Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zazdroszczę!!

    mój pierwszy poród trwał 30 godzin i 15 minut. odeszły mi wody w poniedziałek o 15.30 od razu były skurcze a urodziłam we wtorek o 21.45. nie miałam wogole rozwarcia i nic na mnie nie działalo nawet kroplówki. po takim wysiłku mało co pamietam ale nie żałuje. ciesze sie ze dałam radę bo straszyli cesarką.mała miała 3760 i 57 cm i rosnie na drozdzach.

    Skomentuj

    •    
         

      Ja urodzilam coreczke w 8h i 12min jest to moje pierwsze dziecko i wydaje mi sie ze porod trwal krotko

      Skomentuj


        Ja tez mialam porod wywolywany. Rodzilam 13 godzin. Ostatnia faza porodu trwala u mnie az 3 godziny. To byl pierwszy porod.

        Skomentuj


          A ja - pierwszy poród, w Polsce, 18h, drugi, sześć miesięcy temu w UK, 30h, haha. Teraz można się pośmiać...

          Skomentuj


            Cesarka

            Ja miałam cesarskie cięcie, samo wydobycie dziecka trwało 15 min, zszywanie mnie ok 40. Nie najgorsze przeżycie. Dochodzenie do siebie za to było okropne.

            Skomentuj


              Witam

              Mój pierwszy poród był siłami natury i trwał ok.5 godzin następny 2 minuty... miałam cesarkę: 10:04-urodził się Kacperek, 10:05-Kubuś
              Mimo że cesarka trwała krócej, naturalny poród wspominam o niebo lepiej!

              Skomentuj


                Ja strasznie boję się porodu, ale nie mogę jednocześnie się doczekać. Chciałabym już wziąć małego w ramiona i powiedzieć - Kocham Cię Justysiu, tak długo na Ciebie czekałam, cieszę się że jesteś. Nie wiem ile będzie trwał mój poród i nad godzinami myślę akurat najmniej, chciałabym tylko żeby wszystko było ok i żeby dzidziuś urodził się zdrowy. Gratuluję wam waszych pociech

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam drogie mamuski....mój poród trwał 22 godziny....ale warto było tak cierpieć dla takiego skarba....pozdrawiam

                  Skomentuj


                    mój poród trwał...

                    a właściwie moje obydwa porody trwały w sumie po 5 godzin to chyba bardzo krótko
                    Alicja

                    Skomentuj


                      odp

                      u mnie akcja porodowa trwała ok 20/30 min. a poród trwał 3 min. Urodziłam silami natury za pierwszym parciem i był to mój pierwszy poród. Malutki warzył 3130 gram i miał 49 cm. Teraz jestem drugi raz w ciąży i zastanawiam się jak będzie tym razem przebiegał mój poród mam nadzieję że również tak szybko jak pierwszy
                      Last edited by marta0907; 28-08-2009, 13:04.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mój pierwszy poród trwał 30 min rodziłam siłami natury mała ważyła 2760g i miała 51 cm długości

                        Skomentuj


                          Poród

                          Ja mam czwórke dzieci a pierwszy poród trwał 1h35min a potem jak z płatka 0,5min

                          Skomentuj


                            Witajcie
                            Ja nie zapomne swojego porodu do konca życia...o 03:00 w nocy odeszły mi wody,byłam zdziwiona bo był 36 tydzień ciąży...zaczełam budzić narzyczonego ze snu...powiedzałam mu o tym ze chyba mi wody odeszły,a on na to że zwariowałam...do godziny 9:00 rano spokojnie byłam w domku i zaczełam sie pakować...około 10:00 pojechałam z narzeczonym do szpitala,tam sie okazało ze jest rozwarcie i ze dziecko pcha sie na świat,ale okazało sie że nie ma zadnego wolnego miejsca w szpitalu na porodówce...postanowiono mnie zawieść poza warszawe do innego szpitala karetka pogotowia...jak to los chciał,jadąc do szpitala karetka złapała gume w kole...ehhehehe...a ja bez zadnego zdenerwowania nie miałam jeszcze zadnych bulów porodowych...czekałam az kierowca zmieni koło...po jakieś godzinie czasu dotarłam do szpitala i tam sie juz mna zajeli,zaczeli wywoływać skurcze około godz.13:30,a o 20:45 urodziłam zdrową córeczke Wiktorie...

                            Skomentuj


                              ja pojechałam w środę do szpitala z 4cm rozwarciem a do niedzieli, czyli do terminu nic się nie działo. w niedziele dostałam skurczy i po 5h i 20 min pojawiła się Natalia o wadze 3700 i długości 57cm to był mój pierwszy poród i oczywiście siłami natury. Cały czas była przy mnie moja siostra i trzymała mnie za rękę.
                              Last edited by KarolinaC; 28-08-2009, 17:20.

                              Skomentuj


                                Witajci !!!! U mnie porod trwal 3 godziny i 10 minut. Synek wazyl 4800 i mierzyl 57 cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X