Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czas na opoczynek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czas na opoczynek

    Czy wy mamy młode czy z stażem większym macie czas wolny na odpoczynek w ciągu dnia? Jak tak to jak to robicie? Bo ja jakoś nie mogę znaleźć ciągle coś trzeba robić.
  •    
       

    #2
    Odp: czas na opoczynek

    Przy dziecku jest ciezko znalezc chwile dla siebie... Jak malenstwo spi to chcemy cos zrobic w domu jak sie obudzi musimy go miec na oku Jak moj Jas byl troszke starszy 6mies i wieczorem juz spał do 2 w nocy wtedy łazienka nalezala do mnie

    Skomentuj


      #3
      Odp: czas na opoczynek

      ja ostatnio robie wszystko,żeby miec trochę czasu dla siebie.Dodatkowo znalazłam w necie platforme rozwoju osobistego,duchowego i zawodowego http://bogatyumysl.pl/ jest to strona gdzie moge spełniac sie w pisaniu swoich własnych artykułów,co czynie hobbistycznie,moge je tam dodawać,podobnie jak pliki wideo.Artykuły dotycza róznych dziedzin z życia ,sa tam poruszane tematy religijne,o zdrowiu,życiu czy tarocie.Swoim zdaniem z innymi użytkownikami dziela sie tez tutaj eksperci,wiec mam dostęp do wielkiego świata ,newsów i to wszystko w prosty sposób.

      Skomentuj


        #4
        Odp: czas na opoczynek

        Moje dziecko pojechało na kolonię. Mąż w delegacji :P Wreszcie nikt niczego ode mnie nie chce! I wiecie jak odpoczywam? Zagrzebuję się w moją cudowną satynową pościel z Lavaro i wreszcie odsypiam. Stresy, smutki, rozczarowania. Wszystko

        Skomentuj


          #5
          Odp: czas na opoczynek

          U mnie odpoczynek najczęściej sprowadza się do spania. Obecnie nie mogę się doczekać, jak po remoncie wstawimy nowe łóżko https://wygodnelozka.pl/lozka-debowe...ebowe-una.html. Nie sądziłam, że jest, to aż tak ważny mebel, ale nasza stara wersalka dała mi się już tak we znaki, że stawiamy na jakość.

          Skomentuj


            #6
            Odp: czas na opoczynek

            Najczęściej mam chwilę gdy oddaję syna pod opiekę jednej albo drugiej babci, wtedy najczęściej odpoczywam w ogrodzie
            krzesła do ogrodu

            Skomentuj


              #7
              Odp: czas na opoczynek

              Najczęściej przed telewizorem niestety.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: czas na opoczynek

                o to przed świętami cięzko. marzę o polozeniu się i obejrzeniu filmu

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: czas na opoczynek

                  A jakie macie przemyślenia odnośnie podróżowania z dzieckiem? Sama bardzo często wybieram się z maluchem w nieco dalsze trasy i nie wiem, jak zadbać o jego bezpieczeństwo. Od niedawna planuję kupić lusterko do samochodu do obserwacji dziecka, żeby nie odwracać się nieustannie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: czas na opoczynek

                    O to przed świętami ciężko. Marzę o położeniu się i obejrzeniu filmu, ewentualnie jakieś zakupy pościeli żeby było cieplej

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X