Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozdajecie wielkanocne prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

    W wolnej chwili siadam wygodnie w fotelu i relaksując się dokonuję słusznych zakupów. Przeglądając ofertę „Niebieskiego-koralika” znalazłam odpowiednią biżuterię do mojego stylu, a także dla mojej córci z linii Biagi Kidz. Nie mogłam się powstrzymać przed promocją, w której otrzymuje się pluszowego króliczka za zakupy powyżej 100 złotych właśnie z linii dla dzieci. Obie jesteśmy przeszczęśliwe z zakupów i miłego podarunku. Śpieszcie się, bo oferta jest ważna do 15 kwietnia.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

      u nas tez nie ma tradycji dawania prezentów ale w sumie chyba wprowadzimy np szukanie czekoladowych jajek czy zajączka jakiegoś drobiazgu

      Skomentuj


        #33
        Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

        U nas również nie ma tej "zagranicznej" tradycji, ale z myślą o najmłodszych nie jest ona taka zła..a przecież przyjemnością dla każdego jest patrzeć na uśmiech dziecka:-) Może też za kilka lat jej wypróbujemy jak nasze mleństwo podrośnie i będzie mogło zajadać czekoladowe łakocie, a póki co z prezentów - jeśli bywamy u kogoś kto ma dzieci to bierzemy dla nich czekoladowe zajączki.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

          U mnie nie ma takiego problemu zawsze były prezenty na zająca, pytanie tylko co w tym roku dać...

          Nie wiem dziewczyny czy Wy macie jakiś pomysł co do nietypowych słodyczy, ale ja pomyślałam o tym, aby dzieci nie opchały się czekoladą od razu aby dać im czekoladę z nadrukowanymi zdjęciami ich ulubionych postaci z bajek.

          Co myślicie o tym pomyśle?
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:55.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

            bardzo ciekawy pomysł, sama go chętnie kiedyś wykorzystam tylko zastanawiam się czy te zdjęcia nie zawierają za dużo chemii, żeby nie zaszkodziły maluchom.
            A co do "zajączka" wielkanocnego to nie ma takiej tradycji jak na Wigilię, tylko dzieciom w rodzinie kupujemy zestaw króliczków, pisanek z czekolady, czasem dorzucamy pisanki z różnych materiałów.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

              Szwagierka powiedziała ostatnio że może w tym roku dzieciom zorganizować szukanie czekoladowych jajeczek o ile jeszcze pogoda dopisze Dzieci już większe to i będą szukać po podwórku Będą mieć dużo zabawy przy tym

              Skomentuj


                #37
                Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

                ja nie chcę za bardzo, żeby dzieciakom tylko się z prezentami święta kojarzyły więc też symboliczne szukanie czekoladowych jajek uważam za wystarczające, taka sama zabawa była swoją drogą jak spędzaliśmy święta w Ustce w http://www.hotel-lubicz.pl/ i dzieciom wszystkim się to bardzo podobało, więc większe prezenty wydają mi się zbyteczne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

                  U mnie w domu jest też zwyczaj szukania gniazda zajączka i najczęściej daje się tam dzieciom właśnie słodycze, jak mój synek był jeszcze za mały na słodycze to dostał od dziadków drobną zabaweczkę

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

                    Nie zapomnę jak któregoś roku rodzice mi i młodszemu bratu kupili 2 piękne króliki hodowlane (mogły być cały rok na dworze a mój brat był alergikiem więc nie było mowy o zwierzętach w domu przez długi czas to były święta, Mimo, że nie wierzyłam już dawno w zająca to miło było kiedy przyszedł naprawdę. Tata zrobił piękną drewnianą klatkę z okienkiem. Rok później sąsiedzi swoim dzieciom też zrobili taki prezent tylko że mieli jednego królisia
                    To jednak wersja dla odważnych i zdecydowanych na posiadanie zwierzaka
                    U mnie w poranek wielkanocny zawsze bawiliśmy się w ciepło zimno kiedyś tak wyciągnęłam rower z szafy nie wiem jak rodzice go tam schowali za płaszczami, ale nie mogłam go długo znaleźć.
                    Swojemu szkrabowi też tak będę robić.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

                      O masz rację, zabawa w ciepło- zimno też jest bardzo fajna przy szukaniu prezentów. Ciekawe jaka w tym roku będzie pogoda na Wielkanoc.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Rozdajecie wielkanocne prezenty

                        U nas w tym roku, jeśli pogoda na to pozwoli, chemy zorganizować synowi frajdę szukania jajek w ogródku u dziadków. Już zbieram różne czekoladowe jaja, by je porozkładać w trawie. Mały miałby dostać koszyczek i do niego zbierać czekoladowe jajka.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X