Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Justynko dzieciaki ( odpukać) chwilowo zdrowe ;p ale ostatnio co chwile ktoś z nas kichał i prychał i cały czas odkładam szczepienie Niekodema. Kurcze mam taki mętlik w głowie z tymi szczepionkami nie wiem czy lepiej te refundowane i kilka wkłuć czy może te 5w1. No i jeszcze nie wiem co z pneumokokami.... ehh to dla mnie trudny temat

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Dominika temat szczepień jest trudny i nie ma jedynej odpowiedzi i nie wiadomo co lepsze.
      Beata u siebie na swoim lepiej, ja żyję tylko tym że jakoś uda nam się stworzyć cztery kąty i choć niekiedy brakuje sił do tego wierzę, że ktoś mi pomoże i że kiedyś się zamkniemy w tym domu i nic innego nas nie będzie dochodziło, My z Zosia zaliczyliśmy spacer teraz siadam do szycia

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Ja głównie lece na onet.pl , czasem jeszcze interia jak mam więcej czasu, nie ma nic bardziej przyjemnego rano jak mała czarna w spokoju i kilka newsów z dnia wczorajszego. A że nie oglądam tv to to jedynie źródło informacji
        integracja baz danych = Datarino

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          hej

          na razie jestem jeszcze offline bo wylądowałam z Jasiem w szpitalu. Zapalenie płuc mały ma. Trzymajcie za nas kciuki

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Patrycja zdrowia dla Jasia i trzymajcie się dzielnie, myślami jesteśmy z Wami i daj nam znać jak Jaś się czuję jak będziesz miała możliwość

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Patrycja Trzymamy kciuki mocno ! i dużo sił dla ciebie !
              Justyna ja miałam takie okresy załamania że nam sie nie uda a tu już coraz bliżej ...
              Dominika bo tak zrobili mętlik w głowie z tymi szczepionkami że nie wiadomo co lepsze :/
              Mam stresa przed fryzjerem

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Beata ja też zawsze mam stresa przed fryzjerem szczególnie takim który nie zna moich włosów, mnie denerwują dłuższe włosy ale nie umiem układać krótszych więc chyba dłuższe to mniejsze zło
                U Was już tak blisko do bycia na swoim, ja czekam na wycenę okien dziś mam ja mieć i szykuje się na zawał jak poznam cenę ciekawe czy fundusze pozwolą nam zamknąć budowę na stanie surowym zamkniętym, a cos ponad to to byl by sukces w naszym wykobaniu, macie może spisane ile Was kosztował dom tak mniej więcej czy nie liczyliście?
                U mnie bezsenna noc zaowocowała skonczeniem wianuszka, który będzie prezentem dla mojej mamy na urodziny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  ja rano bez kawy nie dam rady, nie obudzę się. Nie ma na to najmniejszej szansy.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Mój rytuał jest następujący, piję kawę, potem łykam magnez, następnie pale papierosa i czytam gazetę.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam
                      Powiem wam ze po fryzjerze jestem strasznie zirytowana Nie dość że spóźniła się 4o min to jeszcze bardziej się zajęła swoją koleżanką I choć mówiłam 3 razy że się śpieszę Bo przez jej spóźnienie musiałam śpieszyć się żeby po dzieci zdążyć - to chodziła i przez tel rozmawiała i jeszcze koleżankom swe perfumy pokazywała No normalnie szok Jak ona takie ma podejście do klientów to ja już jej podziękuję ! A taka zachwalana była
                      Justyna kiedyś to pytałam o to męża ,ale już dokładnie nie pamiętam muszę się zapytać (jak nie zapomnę ) bo ja przyjdzie z pracy zje obiad i znowu wychodzi więc czasem to mało się widzimy Mieliśmy wczoraj po płytki jechać ale wyszło inaczej ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        witam,
                        u nas jakoś zabiegany ostatnio czas - ja dziś załatwiałam urzędy i nie wiele w nich udało mi się załatwić do końca, potem pomagałam wynosić rzeczy bo siostra B. będzie robić remonty na górnym piętrze, aby dało się tak mieszkać,
                        Beata a jak fryzura - jak się w niej czujesz? a z taką fryzjerką chyba trzeba sobie dać spokój, tak tylko pytałam czy wiecie mniej więcej ile Wam wyszło postawienie domu, mam wycene okien i nie jest tak źle jak się spodziewałam więc może uda się zrobić coś ponad dach i okna, tylko pytanie co podbetonką i wylewka by się przydała ale obawiam się, iż tutaj już finansowo mogę nie udźwignąć - musze przeliczyć i się zastanowić powoli,
                        Patrycja mam nadzieje, że u Was lepiej - czekamy na wieści od Was i trzymamy kciuki mocno za Jasia

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam. Coś tu cicho ostatnio mam nadzieję ze u Was wszystko dobrze Dziewczyny.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            hej!
                            Co u Was?

                            Po 10 dniach wreszcie wyszliśmy z Jaśkiem ze szpitala (szpitale to jedna wielka masakra, oby nigdy więcej) wczoraj i znów Ola musi oswajać się na nowo z nowym rytmem.

                            Beata- i właśnie jaka fryzura? Kolor ten sam? Mało profesjonalne ze str fryzjerki tak olewać punktualność i Ciebie, tak tylko zniechęca klienta-sama bym po takiej "obsłudze" chyba więcej się nie umówiła

                            Justyna- oby więcej takich pozytywnych wycen Mam nadzieję, że uda Ci się jak najwięcej zrobić byleby bliżej do własnego kąta. Szwagierka będzie robić remont nad Wami?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Patrycja cieszą mnie wieści dobre od Was, jak się czujecie? Jak Jasiu? I co do szpitali mam takie zdanie jak Ty, najważniejsze że ten szpitalny koszmar za Wami
                              Co do wycen mam kilka i teraz trudna decyzja wybrać tą najlepszą, nio siostra B. remontuje jakby drugie piętro domu i wczoraj robili wylewke na strychu, powinni chyba od dachu tylko z zaklepaniem firmy się trochę zagapili i zaczynają od tej trochę strony co nie trzeba ale niech robią jak im mi marzy, my z Zosia na urodzinach u mojej mamy do jutra

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Hej!

                                Justyna-udanych urodzin mamy spędzonych w fajnej, rodzinnej atmosferze Czyli remont będzie nad Waszymi głowami? Czeka Was hałaśliwy czas-dobrze że coraz cieplej to nie trzeba w domu siedzieć tylko spędzić czas na dworku.
                                A Jasiu kochany bardzo, czuje się dobrze. Oleńka za to dokazuje strasznie, bardzo przeżyła moje ponowne zniknięcie i teraz odbija się to na jej zachowaniu i emocjach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X