Wr   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Gadu-gadu o konkursach > Prosimy o gosy w konkursie...
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Prosimy o gosy w konkursie... Tu zamieszczamy linki do konkursw, w ktrych bierzecie udzia i potrzebujecie wsparcia forumowiczek, oraz informacje o wszystkich konkursach spoza forum Babyonline.pl

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 16-01-2013, 19:39
lodzkiemamy lodzkiemamy jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
lodzkiemamy.polki.pl

Thumbs up d - konkurs Baby Shower!

Portal dzkie Mamy oraz Baby Room zapraszaj serdecznie do udziau w konkursie "Mj wymarzony Baby Shower"!

Jeli spodziewasz si dziecka i marzysz o organizacji imprezy typu Baby Shower, albo masz przyjacik, siostr lub koleank, ktra jest w ciy i chciaaby przygotowa dla niej tak imprez, to ten konkurs jest dla Ciebie!

Opisz nam, jak taka impreza miaaby wyglda, a my j dla Ciebie zorganizujemy!
fot.www.lodzkiemamy.pl

Na zgoszenia czekamy do 31.01.2013 roku pod adresem lodzkiemamy@gmail.com oraz info@babyroomshop.pl

Przed udziaem w konkursie prosimy o zapoznanie si z regulaminem.
Szczegy dostpne na www.lodzkiemamy.pl
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-2020, 20:27
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

Domylnie Odp: Łódź - konkurs Baby Shower!

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:07.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.