Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziecko cały czas chce jeśc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: dziecko cały czas chce jeśc

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Każde dziecko inne Ważne żeby cokolwiek zjadło Mam koleżankę co ma takiego niejadka 4 letniego Oj ciężko ma tyle się stara aby coś zjadł a tu nie Jadłby tylko słodycze bo na słodyczach od małego był wychowany Niestety teraz ma z tym problem bo słodkie by zjadł a tu normalnego posiłku to już nie :/
    Oj to współczuję koleżance, no tak to jest dziecko rodzi się z białą kartka i to jak rodzice ja zapisza tak dzieci postępują, syn koleżanki pewnie w jakimś stopniu uzależniony jest pewnie od cukru i to jest problem duży u małych dzieci

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: dziecko cały czas chce jeśc

      Oj bo to też błędne myślenie z tymi słodyczami Ja chciałam zacząć Najpóźniej jak tylko się da Jak teściowa dała coś słodkiego a ja mówiłam że jeszcze nie bo na batony to o wiele za wcześnie to już robiła głupie miny bo słodkiego zabraniam A co takiego pożywnego ma ten baton :///

      Skomentuj


        #18
        Odp: dziecko cały czas chce jeśc

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Oj bo to też błędne myślenie z tymi słodyczami Ja chciałam zacząć Najpóźniej jak tylko się da Jak teściowa dała coś słodkiego a ja mówiłam że jeszcze nie bo na batony to o wiele za wcześnie to już robiła głupie miny bo słodkiego zabraniam A co takiego pożywnego ma ten baton :///
        ja mam tez tesciowa z starymi przestarzałymi zasadami nt. zywienia i podawania słodyczy i znam ten bol cięzko cokolwiek jej wytłumaczyc szczegolnie przy Lenie bo ona ma AZS i pewne rzecy wywoluja stany na skórze a babcia daje od czasu do czasu cos zakazanego - niekiedy tez nieswiadomie to fakt bo nie czyta etykiet ;/ kiedy ja nie widze bo twierdzi iz male ilosci nie szkodza tylko dziecko sie przyzywyczai i nie bedzie ja coś tam uczulało ;/ ja juz niekiedy nie wiem jak tłuamczyc

        Skomentuj


          #19
          Odp: dziecko cały czas chce jeśc

          Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
          Moja córa to by zjadła konia z kopytami uwielbia jeść.

          moze spróbuj Ty tez jeść moze wtedy córcia sie namysli i wtedy już nie będziesz miała żadnego problemu Zawsze niech ktoś je koło dziecka to zachęca do jedzenia....
          moja Zosia to też niejadek od urodzenia ;/ teraz minął jej 16 miesiąc i ciężko z jedzeniem jest u nas - mleczko nr jeden ulubione - a reszta mogła by nie istnieć ale tez nie zmuszam jej narazie jest zdrowa i wagowo w normie - mam nadzieje ze kiedys sie jej odmieni i polubi jedzonko

          Skomentuj


            #20
            Odp: dziecko cały czas chce jeśc

            Też i tak bywa że z niejadków dzieci stają się jadkami i odwrotnie
            Śmieję się Ale oby po prostu dzieci jadły zdrowo Jak zdrowe nawyki jedzenia będą mieć od małego tak im zostanie

            Skomentuj


              #21
              Odp: dziecko cały czas chce jeśc

              to właśnie ze mną tak było - najpierw niejadek aż do zerówki poszłam do szkoły i konie z kopytami bym jadła a teraz...no po prostu jak smok

              Skomentuj


                #22
                Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                Ja taka byłam aż do momentu kiedy nie poszłam do Technikum , czyli mając 16 lat zaczęłam dopiero jeść normalnie. Choć jako mała dziewczyna tez potrafiła wchłąnąć nie złe ilosci jedzenia. Ale na ogół byłam bardzo chuda i rodzice się bali jeździli po lekarzach i ciągle na jakichś lekach byłam które nic nie dawały.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                  moje dzieci tyle jedz.ą i też chudziutkie a każdy myśli że niejadki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                    Ja jak byłam mała, to byłam strasznym niejadkiem, w okresie młodzieńczym coś mi się przestawiło i zaczęłam strasznie dużo jeść...tyłam i wszyscy się ze mnie śmiali, potem przyszła miłość mojego życia, i odkąd zapukała do moich drzwi, to wzięłam się za siebie także różnie bywało, od niejadka do pochłaniacza wszystkiego he he

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                      Mój mąż jak mnie poznał to wtedy byłam pulpecik a teraz mi mówi abym przytyła bo same kości I jak już chcę przytyć to nie mogę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                        moja córka tez dużo jadła myślałam ze ciągle jej mało bałam się ze będzie miała problemy z nadwaga ale była bardzo aktywna i po niej nic nie widać

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                          gienia - Tak Dziecko przecież jeszcze rośnie i zawsze w ruchu i czasem tego nie widać że apetyt ma wielki

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                            Moja jest na cycku i też ciagle woła cyca, już mnie to męczy, w nocy potrafi budzić się co godzine a i i tak marudzi i spać nie może. Jeszcze jak dziecko jest w ruchu to potrzebuje więcej

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                              Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                              Moja jest na cycku i też ciagle woła cyca, już mnie to męczy, w nocy potrafi budzić się co godzine a i i tak marudzi i spać nie może. Jeszcze jak dziecko jest w ruchu to potrzebuje więcej
                              A przypomnij mi proszę ile Twoja córeczka ma miesięcy? Chyba jakoś niewiele?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                                Młoda ma 10 miesięcy, chodzi przy meblach, na dupie lata cały dzień z pokoju do pokoju itd a najlepiej jak by mogła chciałaby zeby ja nosić i cycka dawać. Jak ją tylko wezme na ręce to szuka. Nic poza cyckiem nie chce jeśli chodzi o jedzenie z łyżeczki. Wczoraj dałam jej parówke do ręki to zjadła, szynkę zjadła z reki, dziś na obiad dałam jej do reki kawałek ryby to też jadła, ale tak kurcze obiadków ani deserków nie zje :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X