Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Szyjemy!!!

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    Tak na maszynie ręcznie haha igła i nitka siedziałam nad tym 2 dni po nocach bo w dzień przy małym się nie dało Ale uszyłam - rodzice to się ze mnie śmiali, że mi sie tak chce, a w sumie nawet mi nie przysżło do głowy by iść do gospodarczego i na maszynie raz dwa to przeszyć
    a to tez szyjesz ręcznie pytałam bo tak wygląda to jak spod maszyny - równiutko,ładnie i wogóle ja jakszyje ręcznie a maszynow nie umiem to wychodzi zawsze cos koslawo :P

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Szyjemy!!!

      Nie ja wszytsko ręcznie, bo mało mam dostępu do maszyny, tzn bym musiała jeździc ze wszytskim do rodziców Pokaże Wam np na Święta Bożego Narodzenia zrobiłam takie gadżety jak na zdjeciu.

      Wszystko ręcznie. Teraz na te Święta jak robiłam marchewki to pojechałam do mamy bo już mi się nie chciało igłą tego szyc, na maszynie 5 minut i miałam wszystko gotowe A z tymi pierdołami to sie bujałam :P
      Attached Files

      Skomentuj


        #93
        Odp: Szyjemy!!!

        obiecane zdjęcie słoni
        Attached Files

        Skomentuj


          #94
          Odp: Szyjemy!!!

          Utalentowane jesteście dziewczyny ja bym nie miała cierpliwości do tych wszystkich detali

          Skomentuj


            #95
            Odp: Szyjemy!!!

            Marzena to ma dopiero cierpliwość patrząc na jej dzieła, ja robie cos od czasu do czasu , a Ty majowa mamamasz cierpliwosc do maszyny, pisałas ostatnio ze cos przez wieczor szylas a potem próbas i od nowa bo cos nie wyszło to musza poklady cierpliwosci

            Skomentuj


              #96
              Odp: Szyjemy!!!

              Słoniki piękne
              bożonarodzeniowe również
              ale z Was zdolniachy !!!
              Dziewczyny tyle nad tą maszyną spędziłam czasu że aż naprawdę zrezygnowałam może poczekam na tą koleżankę to zobaczy bo inaczej nie dam rady a nie wiem czy ręcznie to mi tak ładnie wyjdzie

              Skomentuj


                #97
                Odp: Szyjemy!!!

                no szkoda że nie jesteś tu gdzieś blisko bo bym aż spojrzała sama z ciekawości co tam nie trybi. Mam ogólnie pełno literek z filcu porobionych i motyle kwiaty i tak myślę jak się uporam z firankami i kocykami do pokioi by młodym polepić ściany

                Ja jak mam faze to robie, bo jak nie mam natchnienia to nic nie zrobie bo zaraz po wycięciu do kosza lądują Kurcze może dziś uda mi się jakieś foto strzelić to pokaże Wam marchewki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Szyjemy!!!

                  Weszłam wam jeszcze tutaj pokazać jedno z moich dzieł, to było szytę również ręcznie i jako 3 rzecz po tych literkach z samochodem i chmurką. W sumie to jest zielona chmurka taka inna dziwna bo taki kolor filcu wtedy mi został.
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Szyjemy!!!

                    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                    Weszłam wam jeszcze tutaj pokazać jedno z moich dzieł, to było szytę również ręcznie i jako 3 rzecz po tych literkach z samochodem i chmurką. W sumie to jest zielona chmurka taka inna dziwna bo taki kolor filcu wtedy mi został.
                    Marzena super dużo szyjesz z tgo co widzę - filc wciąga , ja zamirzam zrobic Zosi chmurke z filcu z kropelkami deszczu ale narazie musze sie wyrobi z innymi rzeczami

                    Skomentuj


                      Odp: Szyjemy!!!

                      Ooooo to jak kiedy zrobisz pochwal sie, widziałam na fejsie kiedyś, strasznie mi się podobało, ale w sumie narobi sie tego a wieszać nie ma gdzie

                      Ale chmurka z kroplami jest piękna Takze czekam na efekty.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szyjemy!!!

                        To może i ja spróbuję ręcznie zrobię takie dekoracje do pokojów dla dzieci Tylko teraz filc kupić ale jak się wybiorę do miasta to wtedy zakupię
                        a co takiego polecacie łatwego na początek Abym w ogóle sprawdziła swoje możliwości ?

                        Skomentuj


                          Odp: Szyjemy!!!

                          Ale piekne jest to wszystko z filcu co tu prezentujecie
                          W słonikach Justyny się zakochałam
                          Te chmurki Marzeny też urocze.

                          Skomentuj


                            Odp: Szyjemy!!!

                            Ja z takimi wariacjami na temat szycia poczekam aż Majka podrośnie, teraz na pewno by mi nie dała szyć, na pewno sama by chciała ciąć, szyć itp. Podziwiam Twoją Zosię 27otsifem że taka jest grzeczna, chociaż ja myślę że u nas to wynika z tego że Majka mnie mało w ciągu dnia widzi, więc później chce to nadrobić dlatego chodzi za mną krok w krok i robi to co ja.

                            Skomentuj


                              Odp: Szyjemy!!!

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Ja z takimi wariacjami na temat szycia poczekam aż Majka podrośnie, teraz na pewno by mi nie dała szyć, na pewno sama by chciała ciąć, szyć itp. Podziwiam Twoją Zosię 27otsifem że taka jest grzeczna, chociaż ja myślę że u nas to wynika z tego że Majka mnie mało w ciągu dnia widzi, więc później chce to nadrobić dlatego chodzi za mną krok w krok i robi to co ja.
                              Obawiam się, że nie też mam Majkę i słyszałam, że to bardzo niegrzeczne dziewczynki są więc przygotuj się na najgorsze

                              Skomentuj


                                Odp: Szyjemy!!!

                                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                                Ja z takimi wariacjami na temat szycia poczekam aż Majka podrośnie, teraz na pewno by mi nie dała szyć, na pewno sama by chciała ciąć, szyć itp. Podziwiam Twoją Zosię 27otsifem że taka jest grzeczna, chociaż ja myślę że u nas to wynika z tego że Majka mnie mało w ciągu dnia widzi, więc później chce to nadrobić dlatego chodzi za mną krok w krok i robi to co ja.
                                jjmka ale to dobrze jak chce robić wszystko co ty Poczekaj jeszcze trochę a zobaczysz jak ci będzie pomagać a nie dziwię się jej też stęskniona za mamusią jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X