Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obsługa oczyszczalni ścieków w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Obsługa oczyszczalni ścieków w Warszawie

    Cześć. Zamontowaliśmy sobie z meżem jakiś czas temu oczyszczalnię ścieków. Czy moglibyście polecić mi kogoś z Warszawy kto zajmuje się obslugą takich przydomowych oczyszczalni?
  •    
       

    #2
    Odp: Obsługa oczyszczalni ścieków w Warszawie

    Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
    Cześć. Zamontowaliśmy sobie z meżem jakiś czas temu oczyszczalnię ścieków. Czy moglibyście polecić mi kogoś z Warszawy kto zajmuje się obslugą takich przydomowych oczyszczalni?
    Firm jest wiele. My nie byliśmy zadowoleni z pierwszej firmy z jakiej usług korzystalismy. Obecnie korzystamy z usług tej firmy:
    http://www.rubin.waw.pl/7,pl,czyszcz...torow_warszawa

    Oferują takie profesjonalne czyszczenie separatorów. Firma profesjonalna . W przeciwieństwie do poprzedniej zawsze praktycznie przyjeżdżają na czas tak więc można się z nimi w tej sprawie konkretnie umówić.
    Cen równiez nie mają takich wygórowanych.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Obsługa oczyszczalni ścieków w Warszawie

      Obecnie wielu ludzi decyduje się na przydomową oczyszczalnię ścieków zamiast szamba, bo jest dużo tańsza w eksploatacji. Ale szczególnie warto zwrócić uwagę na ceny, bo są duże różnice.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Obsługa oczyszczalni ścieków w Warszawie

        Ile kosztowała taka oczyszczalnia ścieków? Chyba lepszym rozwiązaniem byłby zakup szamba. Zobaczcie: http://spszamba.pl/wymiary-i-cennik.php Koszt instalacji szamba jest dużo niższy niż koszt zakupu oczyszczalni ścieków.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Obsługa oczyszczalni ścieków w Warszawie

          Wiem, że firma Eko Dren często współpracuje z Urzędami Gminnymi, więc może skontaktuj się z nią. Zajmuje się głównie oczyszczalniami biologicznymi przydomowymi, ale dzięki swojemu doświadczeniu, na pewno będzie w stanie Ci pomóc. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na ich stronie internetowej.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Obsługa oczyszczalni ścieków w Warszawie

            Może nie z Warszawy, ale czasem opłaca się poszukać dalej, ja mogę polecić Ci firmę z której usług korzystałem, mianowicie Szamba betonowe Bydgoszcz.
            Możesz zapoznać się z ich ofertą.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Obsługa oczyszczalni ścieków w Warszawie

              Ja postanowiłam postawić oczyszczalnie ścieków przy domu, dzięki której jestem tak naprawdę niezależna

              Skomentuj

                     
              Working...
              X