Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kąpiel Wiktorka

    Witam Was kochane mamuśki!!!

    Dziś razem z moim 15 miesięcznym synkiem po raz pierwszy testowaliśmy OILATUM SOFT.
    Razem nalaliśmy wody do wanny. Wlewamy 3 nakrętki płynu i niestety
    Wiktorek był zawiedziony bo nie było pianki. Myślałam, że jak nie będzie się pienić to niestety nie będziemy w stanie "doszorować" małego!!!
    Cały dzień na podwórku a Wiktor brudny, że, aż wstyd!!!
    Moje miłe zaskoczenie, Wiktor czyściusieńki!!!
    Po wyjściu z kąpieli, jego zazwyczaj nadmiernie wysuszona skórka, zrobiła się delikatna, super nawilżona, jedwabiście miękka. Po prostu super!!!
    Jedynie czego jestem pewna to tego, że OILATUM SOFT na dłużej zagości w naszej łazience, na pewno polecę ten płyn każdej młodej mamuśce, jak i zaproponuje używanie go mojemu mężowi który również ma problemy skórne. Na pewno będzie bardzo z niego zadowolony.A my już nie możemy się doczekać jutrzejszej kąpieli.

    Pozdrawiamy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

      Ja też nie mogłam się doczekać dzisiejszej kąpieli.
      Ponieważ mój szanowny małżonek nalał wody do wanienki i włożył już malutką zanim wlałam Oilatum Soft to nie chciałam już jej wyciągać i przeczytałam że można nalać odrobinę na dłoń i umyć jak zwykłym żelem.
      Tak też zrobiłam chociaż było to trochę trudne bo Oilatum jest płynne i można za dużo nalać. Ale udało się.
      Ja nigdy nie używałam takich kosmetyków więc byłam zdziwiona że się nie pieni i woda robi się taka mętna.
      Jak Olę wyciągnęłam na ręcznik i osuszyłam to dopiero poczułam O CO CHODZI.
      Skórka gładka, mięciutka, no po prostu cudowna w dotyku.
      Kurcze, że też ja wcześniej nie wiedziałam o istnieniu takiego specyfiku!

      Skomentuj


        Paczuszkę czas otworzyć

        ...i przetestować! Mój Synek pomógł uporać się z zawiniątkiem, a potem...hop do wody! Bardzo pomagał przy myciu, a że uwielbia nowości (cokolwiek kupię, to już chce sprawdzić), bardzo ucieszył się z tego dzisiejszego pluskania. Nigdy Malucha nie wycieram, tylko w ręczniczek zawijam, wiec i dziś tak zrobiłam. Efekt w zasadzie był widoczny od razu, gdy tylko skóra wyschła. Delikatna i mięciutka. Niczym potem Go nie smarowałam na ciałku. Oczywiście buźkę posmarowałam kremikiem. Efekty powinny być widoczne jutro. Jedno jest pewne- kremik się dobrze wchłonął, a emulsja uczyniła skórkę delikatniejszą. Jutro kolejna próba
        Pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: zawartość paczki

          ja wczoraj otrzymałam paczuszkę - emulsja i krem bezzapachwy.Zaskoczona jestem bo myślałam że to będą próbki

          Skomentuj


            Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

            Pierwsza kąpiel za nami!
            Po wlaniu emulsji do wanny woda zrobiła się mętna jednak kiedy tylko zanużyłam w niej dłoń poczułam delikatnę,miękką wodę.Kacperek wylądował w wodzie na początku chyba sam zaskoczony jej mętnością,jednak musiało mu się to spodobac bo zaczął pluskac na całego,więc mogę z całą pewnością użyc stwierdzenia,że wodę z dodatkiem oilatum poczułam na całej sobie.Po cudownej zabawie w wannie osuszyłam skórę synka i sama się zdziwiłam.Z reguły po kąpieli syn miał suchą skórkę a teraz po użyciu emulsji do kąpieli oilatum stała sie cudownie miękka,gładka i nawilżona.Stwierdzenie skórka gładka jak pupcia niemowlaczka nabrało innego wymiaru.Na buzię nałożyłam krem oilatum i kolejne zaskoczenie bo skóra na policzkach wysuszona od słonka znów okryła się gładziutką powłoczką.Na twarzy synka pojawił się uśmiech,widac sam poczuł jak cudownie działa Oilatum.
            Jedno jest pewne,dziś sama na sobie wypróbuję:-)

            Skomentuj


              składniki Oilatum

              tak sobie myśle , że to bycie ambasadorką i testowanie Oiltaum to super frajda, bo choć zawsze jest u mnie w domu obecny to specjalne testowanie mi bardzo odpowiada, a ponadto w końcu przełamałam się do postowania - wcześniej byłam raczej tylko "biernym czytaczem" róznych forum.
              Ale do rzeczy
              Tak sie zastanawiam co powoduje że ten produkt jest taki skuteczny 0 oczywiście każda z nas wie ze jest emolient: paraffinum liquidum, ale jak patrze na etykiety są jeszcze inne składniki. Np w kremie kwas cytrynowy (ten sam co w żywnosci), może któraś z forumowiczek jest ekspertem w tej dziediznie (chemiczka lekarz) i może wymienić sie poglądami? Bardzo cieszę ze nie ma parabenów, które niestety występują w niektórych produktach dla dzieci.

              Skomentuj


                Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

                Pierwsza wieczorna kąpiel z Oilatum Soft przebiegła przyjemnie i bez podrażnień, rano synek też nie miał uczulenia, więc póki co Oilatum Soft daje radę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                  Kąpiel w Oilatum Soft przebiegła rewelacyjnie. Woda stała się mętna, ale po zanurzeniu dłoni taka miła w dotyku. Po wykąpaniu córci, jej skóra była bardzo delikatna. Na prawdę super. Dotąd używałam płynu do kąpieli, a potem oliwki. Dzięki Oilatum mamy i czystość i nawilżenie w jednym. Jestem bardzo zadowolona

                  Skomentuj


                    Odp: zawartość paczki

                    w naszej paczce emulsja do kąpieli i kremik, jak dla mnie super

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      My też dostałyśmy wczoraj paczuszkę i pierwsza kąpiel za nami. Tak jak już zauważyłyście wielkim plusem jest to, że leje się tą emulsję do wanienki i spłukiwać nie trzeba. Skóra jest mięciutka, pewnie więcej efektów będzie po kolejnych kąpielach. Co do kremu, to też trzeba poczekać dłużej, ale po pierwszej aplikacji mogę powiedzieć, że chyba będziemy z niego zadowolone. Córcia ma brdzo suchą skórę na stopkach i w okolicach kostek, posmarowałyśmy wczoraj, Krem szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy na skórze, tylko delikatnie zmiękcza skórę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                        Wrażenia po użyciu Oilatum? Jak najbardziej pozytywne. Woda po wlaniu niewielkiej ilości płynu staje się miękka, taka przyjemnie śliska ale nie tłusta.

                        Skomentuj


                          Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                          Po otrzymaniu paczuszki odrazu wypróbowałam kremik,był jak znalazł ,moja córecza całą noc płakała i drapała się z powodu suchej skóry,bo akurat skończył mi się inny krem.Po posmarowaniu skóry było jak ręką odjął ,odrazu przeszło a skóra nabrała gładkiego wyglądu.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.Super

                          Skomentuj


                            Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oilatum Soft

                            Moj synek ma uczulenie na wiele pokarmów, a niestety także kosmetyków. Do tej pory stosowałam Emolium do kąpieli oraz krem. Zaczęłam stosowanie Oilatum soft i również te kosmetyki nie wywołują uczulenia, a wydaje mi się, że ich cena jest przystępniejsza. polecam!

                            Skomentuj


                              Odp: zawartość paczki

                              Jestem mile zaskoczona pojemnością próbek,myślałam że będą mniejsze,tak więc jestem zadowolona.Przydałby się także jakiś krótki list,lub ulotka

                              Skomentuj


                                Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                                Moj synek ma uczulenie na wiele pokarmów, a niestety także kosmetyków. Do tej pory stosowałam Emolium -płyn do kąpieli oraz krem. Zaczęłam stosowanie Oilatum soft i również te kosmetyki nie wywołują uczulenia, a wydaje mi się, że ich cena jest przystępniejsza. Skóra dziecka jest delikatna i miękka,zaczerwienienia znikają po użyciu kremu. Polecam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X