Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W wolym czasie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: W wolym czasie

    Cześć, lubię spędzać wolny czas w parku, słucham muzyki i idę. Kiedy są dni deszczowe, czytam i oglądam filmy.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: W wolym czasie

      Hejka, zobaczcie w sieci malowane zwierzątka na kamieniach. Nawet nie wiedziałam że takie cuda ludzie robią.

      Skomentuj


        #78
        Odp: W wolym czasie

        Kot został udomowiony około 9,5 wieków temu na Bliskim Wschodzie. W starożytnym Egipcie kot był identyfikowany z Bastetem, boginią światła słonecznego i księżycowego. W średniowieczu koty miały mniej szczęścia. Zostali oni uznani za wspólników Szatana i wykonywali na nich straszne i okrutne obrzędy. Jednak cały ten mistycyzm był okropny w przeszłości, a teraz kot jest najbardziej znanym zwierzakiem. Figlarne usposobienie, wdzięk ruchów wszystkich kotów, niezaprzeczalne piękno i bardzo rozwinięty intelekt sprawiają, że kot jest idealnym towarzyszem człowieka, a do prawidłowego jedzenia potrzebuje tego pokarmu

        Skomentuj


          #79
          Odp: W wolym czasie

          Mam teraz dwa tygdnie urlopu i chciałabym wyjechać z córką do siostry do Anglii. Bedziemy podróżować busem. Macie jakies porady, odnośnie długiej podróży z dwulatką?
          Last edited by gagatka; 01-07-2020, 12:11. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: W wolym czasie

            Ja mam poradę dla Ciebie smazur :

            Przeczytaj nasze zasady forum tutaj:
            http://forum.mamotoja.pl/forum/showthread.php?t=22457
            i nie reklamuj nic na forum.

            Skomentuj


              #81
              Odp: W wolym czasie

              W tym cieplejszym okresie roku, każdą możliwą chwilę staramy się spędzić na zewnątrz.

              Skomentuj


                #82
                Odp: W wolym czasie

                Najlepiej wszystko po trochu Z synem czytamy książki, oglądamy filmy , czasami gramy w gry planszowe a co tydzień wybieramy jakąś aktywność fizyczną.
                Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:34. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X