Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szyjemy!!!

    Laraa co byś chciała zrobić - ja zaczynałam od książeczek właśnie, teraz załuje ze w ciązy tym się nie zajęłam bo dużo rzeczy bym mogła Zosi zrobić, jjmka Twoja Maja stęskniona za Tobą, mnie Zosia ma 24/24 więc mogę niekiedy coś zrobić przy niej, ona akurat igłą się nie interesuje jesli już coś to bierze filc i tasiemki i je układa namiętnie na łóżku i biega po kartach filcu , choć ostatnio Zosia cos sie mi buntuje i ciezko nam sie dogadać - mam nadzieje ze przetrwamy ten czas

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szyjemy!!!

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Laraa co byś chciała zrobić - ja zaczynałam od książeczek właśnie, teraz załuje ze w ciązy tym się nie zajęłam bo dużo rzeczy bym mogła Zosi zrobić, jjmka Twoja Maja stęskniona za Tobą, mnie Zosia ma 24/24 więc mogę niekiedy coś zrobić przy niej, ona akurat igłą się nie interesuje jesli już coś to bierze filc i tasiemki i je układa namiętnie na łóżku i biega po kartach filcu , choć ostatnio Zosia cos sie mi buntuje i ciezko nam sie dogadać - mam nadzieje ze przetrwamy ten czas
      a Zosia też tak ma, że jak nie dostanie tego co chce to rzuca się na podłoge i płacze?? Czasem czuję się jak wyrodna matka, bo ja na to w ogóle nie reaguję, ale to chyba właściwe postępowanie co?

      Skomentuj


        Odp: Szyjemy!!!

        To może zacznę i od książeczek Tak mi chodzi po głowie aby tak do pokoju dzieci Takimi dużymi literami napisać imię dzieci ale na jakim tle i jak mi wyjdą takie literki bo ani szablonów żadnych nie mam ani nic ..

        Skomentuj


          Odp: Szyjemy!!!

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          To może zacznę i od książeczek Tak mi chodzi po głowie aby tak do pokoju dzieci Takimi dużymi literami napisać imię dzieci ale na jakim tle i jak mi wyjdą takie literki bo ani szablonów żadnych nie mam ani nic ..
          takie spersonalizowane napisy dzieci są przepiekne, nadają fajnego charakteru pokoju. widziałam coś takiego, ale takie jakby poduszeczkowate u znajomeej nad łóżeczkiem córeczki

          Skomentuj


            Odp: Szyjemy!!!

            Laura polecam Ci w googlach wpisać literki z filcu i będziesz miała mase Ja zrysowwałam tylko imię Michał tzn literki sobie rysowałam na karce z kompa i potem takie wycinałam na filcu. Ogólnie filc jest drogi w pasmanterii u Nas około 3 zł 1 kawałek ja na allegro zamawiam po 1 zł Teraz mam z 50 kawalków , ale ogólnie teraz przerzucam się na tkaniny tylko nie umiem znaleść nic ciekawego i w dobrej cenie.

            Skomentuj


              Odp: Szyjemy!!!

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              a Zosia też tak ma, że jak nie dostanie tego co chce to rzuca się na podłoge i płacze?? Czasem czuję się jak wyrodna matka, bo ja na to w ogóle nie reaguję, ale to chyba właściwe postępowanie co?
              nie jeszcze ten etap prze nami jjmka, jak juz zdarzy sie jej rozpłakac to ja tez nie reaguje na to, nie zagaduje ani nic -zawsze jej mowie tylko ze jak sie wyciszy to bedziemy gadac, jeszcze rzucania na podłoge nie przerabialysmy ale przed nami wszystko cos czuje po kosciach

              Skomentuj


                Odp: Szyjemy!!!

                Lara a Ty chcesz te literki w ramce zrobic czy kazda osobno literka obszyta w wypchana - mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi hehe - ja z literkami robi tak ze imie wpisuje w worda - powiększam, wybieram interesująca mnie czcionke, drukuje i odbijam na filcu, nio Marzena ja tez zamawialam na allegrobo tam ie najbardziej opłacało

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szyjemy!!!

                  Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                  Laura polecam Ci w googlach wpisać literki z filcu i będziesz miała mase Ja zrysowwałam tylko imię Michał tzn literki sobie rysowałam na karce z kompa i potem takie wycinałam na filcu. Ogólnie filc jest drogi w pasmanterii u Nas około 3 zł 1 kawałek ja na allegro zamawiam po 1 zł Teraz mam z 50 kawalków , ale ogólnie teraz przerzucam się na tkaniny tylko nie umiem znaleść nic ciekawego i w dobrej cenie.
                  Marzena ja tkaniny kupuję tutaj https://www.facebook.com/groups/7045...61456/?fref=ts nie wiem jak wygląda koszt wysyłki bo odbieram sama, ale mają świetne ceny i dużo ciekawych wzorów.
                  A jeśli szukasz czegoś bardziej wyszukanego to polecam tę stronkę http://dresowka.pl/ ceny też spoko a do tego ciekawe tkaniny i wzory

                  Skomentuj


                    Odp: Szyjemy!!!

                    Właśnie jeszcze nie wiem ... Myślałam że jak pojadę do miasta to kupię ale może sprawdzę to i zamówię ale się zobaczy pomysłów mam mnóstwo ale jak przeglądam te strony z filcem to chciałabym tyle zrobić Takie fajne torebki do uszycia widziałam zrobiłabym na prezent dla dziewczynek z rodziny chciałam dodać zdjęcia ale nie da się
                    Jeszcze ta maszyna nie daje mi spokoju

                    Skomentuj


                      Odp: Szyjemy!!!

                      Laraporównaj sobie na spokojnie ceny, nio mozna zrobic duzo ja zaluje ze nie robiłam rzeczy dla Zosi jak byłam w ciąży i leżałam, teraz tez brakuje czasu - robie cos jak mam chwilkę lub jak Młoda spi, teraz wogole bedzie praca bo budowa, bo ogródek i warzywniak ale mam nadzieje ze znajde i czas na to, a nie było u Ciebie jerszcze tej kolezanki co miała zerknąć na maszyne?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szyjemy!!!

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        Laraporównaj sobie na spokojnie ceny, nio mozna zrobic duzo ja zaluje ze nie robiłam rzeczy dla Zosi jak byłam w ciąży i leżałam, teraz tez brakuje czasu - robie cos jak mam chwilkę lub jak Młoda spi, teraz wogole bedzie praca bo budowa, bo ogródek i warzywniak ale mam nadzieje ze znajde i czas na to, a nie było u Ciebie jerszcze tej kolezanki co miała zerknąć na maszyne?
                        Właśnie nie bo jak wtedy byłam chora to nie chciała przyjechać a teraz muszę znowu przedzwonić do niej i przypomnieć bo pracuje to i pewnie musi sobie czas wygospodarować Na budowie też czeka nas drzewo do układania i inne rzeczy Niby dzień dłuższy ale jest więcej do roboty :/

                        Skomentuj


                          Odp: Szyjemy!!!

                          Dzięki Dodałam się do grupy i poczekam Na tej dresówce też całkiem fajny wybór Dziękuje... Kurcze w sumie wyszło mi że potrzebuje około 16 m - prześcieradła, zasłonki i poszewki masakra kupa kasy :/

                          Skomentuj


                            Odp: Szyjemy!!!

                            Ja też ostatnio szylam taki komplecik dla córci a po fakcie stwierdziłam że taniej by było kupić :-) mimo to satysfakcja ogromna :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Szyjemy!!!

                              majowa mamoco uszyte od serca i z sercem to wyjątkowe, teraz wszytsko można kupić ale takie hand made mama o ma coś w sobie

                              Skomentuj


                                Odp: Szyjemy!!!

                                To prawda! ja z tego wyniosłam dodatkowe korzyści, bo jak wiecie ja się dopiero uczę szyć, a szycie takich dużych powierzchni to świetny trening, więc tak jak mówiłam, nie żałuję

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X