Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co do picia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: co do picia

    Gdy ja próbowałam przyzwyczaić swoją córkę do picia z kubeczka najpierw próbowałam nauczyć jej picia wody. Niestety ona w ogóle nie chciała dać się do tego przekonać, więc zaczęłam podawać jej soki dla niemowląt rozcieńczane wodą. Gdy już się nauczyła pić z kubeczka znów powtórzyłam próbę podana wody i o dziwo bardzo jej zasmakowała i od tamtej pory pije głównie wodę. Raz na jakiś czas podam jej trochę soku.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: co do picia

      ja daję wodę i uważam z ze to najlepsz ei najzdrowsze co moze dziecko pić. czasem jak się buntuje to daje sok, badz wode z sokiem albo bobofrut, albo robiony sok malinowy, albo wyciskany z warzyw i owoców

      Skomentuj


        #33
        Odp: co do picia

        Ja podaje córci głównie herbatki dla niemowląt,badz soczki rozrzedzone.Wode nie do końca chce pić.




        Skomentuj


          #34
          Odp: co do picia

          Chyba coś dla ciebie http://www.zdrowemaluchy.pl/czym-gas...ce-pragnienie/

          Skomentuj


            #35
            Odp: co do picia

            Jestem zwolenniczką podawania małym dzieciom wyłącznie wody. Synowi nie dawałam ani herbatek ani soczków i do dziś jego ulubionym napojem jest czysta woda!

            Skomentuj


              #36
              Odp: co do picia

              Moje dziecko przepada za herbatami owocowymi. Nie kupuje jej takich z granulatu, bo nie wiem, czy mają cokolwiek wspólnego z tradycyjną herbatą i kupuje jej takie herbaty http://www.big-active.pl/herbaty-owocowe . Pije je bardzo chętnie, mimo że nie słodzę jej tych herbat, bo ograniczam spożycie sacharozy.

              Skomentuj


                #37
                Odp: co do picia

                Ja swoje dziecko od początku przyzwyczajałam do picia przegotowanej wody. Na początku nie było to takie łatwe, więc kupowałam herbatkę rumiankową. To tak też na brzuszek, ale z czasem polubił wodę i teraz bardzo dużo jej pije. przegotowana wodę zawsze mam w termosie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: co do picia

                  Przegotowana woda jest chyba dobrym pomysłem, dziecko nie ma potem złych nawyków i nie domaga się ciągle słodzonych napojów. Dla bardziej leniwych osób które chcą mieć wodę dla dziecka zawsze pod ręką fajną propozycją jest coś takiego: woda dla niemowlaka Ja się chyba skuszę i tego spróbuje, wygląda fajnie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: co do picia

                    My jak nauczyliśmy do samej wody to teraz nie mamy problemów, ze synek wyciąga rączki po słodkie napoje czy colę. Jak chce mu się pić to sam woła wody.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: co do picia

                      Bardzo dobry nawyj, mam nadzieję że przy drugim dziecku też mi się to uda. Synek nie lubi wody ale za to staram się by pił kompoty zamiast soków

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: co do picia

                        wiem, że post troche nie na temat, ale bardzo proszę o pomoc w pisaniu pracy magisterskiej.
                        Serdecznie zachęcam i zapraszam do wypełnienia ultra krótkiej ankiety na temat wpływu infekcji na rozwój astmy u dzieci
                        Ankieta skierowana jest do rodziców dzieci w przedziale wiekowym 0-6 lat.

                        Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1m-n...8_2Rk/viewform

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: co do picia

                          Soki zawieraja dużo cukru. Ja właśnie tego chciałam uniknąć, więc starałam sie, zeby woda była jego ulubionym napojem i udało się. jestem z siebie dumna.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: co do picia

                            Ja tak samo myślałam że uda nam się z wodą ale w lecie był bardzo duże upały a synek nie chciał pić i podałam mu trochę soku i tak się zaczęło ;/

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: co do picia

                              Najlepiej podawać wodę, aby nie przyzwyczajać. W lecie fajnie sprawdzą się domowe kompoty albo soki bez dodatku cukru. Zdrowo i smacznie. Tylko trzeba mieć czas, żeby je robić

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: co do picia

                                Jak najdłużej woda. Soczek jak juz to nie dla ugaszenia pragnienia ale jako osobny posiłek,np. 2 śniadanie,podwieczorek. I wybierać tylko takie soczki bez zawartosci cukru,ewentualnie wyciskać samemu. Ja również podaję niesłodzoną herbatkę malinową,żurawinową albo rumianek.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X