Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hey marti

    mam nadzieje,że wkońcu się uda to załatwić,bo bez jaj...takie babszczyle to powinni trzymać w jakiś oddziałach zamkniętych..
    ja ide ogarnąć chałupkę a potem wyruszam na spacer
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej.U nas dzisiaj ciepło i nic nie pada,zaraz wybieramy sie na długi spacer i na saneczki.
      MARTI szczerze Ci współczuję takiej sytuacji,oby w końcu ta sprawa z "tą panią"się zakończyła.
      SCARLETT a witamy, witamy udzielaj się jak najwięcej.Znam Twoją historię bo podczytuję wątek o staraczkach.Pamiętam jak ja starałam się o drugie dziecko i dopiero po roku mi się udało.Oby Tobie też się udało.
      Mój mąż dzisiaj pierwszy dzień w pracy i ma ogromnego stresa bo jest kierowcą TIR-a a jeszcze nigdy takim kolosem nie jeździł w dalekie trasy. Z jednej strony się cieszę bo napewno więcej zarobi ale z drugiej strony nie będzie go w domu czasem nawet kilka dni lub tygodni.
      Aaa...i powaznie myślę by pójść jeszcze do szkoły od marca lub od września,myślę że nie jestem jeszcze za stara..
      Last edited by anna31; 07-01-2010, 09:35.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Cześć
        Miałam dzisiaj straszną noc mały budził się co chwila i ciągle chciał pić
        Ania wcale nie jesteś za stara na szkołę, ja też postanowiłam iść do szkoły muszę się tylko dowiedzieć czy u nas też można rozpocząć od marca.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Moja..odpukać od kilku dni przesypia całe noce tzn.budzę ją 2 razy na siku ale i tak jest dobrze bo do tej pory masakra była a już niedługo skończy 3 latka.


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Dzień dobry

            Scaarlett witam i czuj się jak w domu Ja również trzymam kciuki za owocne staranka

            Marti
            łooo matko i córko... chyba nie masz wyjścia, musisz w końcu to zakończy, bo Wam żyć nie da, przemęczysz się kilka miesięcy, póki sprawa się nie zakończy, ale może babkę coś to nauczy. Trzymaj się dzielnie, bo pewnie przyjemnie nie będzie

            Ania wcale nie jesteś za stara, no i gratuluję mężowi takiej pracy, bo chyba jest bardzo dobrze płatna, tylko ta jego nieobecność ciągła...

            Karolku mój Julek też jęczał przez całą noc, puszczał bączki więc chyba go brzuch bolał, wczoraj w bawialni zjadł takiego naleśnika z śmietaną i chyba ta śmietana za ciężka dla niego była.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              heja
              Ale u nas w nocy sypało ledwo się chodzi po tym sniegu a w Piasecznie nie odsnieżają
              Tree a do jakiej Ty bawialnie chodzisz??? do takiej z piłeczkami linami itp???


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Myslałam że sobie z Wami poklikam ale moje dziecko tylko zabaczyło włączony komputer i juz mnie z fotela spycha i woła MAMA WŁOCZAJ KECIKA
                także krecik górą


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  U nas tylko lekko pruszy śnieżek.
                  Tree a ta bawialnia jest u Was płatna?

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Majek tak właśnie do takiej bawialni, mamy dwie w okolicy i co jakiś czas jeździmy by to dziecko się wybawiło i trochę nawyków towarzyskich nabrało, bo póki co jest aspołeczne

                    Karolku no płatna niestety w zależności od tego czy to jest środek tygodnia, czy weekend czy rano czy popołudnie.
                    Oczywiście najdrożej jest w weekendy, ale też jest najwięcej dzieci, że nie ma gdzie nogi postawić.
                    W tygodniu popołudniu pierwsza godzina kosztuje 9zł a każda kolejna 6 zł, więc do kupy się troszkę tego uzbiera.
                    Last edited by FamilyTree; 07-01-2010, 10:24.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      U nas też jest taka ale właśnie ceny mają wysoki 12 zeta za pierwszą godzine potem już po 8 a ja mam 2 panny to na dzien dobry 24 + coś tam chcą do jedzenia i picia. Dlatego bylismy może 2 razy a tak to w Ikei Julka szaleje za free jak my na zakupach jesteśmy
                      Last edited by majajula; 07-01-2010, 10:30.


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        No niestety... dla mnie to też jest paranoja !!! W Polsce to wszystko co jest dla dzieci to jest najlepsze do zbijania kasy. Począwszy od ciuchów, po zabawki aż do jakichkolwiek atrakcji.
                        My tylko w zimę tam jeździmy (zaczęliśmy w tamtym roku) tak raz na miesiąc, więc jakoś po budżecie nas nie kole, no ale mając już dwójkę szkrabów, to trza wydać
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hehe bo w Polsce wiedza na czym kapuchę zbijać

                          a my poszłyśmy na nogach do sklepu jakiś 1km,bo wózkiem się nie dało,bo dużo sniegu..teraz młoda zasnęła
                          MI buty przemokły,ale Milenka miała nóżki ciepłe więc to najważniejsze....
                          W sklepie oczywiście nie było tego kibelka- troniku i chyba zamówię na allegro,ale za to kupiłam nakladkę na sedes,taka z uchwytami po bokach i miękkim "rogalem", nie cała z plasiku...za 56zł z żabkami,biedronkami itd....jak narazie Lipton,nie chce nawet na tym usiaść
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            witam w Nowym Roku wszystkiego naj...naj...naj dla wszystkich
                            miska daj dziecku troche czasu:P
                            kupilas 5 min temu a juz chcesz efekty widziec
                            moze blizej wiosny zakuma

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              mam nadzieje,bo mowa idzie lekko,ale wszystko inne bardzoo powoli
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                My też już ze spacerku wróciliśmy, Julek właśnie zasypia.
                                Kurka normalnie ja nie wytrzymam z tym moim psiurem... teraz jak jest śnieg to się jej nie da na smyczy trzymać, latam jak szmata.... nie wytrzymam normalnie, a szkoda mi jej zostawiać w domu, bo mężul to z nią wyjdzie na 15 min
                                A dzisiaj dodatkowo dwa wielkie gówna zrobiła .... aż mi się zachciało jak to sprzątałam

                                Tak śniegiem sypie, ze coś niesamowitego

                                Misska daj spokój tej Milenie, na prawdę. Odpuść jej na tydzień chociaż.

                                Cześć Ona A Ty się gdzie podziewałaś ?? Wyjeżdżałaś gdzieś na święta ?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X