Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej!

    Justyna- jeszcze jakieś roboty na budowie czy koniec na ten rok? Daleko masz od pracy do przedszkola? U nas zmiana sali na niekorzyść, jest strasznie mała i szczerze mówiąc można by się było do tego przyczepić, bo nie spełnia norm 2.5 m na dziecko. Dzieci nie mają bardzo nawet pobiegać podczas zabaw ruchowych. Także bardzo to mi się nie podoba. Teraz dzieci wychodzą na dwór, ale jak będzie bardzo zimno, albo deszczowo to jakoś nie widze 25 przedszkolaków na tak ograniczonej powierzchni. I wielki plus, że wreszcie przedszkole Wasze ma lepsze godziny pracy, więc bez stresu odbierzesz sobie Zosię. A jak zdrowie teściowej?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam.
      Z pracami na budowie uda się coś jeszcze zrobic. Muszę kupic wklad kominkowy i przez sezon jesienny zimowy mozemy robic konstrukcje sufitu schodow bo tam wolna przestrzen i zabudowac poddasze tzn zrobic konstrukcje scian tych widocznych z klatki schodowej bo tego nie ma. Jeszcze ocieplic trzeba dach w pokoju nad garazem. Potem wykonczeniowka jak tylko nie wykoncze sie finansowo.
      U nas tez w grupie 25 dzieci 5 i 6 latkow. 4 i kilku nowo przyjętych do mlodszej grupy 20 wiec duzo dzieci. Jeszxze otworzylo by sie oddzial 3 latkow ale brak zgody wladz miasta. Tak Zoska jedzie tak po 7 ze mna i odbieram ją ja tak po 15 30 tylko dziecię nie chce wychodzić. Na 7 biegnie bo otwiera przedszkole i jest bez placzu bo tez nie widzi placzu innych dzieci wiec na plus. A idzie spac wczesniej wiec rano wstaje. Ja do pracy mam czasowo 13 - 15 minut. Babcia zla bo ma najblizej a idzie pierwsza ale Zoska chce i mi tez lzej na duszy bo jako tako ograniam. A z tesciowa leczenie minimum do konca października. Potem wszystkie badania kontrolne i zobaczymy co i jak. A u Ciebie Tesciu jak sie czuje? A Ola chętnie idzie ? Nie powinno byc tak ze dzieci maja malo miejsca bo to przeszkadza. U nas ze czesc podstawówki poszla do drugiego oddzialu szkoly w sąsiedniej miejscowości przedszkolaki zyskaly nowa salę. Milego dnia zycze

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam Was
        U mnie jak zawsze intensywnie czas spędzam Powiem Wam że tak mi dopisał sezon ślubny że się tak cieszę a z moich zarobionych pieniędzy teraz mało co zostało ale nadal ślubne robię nawet jeszcze na październik mam zamówienia Robimy teraz elewację domu zastanawiamy się nad kolorem coś chyba taki kremowy będzie bo taką czerwoną cegielkę mamy ale zobaczymy i oddajemy dom aby w końcu nr domu uzyskać i koszty ,koszty jak już to zrobimy mam nadzieję ze będzie z górki U mnie dzieci w porządku chodzą do szkoły
        Pozdrawiam Was mocno

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam.
          U mnie czasowo tez kiepsko. Bylo tez intensywnie bo w pracy byl dodatkowy konkurs na nowe stanowisko i mam w koncu normalna umowe ale stresu bylo bo innych chetnych tez ogrom. Teraz czas wyborow więc w pracy bardzo kolorowo powiem Wam. Zoska wczoraj ponraz pierwszy nie byla w przedszkolu bo pokaszluje cos mi.
          Beata fajnie ze Twoja praca daje Ci tyle satysfakcji to czekamy na zdjęcie domku juz w kolorze.
          Pozdrawiam Was milego

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej!

            Czas rzeczywiście leci jak szalony. Jakiś czas temu zmarł mój dziadek, dwa miesiące po babci niestety. Wczoraj byłam na weselu, dzieci z babcią. Zaczynam podyplomówkę i tak leci. Dzieci na razie bez większych chorób poza przeziębieniami.

            Justyna-gratuluję awansu Kto zostaje z Zosią jak chora? Ja właśnie tego najbardziej się obawiam przed powrotem do pracy-w razie awarii zdrowotnych, co z dziećmi. Wkład kominkowy kupiony? Co teraz dzieje się na budowie?

            Beata-na jakim kolorze stanęło elewacji? Cieszę się, że Twoja pasja przerodziła się w coraz lepiej działający zarobek-niech tak już zostanie pamiętam, że zastanawiałaś się nad podjęciem jakiejś pracy?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Z poranną kawa poranna babska prasówka czyli kolorowe czasopisma i obowiązkowo jak się uda poranna telewizja, chociaż kawałek.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Ja od kilku miesięcy testuję slowpresso. I chyba nie ma dla mnie lepszej kawy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam. Co tu cichooo ale czasu na wszystko tak malo ze szok. Co u Was Dziewczyn?

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Mnie by od razu brzuch bolał rano to najlepiej herbata, ew. jakiś rumianek czy mięta

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      U mnie jest to już rytuał, pewnie u wielu z was również. Staram się też od czasu do czasu troszkę eksperymentować z rodzajami kawy. Co do tego to oferta sklepu internetowego https://www.cafesilesia.pl na pewno będzie was interesować. Mają tu przeróżne kawy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        U mnie również poranna kawa jest obowiązkiem. Gdyby nie ona, z pewnością nie udałoby mi się przetrwać całego dnia - szczególnie w pracy. Jedna filiżanka kawy nikomu nie zaszkodzi, a jak bardzo może pomóc

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          dentysta Wałbrzych
                          Napisane przez jqbb6 Pokaż wiadomość
                          U mnie również poranna kawa jest obowiązkiem. Gdyby nie ona, z pewnością nie udałoby mi się przetrwać całego dnia - szczególnie w pracy. Jedna filiżanka kawy nikomu nie zaszkodzi, a jak bardzo może pomóc

                          Jestem podobnego zdania! Kawa nie jest wcale nie zdrowa!

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Dziewczyny, czy któraś z Was wie może, jakie są odpowiednie upominki dla lekarza? Chcielibyśmy z mężem podziękować naszej wspaniałej pani doktor, która pomogła wyjść z choroby naszemu maluchowi.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Ja rano wcale nie mam ochoty na kawę, a już tym bardziej nie wyobrażam sobie picia jej na pusty żołądek bez jakiegoś śniadania. Dla mnie kawa to fajny przerywnik w ciągu dnia albo po pracy, ale nie jako zamiennik posiłku, jednak co jedzenie to jedzenie

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                https://specjalistka-ortodonta.pl/

                                Ja bardzo lubię rano pić kawę!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X