Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dzieciaczki z 2007

    Podolec milczy. Mam nadzieję, że tylko relaksuje się po stersującym poranku i wszystko jest ok.

    Dziewczyny, rozglądacie się już za przedszkolami? O ile macie oczywiscie wybór pomiędzy różnymi placówkami. Za miesiąc zaczyna się u nas rekrutacja i myślę o wizycie w kilku najbliższych...
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dzieciaczki z 2007

      U nas masakra Marlenka dzisiaj ma urodziny ale niestety rozchorowała się ma zapalenie oskrzeli,dzisiaj jest już lepiej bo przez dwa poprzednie dni to tylko spała i marudziła na zmianę była strasznie osłabiona
      MONIKA fajnie że masz kilka przedszkoli do wyboru,u nas niestety jest tylko jeden i to az 6 km od domu


      Skomentuj


        Odp: Dzieciaczki z 2007

        Żyję,dzidzia jest tylko jedna

        Skomentuj


          Odp: Dzieciaczki z 2007

          EWA a ja ci tu już kiedyś gratulowałam blizniąt ale mi się post nie zapisał....no to dziś pogratuluję jeszcze raz-jednej dzidzi,ciesze sie że wszystko dobrze.

          ANNA współczuję choroby córeczki oby szybko się skończyła! Ucałuj swój skarbek i wszystkiego dobrego dla małej a przede wszystkim dużo zdrówka!

          MONIKA ja na szczęście mam dwie babcie chętne i gotowe na pełne szaleństw i zabawy dni pod nieobecność mamy

          Skomentuj


            Odp: Dzieciaczki z 2007

            A tu co tak spokojnie?

            Aniu, jak się czuje Marlenka?
            ...
            To mamy kolejny medal. Brawo Adam!!!
            Last edited by MonikaPB21; 20-02-2010, 22:23.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Dzieciaczki z 2007

              To Adam jeszcze do czegoś się nadaje,kiedyś siedziałam przed telewizorem z mężem i dmuchaliśmy co by dalej chłopina poleciał.Jutro wybywamy do większego niasta do szwagierki

              Skomentuj


                Odp: Dzieciaczki z 2007

                Na swoim jeszcze czeka mnie trochę pracy ale pierwsza noc na swoim już za nami. Mała wszystkich zaskoczyła bez problemu spała sama w pokoju calutką noc POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH MAM

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dzieciaczki z 2007

                  No widzisz, a tak sie martwiłaś, jak córcia zniesie przeprowadzkę.
                  A zapamiętaliście sny z pierwszej nocy na swoim?
                  Fajnie, że nareszcie mieszkacie sami. Tak jest zawsze najlepiej.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Dzieciaczki z 2007

                    Oj ale tu pusto ostatnio,jutro idę prywatnie do gina,szukac bliżniaków w środę do swojej z wynikami bo dzis robiłam

                    Skomentuj


                      Odp: Dzieciaczki z 2007

                      Witam;
                      Moja Malwa to już przedszkolak. Zwolniło się miejsce i dziś była pierwszy raz!!! Nie było źle. Pod koniec trochę popłakała ale mówi że jutro idzie już sobie sukienkę naszykowała.

                      Pozdrawiam wszystkie mamuśki!!!

                      Rzadko tu zaglądam, najczęściej jestem na blogerkach. Tam zapraszam na mój blog: http://gonrad.blogerki.pl doczytacie wszystkie szczegóły jeżeli oczywiście któraś z Was ma ochotę .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dzieciaczki z 2007

                        A wy co?Zima wróciła i powymierałyście KOBITKI kaj wy?

                        Skomentuj


                          Odp: Dzieciaczki z 2007

                          Podolec, jak szukanie bliźniaków idzie?

                          Dziewczyny chyba zniechęcone brakiem wiosny. Energia sie wyczerpała w bateriach...
                          Ja swoje podładowałam, bo przez tydzień z Łukaszem u moich rodziców siedzieliśmy. Świerze powietrze i te sprawy.
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Dzieciaczki z 2007

                            Bliżniaków brak,lekarz zmieniony bede chodziła prywatnie trudno

                            Skomentuj


                              Odp: Dzieciaczki z 2007

                              A wcześniejsze ciąże prowadził ten sam lekarz, co teraz? Dlaczego zmieniłaś?
                              I jak sie czujesz, jak badania, wyniki?
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Dzieciaczki z 2007

                                Nie z każdą ciażą chodziłam do kogo innego,ta jest nie bardzo,znajome namówiły mnie na zmianę gina,byłam u niego prywatnie.Tak dobrze się czuję,z wyników mam bakterię w moczu dostałam antybiotyki dwa,jeden do ustny drugi dopochwowy-nie wiem po co?Urosept,wit.c.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X