Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent na 18-tkę bratanicy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

    A ja polecę jeszcze że jak chcecie zrobić*imprezę*to polecam zaopatrzyć*się w produkty u mnie w podpisie robiłam dla brata 22 urodziny i własnie tam sobie kupiłam

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

      Ja o tym pierścionku myślę na prezent

      Skomentuj


        #93
        Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

        Roksana, ooo bardzo ładny ten pierścionek, taki inny, delikatny i można powiedzieć, że właśnie młodzieżowy. Ja osobiście wolałabym białę złote lub srebro ale pomysł super

        Skomentuj


          #94
          Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

          Z takiej okazji daje się coś, co będzie pamiątką na długo. To jest już młoda kobieta, ale prezent nie powinien być ani zbyt dorosły, ale też nie infantylny. Dla dziewczyny w tym wieku fajnym prezentem są np.xxx kolczyki ręcznie robione[/url] . Biżuteria ręcznie robiona jest świetnym pomysłem dla 18 latki i nie jest tak "nadętym" prezentem jak klasyczna biżuteria.
          Last edited by disne; 22-06-2020, 12:49. Powód: nie opłacona reklama

          Skomentuj


            #95
            Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

            A może podaruj jej coś co przypomni jej, że jest już dorosła, np. markowe, eleganckie xxxxx Każda dziewczyna w tym wieku chce mieć w swojej kosmetyczce jakiś luksusowy zapach (przynajmniej ja w tym wieku tak chciałam), więc to fajny prezent na 18. urodziny. Ja mogę polecić Ci zapachy od Escady - są świeże i mocno owocowe, więc możesz mieć pewność, że nastolatkom się spodoba. Na topie są też perfumy Caroliny Herrery i znanych marek - Calvin Klein, Versace, Chanel (choć te mogą być nieco "za ciężki")
            Last edited by disne; 22-06-2020, 12:49. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

              Myślę, że coś z biżuterii będzie doskonałym pomysłem. No i dla 18-tki oczywiście alkohol

              Skomentuj


                #97
                Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                Też sądzę, ze kupienie jej porządnych perfum to nie jest głupi pomysł. Teraz bardzo popularne są perfumy xxx Chloe, znasz? Sprawdź sobie ceny, zapachy i polecałabym wybrać właśnie je.
                Last edited by disne; 22-06-2020, 12:49. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                  A może lubi czytać? Możesz jej wtedy do głównego prezentu dołożyć jakąś pięknie wydaną książkę, żeby miała pamiątkę? Teraz wyszło piękne wydanie kolejnej książki Rutherforda:xxxxx , może jej się spodoba? A do tego może karta podarunkowa do Apartu albo Yesa?
                  Last edited by disne; 22-06-2020, 12:49. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                    Może byc to dobra opcja. Z drugiej strony sądze,że jednak zegarek będzie o wiele lepszą opcja prezentową. Po pierwsze będzie to praktyczne. Po drugie eleganckie. Mężczyźni są praktycznymi osobami, wiem,ze mój mąż o wiele bardziej woli dostać jakieś fajne gadżety czy ubranie niż jakąś głupote, ktora będzie jedynie zajmowała miejsce na półce.

                    W dobrej cenie mozna na przykład zamówić przez internet zegarki firmy Adriatica.

                    Na tej stronie jest katalog:
                    xxxxxxxx

                    Moim zdaniem bardzo ciekawe zegarki.
                    Last edited by disne; 22-06-2020, 12:49. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                      Rewelacyjnym prezentem dla młodej kobiety jest zaproszenie na sesję fotograficzną wraz z profesjonalnym makijażem fotograficznym. Powstałe zdjęcia będą świetną pamiątką na lata... Wartość zdjęć rośnie z wiekiem. Polecamy jednak, aby taka sesja była wykonana w klasycznym stylu, pokazująca naturalne piękno dziewczyny. Wykonujemy zarówno sesje portretowe, bieliźniane jak i portretowe. Warto również zadbać, aby taką sesję zrealizowała kobieta fotograf, dzięki temu zdjęcia będą delikatniejsze i bardziej artystyczne. Warto zapytać swojego fotografa o tego typu sesje, przykładowe można zobaczyć tutaj x Fotografia wizerunkowa i portretowa Częstochowa, Krakówxx
                      Last edited by disne; 22-06-2020, 12:50. Powód: link
                      Fotografia to bilet powrotny do cudownych wspomnień!
                      Fotograf Częstochowa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                        Kiedyś dawało się pieniądze na zrobienie prawka

                        Skomentuj


                          Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                          Co kto woli w sumie :P. Ja bym o to nie pytał na forum ale sam zadecydował konkretnie.

                          Skomentuj


                            Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                            Bardzo trudno jest trafić w gust nastolatki. Skoro sama nie jesteś pewna, co mogłoby jej się spodobać, to oprócz pieniędzy, kup jej kartę rabatową. W internecie jest bardzo duża takich ofert. Dziewczyna będzie mogła wybrać sobie, co tylko sobie zamarzy. Jeżeli jesteś ciekawa, jak działa taka karta, to xxxx tę stronę. Może znajdziesz tutaj też coś odpowiedniego dla Ciebie? Pozdrawiam serdecznie
                            Last edited by disne; 22-06-2020, 12:47. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                              A może pierścionek? Razem z siostrą zaopatrzyłyśmy się w kilka z oferty polskiej marki http://laru.pl . Nasze palce zdobią między innymi modele L005, L008 czy L013 . Są niewiarygodnie wysokiej jakości, nie wspominając o uroku, jaki nam dodały.

                              Skomentuj


                                Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                                To zależ jaką ona jest osobą, ale wypasiony prezent wcale nie musi być drogi, czego najlepszy przykład widać tutaj - xxxxxxWydaje mi się, że czymś takim można zrobić ogromne wrażenie.
                                Last edited by disne; 22-06-2020, 12:47. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X