Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

błyskotki - kto ich nie lubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    błyskotki - kto ich nie lubi

    Macie jakies swoje ulubione sklepy z bizuteria i innymi błyskotkami.
    Ja od jakiegos czasu kupuje w tym sklepie ankabizuteria.pl, mają bardzo duzy wybór i naprawde ich wyroby są sliczne. Polecam
  •    
       

    #2
    Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

    Koleżanka mojego kolegi robi ciekawą biżuterią własnoręcznie. Teraz u niej się zaopatruję.



    Skomentuj


      #3
      Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

      pandora apart.... mmmmm cuda!! ale strasznie drogie

      Skomentuj


        #4
        Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

        W.Kruk mam pierścionek -typ gruba kwadratowa spręzyna,dostałam od Pana męza na urodziny te okrągłe w 20 wieku
        Uwielbiam srebro,dostałam tez komplet z malachitem, mąz wylicytował na allegro.Jakiejś specjalnej firmy to nie mam ale kupuje jak mi sie cos spodobau jubilera.


        Skomentuj


          #5
          Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

          Ja lubię kupować na aukcjach internetowych fajne są zwłaszcza ręcznie robione.

          Skomentuj


            #6
            Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

            Moja błyskotka jest mój album o makijażu.Dlaczego błyskotka,bo jest tak wspaniale wydany,ma złocenia na brzegach,wysokiej jakości papier a w środku mnóstwo pomocnych i ciekawych zdjęć z makijażem na każdą okazję.
            Dodatkowo http://www.album.palackolorow.pl ma duży format,wiec stoi w domu za szkłem na honorowym miejscu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

              No piękne ale czy na codzień ze sobą go nosisz bo my nasze błyskotki zabieramy ze soba wszędzie


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

                Napisane przez Ankara Pokaż wiadomość
                Moja błyskotka jest mój album o makijażu.Dlaczego błyskotka,bo jest tak wspaniale wydany,ma złocenia na brzegach,wysokiej jakości papier a w środku mnóstwo pomocnych i ciekawych zdjęć z makijażem na każdą okazję.
                Dodatkowo http://www.album.palackolorow.pl ma duży format,wiec stoi w domu za szkłem na honorowym miejscu.
                w sumie co ma album do bizuteri?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

                  Biżuterię kupuję w bardzo różnych miejscach. Czasami są to sieciówki, czasami sklepy jubilerskie, aukcje internetowe z ręcznie robionymi błyskotkami i różne miejsca w sieci.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

                    Kupuje tylko i wyłącznie w sklepach jubilerskich i tylko srebro i złoto, bo te mieszanki mnie uczulają. Na internecie nie kupuje takich rzeczy ponieważ nie wiem czy ktoś mnie nie oszuka i jednak biżuterię lubię przymierzyć i dotknąć by stwierdzić czy do mnie pasuje. Dlatego błyskotek mam kilka ale za to konkretnych i porządnych ( może kiedyś na nich zarobie ).

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

                      Ja kocham błyskotki

                      Mój mąż zawsze mi oczy zamyka jak przechodzimy koło jakiegoś jubilera czy sklepu typu Bijou-Brigitte Uwielbiam

                      Ja osobiście mam dużo, bardzo dużo biżuterii.

                      Nie lubię złota, więc ograniczyłam się do biżuterii ślubnej i zaręczynowej.
                      Posiadam tylko srebrną biżuterię.
                      Najczęściej kupuje w Apart lub po przez internet u sprawdzonych jubilerów.

                      Uwielbiam korale, takie długie, dobieram je zawsze do kolorów butów/szpilek.
                      Dlatego staram się mieć jak najwięcej kolorów.
                      Uwielbiam kokardki do włosów, również w każdym kolorze, szale to samo, zamiennik korali
                      Uwielbiam też taką biżuterię jakby ze szkła, z takimi esami-floresami, są śliczne

                      Myślę, że to jest słabość chyba każdej Pani

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: błyskotki - kto ich nie lubi

                        A ja niestety nie lubie, mnie to nie kręci. Mam jeden naszyjnik z medalikiem po babci taki pokoleniowy i mi wystarcza

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X