-06-2020, 17:23. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                A ja polecam stronkę blog.elements-show.pl na której znajduje się mnóstwo ciekawych wpisów i porad dotyczących aranżacji łazienki. Od razu widać, że tworzona przez pasjonatów i fachowców.
                Last edited by disne; 26-06-2020, 17:23. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak urządzić łazienkę?

                  Na małą łazienkę jest kilka sposobów, jednym z nich jest rezygnacja z wanny na rzeczy prysznica, ale nie każdy się na to zdecyduje. Montaż stelaża zamiast zwykłego kompaktu też da zaoszczędzić trochę miejsca.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak urządzić łazienkę?

                    Pamiętaj o schowkach Teraz w modzie jest mieć wszystko pochowane. Tutaj możesz zaczerpnąć parę pomysłów .budnet.Urzadzanie_wnetrz_5_praktycznych_pomyslow_ na_domowe_schowki,Aranzacje_wnetrz,135273-czytaj
                    Last edited by disne; 26-06-2020, 17:24. Powód: link
                    Niepoprawna romantyczka

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak urządzić łazienkę?

                      Napisane przez Klaudia877 Pokaż wiadomość
                      Pamiętaj o schowkach Teraz w modzie jest mieć wszystko pochowane. Tutaj możesz zaczerpnąć parę pomysłów xxx
                      Ja jestem o ile jest budżet zwolenniczką szafki na której stoi umywalka. Coś jak na zdjęciu



                      Fot.: Roca

                      Można pozbyć się wątpliwej urody syfonu i mieć schowek w miejscu, które i tak zostało zajęte przez umywalkę.
                      Last edited by disne; 26-06-2020, 17:24. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak urządzić łazienkę?

                        Jeśli macie do dyspozycji większą ilość gotówki to polecam płytki marmurowe - pod względem aranżacyjnym i estetycznym marmur w łazience sprawdza się doskonale, a poza tym jest niezwykle trwały. Jakiś czas temu kupiliśmy takie płytki do łazienki i wyglądają wyjątkowo elegancko - tutaj eborys.pl znaleźliśmy sporo takich płytek.
                        Last edited by disne; 26-06-2020, 17:20. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak urządzić łazienkę?

                          Moim zdaniem nie ma co pytać innych o zdanie bo mieszkanie ma sie podobać Tobie i ma Tobie słuzyc a nam juz nie musi Popatrz sobie jeszcze tutaj: paradyz.com/plytki/lazienkowe-paradyz.com/plytki/lazienkowe też znajdziesz sporo pomysłów na łazienkę. Mnie sie bardzo podobają ciemne łazienki ale nie wiem czy jest to do końca funkcjonalne.
                          Last edited by disne; 26-06-2020, 17:20. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak urządzić łazienkę?

                            Napisane przez maciejkaa1 Pokaż wiadomość
                            Moim zdaniem nie ma co pytać innych o zdanie bo mieszkanie ma sie podobać Tobie i ma Tobie słuzyc a nam juz nie musi Popatrz sobie jeszcze tutaj: xxxteż znajdziesz sporo pomysłów na łazienkę. Mnie sie bardzo podobają ciemne łazienki ale nie wiem czy jest to do końca funkcjonalne.
                            Znajomi mają taką łazienkę w czarnych płytkach i wydaje mi się jednak za ciemna Taka "zimna" i nie chciałabym mieć takiej w swoim domu Wybrałabym jaśniejsze kolory ,może z jakimś ciekawym motywem
                            Last edited by disne; 26-06-2020, 17:20. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak urządzić łazienkę?

                              Weź pod uwagę przy urządzaniu łazienki wszelkie dodatki, sama przekonałam się, jak wielkie ma to znaczenie, gdy na mojej umywalce stanęła steinberg bateria xxxx zdecydowanie nadała całemu pomieszczeniu fajnego, nowoczesnego stylu
                              Last edited by disne; 26-06-2020, 17:21. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                                Mi marzy się w domu takie niewielkie, własne SPA. Aby taką atmosferę stworzyć w domu wiem , ze trzeba się niezłe postarać. Sporo niezbędnych rzeczy do takiej łazienki znalazłam tu xx lazienkownia i chyba nie tylko ja znajde tam rzeczy do łazienki marzeń.
                                Last edited by disne; 26-06-2020, 17:21. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X