Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pralko suszarka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pralko suszarka

    Cześć dziewczyny. Jak Waszym zdaniem sprawują się pralko-suszarki? Czy nie niszczą ubrań? Zastanawiałam się w ostatnim czasie czy takiej sobie nie sprawić ponieważ nie mam dużo miejsca w domu na rozstawianie suszarki a dzięki temu urządzeniu nie trzeba by było tego robić ...
    Myślalam nad zakupem takiego właśnie sprzętu lg
    Czy któraś z Was posiada u siebie takie urządzenie? Jak wrażenia?
  •    
       

    #2
    Odp: Pralko suszarka

    Suszarka to super opcja. Własnych delikatnych bluzek czy bielizny nie suszę, ale dżinsy, obrusy, pościel, bluzy - jak najbardziej.
    Bardzo polecam, bardzo!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pralko suszarka

      MMiałam elektroluxa, modelu teraz już nie pamiętam. Ale i takjuż go nie ma w sprzedaży. Byłam bardzo zadowolona. Ciuszki można było od razu wysuszyć, a czsem jest taka pogoda ze i 24h zamało zeby to normalnie przeschło.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pralko suszarka

        Ja posiadam pralko suszarkę właśnie od LG i jestem bardzo zadowolona. Na zakup zdecydowałam się z tego samego powodu, o którym wspomina moja poprzedniczka nie mogłam już znieść tego rozkładania suszarki w mieszkaniu, tym bardziej, że przy małym dziecku prałam codziennie. Ja przed zakupem obejrzałam tę pralko suszarkę na stronie http://www.********************/ Szczególnie zainteresowała mnie ta 22-letnia gwarancja

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pralko suszarka

          Ja mam pralko-suszarkę Samsunga. Kupiliśmy z mężem jak mieszkaliśmy w kawalerce i nie było miejsca na suszarkę

          Byliśmy zadowoleni. TYlko faktycznie lepiej nie suszyć rzeczy delikatnych. Miałam też wrażenie, że białe ubrania szarzeją.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pralko suszarka

            Moja siostra posiada taki sprzęt i suszarkę używa tylko w awaryjnych sytuacjach. Przede wszystkim zżera to dodatkowo prąd i poza tym niszczy ubrania.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pralko suszarka

              Ponoć pralko-szuszarka niszczy bardzo materiał w odieży, nie wiem na ile jest to prawda bo sama nie mam i osobiście nie czuje potrzeby mieć.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pralko suszarka

                osobiście słyszałam różne opinie na temat pralko-suszarek ale większość niepochlebnie się wypowiadała, kiedyś myślałam o zakupie takiej jak pracowałam i ubiór elegancji był wymagany i ciągle było mnóstwo koszul schnących na suszarce - bo to tylko lekko osusza, a pranie w 100% nie będzie ponoć i tak suche. I druga kwestia takie suszarki ciągną troszku prądu i wody - do schładzania grzałki.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pralko suszarka

                  Jeśli bęben nie jest naładowany na full to jesteś w stanie wysuszyć rzeczy w 100 %- przynajmniej w tej pralko-suszarce z której ja korzystałam.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pralko suszarka

                    Kiedyś jak mieszkałam w Anglii miałam takie magiczne urządzenia bo przecież tam to nawet się prania im nie chce wieszać:P Ubrania się niszczyły szybciej niż normalnie więc nie polecam.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pralko suszarka

                      Ja nie mam suszarki i chyba nie chciałabym mieć, ale słyszałam że podobno ręczniki wysuszone właśnie w suszarce są mega miękkie. Wydaje mi się że taka suszarka zużywa dużo prądu.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pralko suszarka

                        Jakoś nie przemawiają do mnie tego typu sprzęty, są drogie, zużywają dużo prądu i niszczą ciuchy.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pralko suszarka

                          To jest super sprawa, wrzucasz do prania a wyciągasz gotowe do prasowania lub układania w szafie, tak naprawdę nawet nie trzeba mieć duzo rzeczy na zmianę a jeśli ktoś ma małe mieszkanie i nie za bardzo miejsca na rozkładanie pranie - to jest wybawieniem taka pralko suszarka Ale znów opłaty za prąd... To fakt.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pralko suszarka

                            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                            To jest super sprawa, wrzucasz do prania a wyciągasz gotowe do prasowania lub układania w szafie, tak naprawdę nawet nie trzeba mieć duzo rzeczy na zmianę a jeśli ktoś ma małe mieszkanie i nie za bardzo miejsca na rozkładanie pranie - to jest wybawieniem taka pralko suszarka Ale znów opłaty za prąd... To fakt.
                            Mój mąż woli tradycyjnie mieć pralkę i obok suszarkę, zresztą ja mam na to miejsce, bo mamy specjalne pomieszczenie na pralnie, a mąż sobie dobudował kotłownię, bo ja kotłownię właśnie przeznaczyłam na ten cel.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pralko suszarka

                              My nie mamy pralko suszarki, tylko też snadardowo, niestety w etapie zimowym cięzko słuszyć pranie, ale wyczajamy pogoda by była ładna i wtedy robimy pranie i na balkon dajemy by przewiało. Raz zrobiłam i dałam w domu i zaraz pojawiła się wilgoć.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X