Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W wolym czasie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: W wolym czasie

    W wolnym czasie polecam wszystkim stronę www.bajkotwory.pl tam dzieci tworzą własne bajki animowane, wymyślają swoje bajki,piszą scenariusze, nagrwają głos są małymi aktorami i reżyserami to aplikacja edukacyjno rozrywkowa , nauka przez zabawę ale mojej córce się bardzo podoba. Zostawiając ja przed komputerem czuję sie bezpiecznie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: W wolym czasie

      Napisane przez mama_aga1980 Pokaż wiadomość
      W wolnym czasie polecam wszystkim stronę www.bajkotwory.pl tam dzieci tworzą własne bajki animowane, wymyślają swoje bajki,piszą scenariusze, nagrwają głos są małymi aktorami i reżyserami to aplikacja edukacyjno rozrywkowa , nauka przez zabawę ale mojej córce się bardzo podoba. Zostawiając ja przed komputerem czuję sie bezpiecznie
      Jak syn będzie miał kolegów to spróbuję im włączyć zobaczę co stworzą

      Skomentuj


        #18
        Odp: W wolym czasie

        oooo nie wiedzialam ze jest taka strona podrzuce bratankom męża link bo oni niekiedy nudza sie przeogromnie - a takie tworzenie bajek jest starsznie kreatywne i rozwijające

        Skomentuj


          #19
          Odp: W wolym czasie

          ja nie byłam bo też uważam, że to straszne nudy, nie potrzebuję takich zdjęć, jak już to mogę zaprosic fotografa by zrobił parę

          Skomentuj


            #20
            Odp: W wolym czasie

            Z najmłodsza, staram się bawić interaktywnymi zabawkami , czytać ciekawe książeczki. Natomiast z najstarszymi, czasami chodzimy na bilard albo kręgle, zazwyczaj tu http://www.magnumkregielnia.pl/ rozrywka dla nas i dzieciaków

            Skomentuj


              #21
              Odp: W wolym czasie

              Teraz jak córcia zaczęła chodzić do przedszkola to coraz częściej tworzymy różne rzeczy z papieru, masy plastycznej itp. Mała lubi jak robimy z koralików bransoletki, naszyjniki. Świętnie się przy tym bawimy a do tego świczymy zdolności manualne

              Skomentuj


                #22
                Odp: W wolym czasie

                Ja w wolnym czasie zdecydowanie wolę rower. Członkowie mojej rodziny jeżdżą oczywiscie ze mną.
                Bezpieczeństwo daje w nagrodę niemoc.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: W wolym czasie

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  Teraz jak córcia zaczęła chodzić do przedszkola to coraz częściej tworzymy różne rzeczy z papieru, masy plastycznej itp. Mała lubi jak robimy z koralików bransoletki, naszyjniki. Świętnie się przy tym bawimy a do tego świczymy zdolności manualne
                  Fajna rozrywka, my też podobnie spędzamy czas wolny.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: W wolym czasie

                    W wolnym czasie wpadnijcie z dzieciakami do Cotton Mill
                    90-350 Łódź
                    Tymienieckiego 25c
                    lokal 194 (parter)

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: W wolym czasie

                      Warto czas z dzieckiem spędzać kreatywnie Świetną opcją jest np. wspólne śpiewanie, bo jak wiadomo muzyka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, a co najważniejsze to super zabawa! Ostatnio przeczytałam artykuł na ten temat, powinien was zainteresować http://ja-kobieta.pl/dlaczego-warto-...zem-dzieckiem/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: W wolym czasie

                        W wolnym czasie można robić wiele rzeczy, pomysłów jest mnóstwo, a wiele inspiracji można znaleźć w sieci

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: W wolym czasie

                          Mój mały Nikoś uwielbia gotować, dlatego też jeśli robię coś w kuchni to mały od razu dołącza się do roboty Słodkie jak w domu rośnie mi mały kucharz
                          Mój Nikoś ma fartuszek dziecięcy i się bardzo cieszy

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: W wolym czasie

                            My z rodzinką wolimy zupełnie coś innego , a mianowicie kolekcjonowanie komiksów. Kupujemy bardzo stare i trudno dostępne tutaj www.atomcomics.pl Bardzo nas to wciągnęło i zainteresowało. Może i Was wciągnie ta pasjaWarto spróbować

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: W wolym czasie

                              Ja w wolnym czasie przeglądam sklepy, niedawno kupiłam sobie kurtkę o tu https://zoio.pl/odziez-damska/okryci...hnie/bomberki/ - W takiej bomberce nie widać, że jestem mamą pięciolatka!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: W wolym czasie

                                Napisane przez VALERIXYZ82 Pokaż wiadomość
                                Cóż. Z dzieciakami w wolnym czasie można pójść na spacer, pojechać do znajomych czy po prostu się w coś pobawić. Możliwości jest mnóstwo.
                                Dokładnie Ja wolę spędzać czas aktywnie i zachęcać dziecko do uprawiania sportu. W tym roku zimą wybieramy się pierwszy raz rodzinką na narty biegowe
                                Narciarstwo biegowe - Megaoutdoor.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X