Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent na 18-tkę bratanicy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prezent na 18-tkę bratanicy

    Dziewczyny, czeka mnie impreza urodzinowa mojej bratanicy, która właśnie skończyła 18 lat. Nie mam pojęcia, co się daje takim młodym dorosłym! Pieniądze - trochę głupio, i nie wiem, ile. Ale prezent? Jeszcze trudniej! Natalia nie chce powiedzieć, czego potrzebuje, wybiera się na studia, mieszka z rodzicami, chciałabym ja potraktować już jak dorosłą, ale kompletnie nie mam pojęcia, co mogłabym jej dać.
    Pomóżcie, proszę
  •    
       

    #2
    Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

    Czemu głupio dać pieniądze? Myślę, że to dzisiaj zupełnie normalne. A ile? Zależy, ile jesteś w stanie dać, ale pewnie od 200zł.

    Skomentuj


      #3
      Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

      jak masz przeznaczone od 300złotyhc wzwyż to ja proponuję czytnik ebooków, jak idzie na studia to jej się raczej przyda, a jeszcze bardziej jak lubi czytać

      Skomentuj


        #4
        Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

        jeśli bratanica na coś zbieram, to ja bym się dołożyła do tego celu. jeśli wybiera się na studia, to tak jak proponowano może jakiś czytnik do ebooków, żeby łatwiej było czytać notatki z uczelni, to powinien byc dobry prezent.

        Skomentuj


          #5
          Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

          A czemu głupio dawać pieniądze? Lepiej już chyba dać kasę niż prezent, który zupełnie się bratanicy nie spodoba.

          Skomentuj


            #6
            Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

            Można kupić tablet, mały, wygodny do przeglądania internetu, oglądania filmów czy słuchania muzyki

            Skomentuj


              #7
              Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

              Tablet nie jest złą opcją, ale trzeba się wtedy liczyć z tym, że jest to jednak większy wydatek.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                A może jakąś fajną torbę albo buty?
                Ludzie nie porzucają zabawy ponieważ się starzeją; starzeją się ponieważ porzucili zabawę.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                  Najlepiej przelej trochę kasy na konto. Bo takie różne prezenty często są nietrafione, i nie wiadomo co z nim zrobić. A lbo warto się zapytać co bratanica potrzebuje.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                    Swego czasu na 18-tkę dawało się jakąś pamiątkę typu biżuteria, ale teraz młodzi mają tak dziwny gust, że czasami ciężko się w niego wpasować.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                      Napisane przez zuzannazu Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny, czeka mnie impreza urodzinowa mojej bratanicy, która właśnie skończyła 18 lat. Nie mam pojęcia, co się daje takim młodym dorosłym! Pieniądze - trochę głupio, i nie wiem, ile. Ale prezent? Jeszcze trudniej! Natalia nie chce powiedzieć, czego potrzebuje, wybiera się na studia, mieszka z rodzicami, chciałabym ja potraktować już jak dorosłą, ale kompletnie nie mam pojęcia, co mogłabym jej dać.
                      Pomóżcie, proszę
                      ostatnio w śród dziewczynek i nie tylko, bardzo modna stała się biżuteria lilou i myślę że każda się z tego ucieszy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                        To rzeczywiście dość modna ostatnimi czasy biżuteria, ale nie wiem szczerze mówiąc, co wszyscy w niej widzą.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                          Ja w tym roku wpadłam na pomysł kupna dobrych słuchawek dla mojego syna. W poprzednim roku dostał skromny prezent, bo nie miałam pieniędzy na nic droższego więc w tym roku chcę mu to zrekompensować i kupiłam mu słuchawki firmy "Beats". Nie znam się na dzisiejszej technologii - poczytałam w Internecie, że są warte tych pieniędzy. Zobaczcie tutaj: http://ispot.pl/sluchawki/beats-stud...zarne,id-66893
                          Syn był zachwycony prezentem, może Twoja bratanica też by się ucieszyła.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                            Napisane przez avene Pokaż wiadomość
                            To rzeczywiście dość modna ostatnimi czasy biżuteria, ale nie wiem szczerze mówiąc, co wszyscy w niej widzą.
                            to samo chciałam napisać czy to tylko moda tak przyciąga uwagę ?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                              Ja bym nie chciała biżuterii, po prostu jej nie nosze i byłabym niezadowolona. Dostałam od wszytskich pieniądze, które odłożyłam sobie na koncie i w sumie teraz jak kupowaliśmy mieszkanie to zawsze dodatkowo miesliśmy na coś

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X