Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Aby wziąć udział w konkursie "Prezent dla niego", należy:
    • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę.
    • napisać, jaki prezent od twojego męża lub partnera był najbardziej wyjątkowy, oryginalny lub ciekawy i dlaczego w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.

    Konkurs będzie trwał od 16 listopada do 30 listopada 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 7 grudnia 2018 r.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

    Mój facet jest zawsze niezwykle pomysłowy uśmiech na moje urodziny jest niewielkie pole popisu, bo są w grudniu, ale dzielnie daje rade. kombinuje coś `swojego`, tak, żeby prezent materialny był tylko małą częścią, przypomnieniem tego co się działo. na moje 17 urodziny zgadał się z moimi rodzicami, żeby nigdzie mnie nie wypuścili tego dnia, z czego miesiąc wcześniej dostałam od niego kluczyk na wisiorku. w dniu urodzin dostałam puszeczkę, w środku pendrive, kartka i rękawiczki. na kartke były instrukcje co mam robić, pendrive miał hasło, które dostałam od niego sms pod wieczór. tam był filmik, gdzie składa mi życzenia i takie pierdołki i na nim kazał mi wyjść przed dom, gdzie czekał na mnie z różą wielki uśmiech i pojechaliśmy do centrum, gdzie spotkaliśmy się z resztą znajomych i tak spędziliśmy razem wieczór wszyscy mruga wspomnienia niesamowite, mimo że rękawiczki już teraz to rzadko noszę! na inne okazje to zawsze przeważnie filmik jakiś jest, jak gra na perkusji coś mojego ulubionego albo jak chodzi po ludziach i pyta o różne rzeczy ( takie dla mnie w sensie ), kotka mi kupił na 19 urodziny i tak ogólnie, ciągle mnie zaskakuje

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

      Na swoje 25 urodziny niepowtarzalny prezent od męża dostałam
      i aż onieśmielałam.
      On w tym dniu kopertę wręcza mi,
      a ja w mig ją otwieram: raz, dwa, trzy.
      A tam voucher podarunkowy jest schowany,
      lecz czy do mojego lęku wysokości dostosowany?
      I tak oto: "... na lot paralotnią zapraszamy,
      dzień niech będzie przez Panią wybrany.."
      O mój Boże
      i kto mi teraz pomoże!
      Jednak pewnego wiosennego dnia z prezentu skorzystać się odważyłam
      i z wyspecjalizowanym Panem z górki w okolicach Przemyśla skoczyłam.
      Piękne widoki mojej okolicy z góry podziwiałam
      i mój lęk wysokości w końcu przełamałam.
      Czułam wolność i szczęście razem połączone,
      a moje serce biło jak dzwon, lecz było w pełni zadowolone.
      Prezent był niepowtarzalny i wyjątkowy,
      od ukochanej osoby!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

        Myślę, że w naszym przypadku bylby to wyjazd zimą na deske. Gdybym mu zrobila niespodziankę i zorganizowala taki wyjazd.. po cichu😊 odkad jestesmy malzenstwem, a wlasnie minelo 10 lat, to nie byl w górach, by zjezdzac na desce, i tak aktywnie spedzic czas. Ja niestety nie umiem i boje sie, zatem nie moglam mu towarzyszyc, a mąż nie chcial mnie samej zostawiac . Potem pojawily się male dzieci i rowniez nie wyjezdzal, poniewaz nie chcial zostawiac rodziny. Taki prezent na pewno by sie spodobał mojemu kochanemu mezowi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

          Ohhhh zle zrozumiałam pytanie konkursowe, a nie umiem usunac wczesniej odpowiedzi😁

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

            Najwspanialszym prezentem mojego męża była jego obecność, wsparcie i miłość przy porodzie naszego synka.
            Długo nie chciałam żeby mąż był obecny a teraz nie żałuje tej decyzji.
            Póżniej wręczył mi piękny wisiorek w podziękowaniu za trudy ciąży i porodu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

              Uwielbiam dawać prezenty!Całe planowanie, wymyślanie co można poszczególnym osobom podarować, później zdobywanie tego prezentu, staranne pakowanie i najprzyjemniejsza część-dawanie i obserwowanie reakcji obdarowywanej osoby to jest piękne. Jednak z jedną osobą miałam rok temu bardzo duży problem, mianowicie z moim partnerem.Przecież on ma wszystko!Nie miałam żadnego pomysłu i bardzo mnie to martwiło.I oto pewnego dnia natrafiłam na stronę internetową, gdzie można "kupić" i nazwać gwiazdkę z nieba tak, wiem co zaraz powiecie,że to naciąganie i nie ma takiej fizycznej możliwości,aby ktokolwiek mógł sprzedawać gwiazdywiedziałam to i ja, ale jednak...Podarować komuś gwiazdkę z nieba uważam za niesamowity i bardzo pozytywny (i symboliczny) prezent.No więc zamówiłam taką 'gwiazdkę', wybrałam jedną z gwiazdozbioru Jego zodiaku i nazwałam ją jego Imieniem oraz napisałam piękną dedykację.Jako potwierdzenie zamówienia dostałam śliczny certyfikat z nazwą oraz lokacją tej gwiazdy, pięknie zapakowany, oprószony małymi złotymi gwiazdeczkami oraz z dołączoną mapą, wskazującą gdzie owa gwiazda się znajduje. I tak oto,mój ukochany dostał ode mnie dosłownie gwiazdkę z nieba. (mapa i certyfikat zostały oprawione i wiszą w naszym pokoju).

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                Najbardziej wyjątkowym prezentem od mojego męża był łańcuszek - serduszko, które podarował mi po wyjściu ze szpitala, w którym urodziłam naszą pierwszą córeczkę. Powiedział wtedy, że mogę sobie schować w nim "cząstkę" córeczki - kępka włosów córeczki, pierwszy ząbek, pępuszek. Byłam wtedy bardzo wzruszona.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                  Wyjątkowym prezentem od mojego męża, był pierścionek dla mnie z okazji Walentynek, który schował w pieluszke naszej 6-miesiecznej córeczki, po czym przyniósł mi ją i poprosił abym zmieniła pieluszke naszej córeczce. To bym dla mnie szok i cudowny prezent, jaki dostałam od mojego ukochanego

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                    Najbardziej wyjątkowy prezent od mojego partnera? Zdecydowanie był to skok w tandemie ze spadochronem! Równie wyjątkowy, co szalony!

                    Pamiętam jak dziś, ile emocji towarzyszyło temu wydarzeniu. Zawsze marzyłam o czymś takim, ale sama chyba jednak nie zdobyłabym się na odwagę... jednak mój partner nie złamał danej kiedyś obietnicy (że zawsze będzie przy mnie) i wykonaliśmy ten skok razem Było pięknie! Dookoła cudowne widoki, wiatr we włosach, przypływ endorfin i wielka adrenalina.

                    Zdecydowanie zrobił prezent również sobie, bo po skoku mieliśmy przez parę godzin zatkane uszy - a tym zapewnił sobie pewność, że nie będę marudzić, a nawet jeśli będę, to i tak tego nie usłyszy (przynajmniej przez jakiś czas) Oczywiście żartuję, bo w tym dniu definitywnie nie miałam powodów do narzekań! Mój mąż baaaardzo się postarał. Do samego końca nie wierzyłam w to, co właśnie zrobiliśmy.

                    Wisienką na tym urodzinowym torcie było nagranie ze skoku, które do dziś odtwarzamy, gdy chcemy wrócić do tej chwili. Już oczami wyobraźni widzę, jak za parę lat pokazujemy nagranie naszym dzieciom, tłumacząc jak ważne jest spełnianie marzeń. Zwłaszcza, jeśli są to wspólne marzenia!


                    Pozdrawiam
                    najszczęśliwsza żona na świecie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                      Mój mężczyzna lubi prezenty niespodzianki, takie, które go po prostu zaskoczą. I dość często udaje mi się to udaje. Przypomina czasami małego chłopca, który nad praktyczność i celowość prezentu wybiera często mało użyteczny, ale ładny gadżet. No może przesadziłam, często ten gadżet jest bardzo przydatny, ale jego przeznaczenie zna tylko on. Z niecierpliwością odpakowuje prezent, z wypiekami na twarzy zastanawiając się – co może się skrywać w środku? Prezent powinien być spełnieniem jego marzeń (choćby tylko niektórych). Zazwyczaj prezent jest niebanalny, musi też być zgodny z zainteresowaniami i hobby, a tych ma mnóstwo. I niekoniecznie drogi, dla niego cena nie jest wyznacznikiem jakości. Od ceny ważniejszy jest efekt, jaki prezent wywoła: zdziwienie, uśmiech, a nawet niedowierzanie. Postanowiłam więc, że zrobię mężowi prezent, którego zupełnie się nie spodziewa. Pamiętam, jak kiedyś opowiadał mi, że w dzieciństwie miał ulubioną zabawkę – elektryczną kolejkę, którą dziadek przywiózł mu z NRD. Niestety, podczas kolejnej przeprowadzki kolejka gdzieś się zawieruszyła, a on do dziś nie może jej odżałować. Udało mi się wypatrzyć niemalże identyczną na portalu aukcyjnym. Teraz czeka zapakowana w kolorowy papier na odpowiedni moment

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                        Najlepszy prezent od mojego męża to filmik z życzeniami dla mnie z okazji moich urodzin! Mój ukochany zaśpiewał w nim moją ulubioną piosenkę "Don't Worry Be Happy", wrzucił nasze wspólne zdjęcia, przywołał wspomnienia i wywołał uśmiech na twarzy! Dużo czasu zajęło mu jego przygotowanie, ale bardzo się postarał i zdobył serce! Mam najlepszego męża na świecie!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                          Pamiętam nasze pierwsze wspólne Święta i to jak chcieliśmy dobrze przed sobą wypaść i kupić sobie nawzajem fajne prezenty. Mi trafiła się wyjątkowa okazja i mój partner dostał konsolę, ale że ma też w wigilię imieniny to miało być na bogato. Niestety taki prezent troszkę go zestresował, bo nie wiedział jak się odwdzięczyć. Dodatkowo stół i potrawy były jak z bajki, cały dom w lampkach i nowa klimatyczna choinka - taki kolejny prezent ode mnie. I co znalazłam pod choinką? 5 identycznych, pięknych pakunków, a w każdym z nich komplet bielizny o innym wzorze, kolorze i kroju Do tego wino i kiedy goście już poszli do domu, zrobiliśmy sobie prywatny pokaz mody Sama nie wiem, czy to był prezent dla mnie, czy dla Niego, ale wszyscy byli zadowoleni i cudownie wspominam tamte Święta

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                            Jeden prezent od mojego męża bardzo mnie rozbawił , a nie tyle prezent co dołączony do niego liścik. Dwa lata temu mąż zafundował mi cały zestaw do robienia paznokci lampa, lakiery ozdoby itd. Dołączył również liścik <Dzięki temu zestawowi nie będziesz musiała tak często wychodzić z domu żeby zadbać o swoje szpony , tym samym mój portfel nigdy nie będzie pusty> Rozbawiło mnie to bardzo , ale fakt faktem gdy robię to sama w domu już nie idzie tyle kasy na pazurki więc zamiast tego dostaję częściej kwiaty

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs &quot;Prezent dla niego&quot;. Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                              Był ciepły lipcowy poranek, pierwsze promyki słońca już po godzinie 6 pchały się do naszego domu aż nie dało się spać, zupełnie jakby wyczuły że to dzień naszej 8 rocznicy związku. Plany były ambitne, mąż zarezerwował weekend w pięknym nadmorskim hotelu, więc w nocy jedziemy nad morze. Wie jak uwielbiam morze, wie, że szum fal wycisza mnie i koi moje zmysły stąd wyjazd nad morze był dla mnie świetnym prezentem, tak mi się wtedy wydawało bo ten mój wariat miał tak na prawdę zupełnie inne plany.. Wyjechaliśmy w nocy, nad ranem już byliśmy w Trójmieście, jednak zamiast Hotelu czekał na mnie wieeelki prom, którym mieliśmy płynąć do naszych zamorskich sąsiadów czyli do Szwecji! Nawet sobie nie wyobrażacie mojego zdziwienia i wielkiej radości! Liczyłam na weekend pełen wrażeń, liczyłam na kojący szum fal ale rozbijających się o piasek na plaży a nie o boki promu! Szwedzka architektura, kultura, klimat, to wszystko mnie urzekło a czas spędzony tam był cudowny i pokazał mi jak pomysłowy, przebojowy i bystry jest mój mąż, takiego go nie znałam, tak mnie nigdy nie zaskoczył. Swoim pomysłem zbudowanym na małym kłamstwie sprawił mi niesamowitą radość, ponownie zdobył moje serce tak jak wtedy kiedy miałam 16 lat <3

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X