Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    no dobrze wiedzieć, że nie jest się osamotnionym, chociaż mimo wszystko trochę kiepsko że święta nie były do końca udane.
    mam nadzieję, że sylwester bedzie lepszy. w ogóle wczoraj się dowiedziałam, że w tym roku idziemy na imprezę z motywem hawajskim. nie wiem skąd się takie pomysły biorą haha. w co mam się ubrać? nic hawajskiego oprócz kwiatów nie mam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      i ja się witam po świętach!

      Nareszcie w domu. Bylismy u teściowej , troche u moich rodziców, ak sobie było jak zawsze
      co do prezentów to mały oszalał na punkcie kuchni i cały czas coś "gotuje".
      Jutro juz do pracy niestety.....

      magda niezły pomysł z tym motywem hawajskim...
      powinnas ubrać bikini i kwiaty he he

      my na świezym powietrzu spędzamy więc w kurtce i na szczęście nie trzeba się w nic przebierać.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Witam,ja również już w domku,Święta bardzo mi sie podobały-tak jakoś wyjątkowo.W pierwszy dzień byliśmyu mojego taty i u teściowej a w drugi u cioci i babci od mojego męża.Ja również jak Pinklady jutro do pracy.Sylwestra chyba będziemy siedziec sami w domu.Narazie nie mamy żadnych planów.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          ja mam jeszcze tydzień wolnego, nie wiem czy to dobrze, bo zdąrzę się przez ten czas jeszcze bardziej rozleniwić.
          ale mi się dzisiaj nudzi normalnie nie wiem co mam robić. m. sobie polazł gdzieś i siedzę sama w domu. tzn z Joasią, ale ona ze mną za bardzo nie pogada jeszcze hehe.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hej dziewczynki ja tez melduje sie po swietach , byłam u brata w Ostrowie Wielkopolskim było fajnie dzis wieczorem wrocilismy

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej dziewczyny i ja sie melduje po swietach
              Wrocilismy cali ,Amsterdam piekny i baaardzo drogi,popisze jutro wiecej bo padam na nos,chcialam sie tylko przywitac

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Cześć dziewczyny ,
                Madziu podniosę Cię trochę na duchu tym że ja znów przez całe tygodnie jestem od rana do około 15 sama w domu a Amelią z którą nie bardzo jeszcze można rozmawiać.

                U nas już brak jakichkolwiek śladów po śniegu , a tak chciałam iść na sanki z małą.

                A jak Wasze brzuchy już odpoczęły??
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  no dobrze wiedzieć, że nie jest się osamotnionym, chociaż mimo wszystko trochę kiepsko że święta nie były do końca udane.
                  mam nadzieję, że sylwester bedzie lepszy. w ogóle wczoraj się dowiedziałam, że w tym roku idziemy na imprezę z motywem hawajskim. nie wiem skąd się takie pomysły biorą haha. w co mam się ubrać? nic hawajskiego oprócz kwiatów nie mam
                  Wystarczy biustonosz z muszelek , spódniczka z liści bambusa i zostaniesz królową balu
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej dziewczyny!
                    hahahaha Colorka! jeszcze żebym miała taki strój! nawet żadnej spódniczki nie mam najwyżej ubiorę letnie krótkie spodenki i jakąś górę od stroju kąpielowego hehehe.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      dzien dobry
                      magda moze jeszcze jakies fajne pareo do tego?
                      ja siedze z dwojka juz gadajacych dzieciakow
                      i czasami mam juz dosc tego gadania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Co to za pustki dziewczyny?
                        Ja mam gore prania i zaraz biore sie za przygotowanie obiadu.
                        Magda ja bym wziela jaas duza kolorowa chustke-apaszke i zawiazala wokol bioder jako pareo plazowe,moze byc na legginsy jesli bedziesz sie czuc zbyt gola,do tego jakis smieszny stanik albo koszulka na ramiaczkech,w ostatecznosci mozesz tez zalozyc bokserki meza,pletwy i udawac surfera z Hawajow

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej hej
                          ja mam dawno ogarniete teraz obiadek robie
                          pranie planuje wywiesic a tu pada

                          Madzia to dla ciebie



                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hejka silek jak tam swieta w nowym mieszkaniu?
                            My mieszkalismy w Amsterdamie przez kilka dni na barce na jednym z kanalow,teraz kreci nam sie w glowach i mamy wrazenie ze w calym domu jest krzywa podloga...

                            Mam nadzieje ze Sylwka spedzimy w domu,nie mam w tym roku ochoty nigdzie wychodzic.

                            Bede tu zagladac moze sie jeszcze ktos pojawi ...

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              dotka jak to na barce?ciepło tam?fajnie zawsze jakies wspomnienia a na sylwka to ja bym chetnie sie gdzies wybrała

                              świeta jak juz wczesniej pisałam miłe i rodzinne


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Silek to taki dom plywajacy wiec wszystko tam bylo,pralka i zmywarka ,ogrzewanie...
                                Wigilie spedzilismy w ekskluzywnej restauracji.Fajnie raz zrobic cos innego na swieta,bez tego calego stresu z prezentami i gotowaniem.Jak Poldek podrosnie bedziemy pewnie siedziec w salonie naszego domu i kontynuowac tradycje rodzinno-swiateczne .
                                Poldek oczywiscie skorzystal najbardziej,codziennie karmiony czekolada i ciastkami przez dziadkow i ciocie ,podpijal tez coca cole o co z moim M sie pozarlismy...ja troche powazniej podchodze do tematu "male dziecko".
                                Co do Sylwka to ja co roku dzies sie bawilam i teraz mam takiego mega lenia ze nawet myslec o wyjsciu mi sie nie chce.Myslelismy o czyms wyjatkowym,opera itp.ale graja tylko nowosci a ja lubie klasyke.Na dyskoteke nie mam ochoty jedyna mozliwosc prywatki wydaje mi sie nudna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X