Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modne torebki - wasze ulubione?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja choruję na torebkę Jacobsa ale póki co nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 09-04-2014, 13:10.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

      Mnie też podobają się torebki Michalea Korsa, ale niestety jeszcze mnie na nie nie stać Ale znalazł za to bardzo podobne
      Doraźnie może zadowoli fanki Korsa :
      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:36. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        A ja lubię torebki Witchenn
        Last edited by mcnadmir2620; 08-04-2014, 10:58.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

          Ja również bardzo lubię torebki. Niestety często są dość drogie, moim zdaniem wręcz cena nie odpowiada jakości. Dlatego jak mam chęć na nowy zakup, to sklaniam się ku używanym torebkom. Różnicy i tak za bardzo nie widać
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:37. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

            Ja uwielbiam torebki Parfois i od dobrych kilku sezonów kupuję tylko je, zarówno te mniejsze imprezowe, jak i te większe, w które zapakuję sporo różnych szpargałów. Świetnie się prezentują, są bardzo praktyczne i dobre jakościowo.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

              nie zwracam w ogóle uwagi na firmę jeżeli chodzi o torebki. po prostu musi mi się spodobać!Co do typu: na co dzień do pracy jest to torebka duża, pakowna. Na wyjścia, imprezy z reguły kopertówka, od święta jakaś mała mieszcząca jakieś podstawowe drobiazgi. Ostatnim moim nabytkiem jest duża z filcu

              Skomentuj


                #22
                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                Hej,
                Ja wręcz przeciwnie, zwracam uwagę na markę.
                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 18:38.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                  Ja bardzo lubię duże torby i zazwyczaj mam je wypełnione po brzegi. Niestety duże torebki dużo kosztują... Ostatnio zaczęłam korzystać z www.odkupuj.pl, wyłapałam kilka fajnych torebek w dobrej cenie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                    To ja Was zaskoczę że torebek nie lubię w ogóle. Od zawsze nosiłam wszystko w sportowym plecaku, potem upychałam po kieszeniach męża a teraz do torby małego

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                      Faktycznie śliczne, tylko trochę drogie jak dla mnie Jednak wolę kupować na http://www.kupbuty.com/pol_m_Torebki-153.html mam tam większy wybór i bardzo korzystne ceny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                        Dla mnie firma jest w ogóle nie istotna. Torba ma być wygodna, praktyczna, pojemna. Kiedyś chętnie sięgałam po te duże, w stylu worków. Teraz jednak stawiam na torebki listonoszki w różnych formach. Mogę w nich zmieścić wiele rzeczy, łatwo w nich utrzymać porządek, a przede wszystkim są bardzo wygodne. Jeżeli chodzi o eleganckie torebki, to też mam taką na długim pasku, z prostym zapięciem i tyle

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                          to ja lubie torebki wlasnie te duze zdarzy sie ze cos nie moge znależć i szukam i szukam - ale ostatnio opaentowalam sobie sposob ze kosmetyki laduja w kosmetyczce, dokumenty,kalendarz i dlugopis w woreczku takim strunowym i tak segreguje rzeczy - ład i porządek jest, listnoszki lubie ale nie moge sie nigdy pomiescic ;/

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                            hehe... ja zawsze miałam torebki bardzo małe, zawsze koleżanki się dziwiły że wszystko mam co mi potrzebne pod ręką i jakim cudem wszystko w niej mieszczę, przy małej niestety nie jest to możliwe, bo zawsze trzeba cos więcej zapakować

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                              ja swojego czasu korzystałam z torby ktora byla zalaczona do wozka - potem przygotowalam do samochodu kosmetyczkę (w wiekszosci z Zosia poruszamy sie samochodem) i przerzucilam sie na mniejsza torbe - choc ja jedziemy np. do moich rodzicow na nocke to juz tego trochu do pakowania jest ;/

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                                ja też noszę duże torebki a jeśli np jadę tylko do przedszkola to mam taką małą co zawieszę z ramię aby tylko portfel i komórkę mieć przy sobie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X