Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-03-2019, 09:07
Basiula91 Basiula91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Basiula91.polki.pl

Domyślnie Odp: Sposoby na lepszą erekcję

bezapelacyjnie polecam Eroxel na potencję. Chyba nic mi tak nie pomogło jak właśnie ten suplement
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-2019, 21:43
verde3 verde3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
verde3.polki.pl

Problem jest dość spory:
"wg. przeglądu prasy na tą przypadłość o różnym stopniu nasilenia może cierpieć nawet 40% osób po 50. roku życia," źródło: https://www.dziennikwschodni.pl/arty...000217562.html
W środach masowego przekazu powinno się więcej mówić o tym jak zapobiegać impotencji. Oczywiście zyskują na tym koncerny farmaceutyczne, większy problem = większy zysk, a lekarze całkiem sprawnie wypisują recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2019, 12:12
lamina lamina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lamina.polki.pl

Wielu mężczyzn, nawet w tych młodszym wieku przez brak ruchu i złe odżywianie ma problemy z erekcją, aby zawsze być gotowym do działania, powinno się mieć środki na potencję https://topdystance.pl/ - dają one gwarancję udanego stosunku dla każdej pary.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-2019, 15:03
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Myślę, że kluczowa może być tutaj długość stosunku. Ostatnio widziałam, że firma Świat Orgasm Control ma w swojej ofercie produkt, który pozwali wam wydłużyć czas pieszczot. Warto też pogadać z partnerem co o tym sądzi. Na pewno coś wymyślicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2019, 19:44
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

A może spróbujcie po prostu czegoś nowego? Zazwyczaj faceci mają ochotę na seks, a jeśli tak nie jest, to najczęściej stoją za tym jakieś problemy. Może faktycznie po prostu zaczęło być nudno w łóżku? Pobawcie się w sex telefon. Niech zadzwoni przy Tobie i pobawcie się w to razem. Możecie skorzystać z nr podanych na tej stronie: www.sex-rozmowa.com.pl ale w internecie jest tego dużo, wystarczy chcieć i wykazać się jakąś inicjatywą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-2019, 11:37
Brunobanani Brunobanani jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Brunobanani.polki.pl

Ja również jak kolega wyżej polecam tani seks telefon
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-2019, 09:49
sommfy sommfy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sommfy.polki.pl

No, nie powiem - seks rozmowa może pobudzić mężczyznę, obudzić jego wyobraźnię, a także sprawić, że będzie lepszy w tych sprawach, ale też może działać w drugą stronę i zniechęcać do już znanej żony. Wiecie, o co chodzi. Dlatego też sądzę, że powinniście pogadać, kupić facetowi takie tabletki https://opinie-konsumentow.pl/penisi...mozesz-zaufac/ , a kobietę odpowiednio ładnie ubrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-2019, 09:56
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Polecam ten środek:
https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie...zy-srodek.html

Mój mąż miał problem z erekcją, dopiero ten środek mu pomógł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2019, 11:52
marcysska marcysska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marcysska.polki.pl

Ja właśnie szukam dla męża odpowiedniego preparatu, który wspomógłby erekcję. Znajduję w internecie na blogach lub na forach wiele nazw suplementów ale niestety wszystkie one są dla mnie obce. Między innymi wpadłam na różne rankingi suplementów, np. taki jak ten https://sklepzsuplementami.com.pl/na...ementy-viagry/ i sama się zastanawiam czy warto takim recenzjom ufać Czy myślicie, że warto kupować tabletki przez internet? Sama też nie wiem, czy warto w ogóle stosować suplementy viagry czy raczej coś ziołowego?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-2019, 22:53
Brunobanani Brunobanani jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Brunobanani.polki.pl

Ostatnio znalazłem super tani sex tel. Tutaj możecie pogadać serio z fajnymi babkami Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania