Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie płatki śniadaniowe mogę podać dziecku w wieku przedszkolnym?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie płatki śniadaniowe mogę podać dziecku w wieku przedszkolnym?

    Na śmieci typu "poduszki" "kuleczki" i inne nawet nie zwracam uwagi, ale
    wczoraj chciałam kupić pełnoziarniste płatki i sięgnęłam po takie z półki fitness czy coś takiego. Przeraziłam się ile w nich zbędnych i trujących dodatków...
    Moja córcia ma rok i od sama komponuję dla nas raczej zdrowszą wersję takich posiłków tzn. kupuję zwykłe płatki owsiane (najbardziej lubię te z Lidla w opakowaniu papierowym), kaszę jaglaną, kaszę jęczmienną itp. Do płatków zdarza mi się dodawać trochę jakiejś kaszki.
    I nawet jemy je same, chociaż zwykle dodajemy do nich co tylko mamy i chcemy, w chwili obecnej np. (mrożone eko) truskawki, gotowaną dynię, (mrożone eko) borówki, banany, jesli na zimno to jogurt.
    Wystarczy zacząć i w miarę nabywania doświadczenia będzie lepiej, a pomysły będą się mnożyć.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie płatki śniadaniowe mogę podać dziecku w wieku przedszkolnym?

      Czasem drażnią mnie te reklamy co pokazują zdrowe śniadanie dla dzieci a wystarczy właśnie tak nie wiele aby coś wykombinować
      Beatrice -przypomniałaś mi że i ja mam jeszcze jagody w zamrażalce to i będą na jutrzejsze śniadanko

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie płatki śniadaniowe mogę podać dziecku w wieku przedszkolnym?

        U nas na śniadanie najczęściej owsianka z borówkami, których zapas dziś mi się skończył. Reklamy mają na celu przyciągnąć uwagę klienta i zachęcić do kupna w przypadku niejadkow myślę że mamy podają takie płatki aby maluch tylko zjadł

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie płatki śniadaniowe mogę podać dziecku w wieku przedszkolnym?

          trochę mnie przeraziła wypowiedź dietetyka, bo moja Majka to lubi sobie tak same pochrupać te płatki. Przychodzi po szafkę z kubeczkiem i woła AM, AM... chyba muszę skończyć z tymi płatkami

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie płatki śniadaniowe mogę podać dziecku w wieku przedszkolnym?

            jjmka- płatki są słodziutkie chrupiące to i dzieci bardzo lubią jeść Nie ukrywam że i ja mam paczkę w kuchni ale już rzadko co daję ale to też ze względu na mleko które już mlekiem za bardzo nie jest :/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie płatki śniadaniowe mogę podać dziecku w wieku przedszkolnym?

              ja wcześniej takich płatków nie kupowałam,bo nie lubię z mlekiem, mój mąż czasem je więc dał Majce posmakować i tak się zaczęło. Nie powiem że dla mnie to bylo nie wygodne, dostawała kilka sztuk do kubeczka i znikała z mini na jakiś czas, bo lubiła się nimi bawić, wysypywała, znowu wkładała do kubeczka i tak w kółko aż zjadła wszystkie, ale dokończy tą paczkę co mam i koniec z tym!!

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie płatki śniadaniowe mogę podać dziecku w wieku przedszkolnym?

                Moja odkryła niedawno mlekołaki kraina lodu, jest szał

                Skomentuj

                       
                Working...
                X