Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Mleczna droga"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Mleczna droga"

    Codziennie troszczysz się o swoje dziecko, robisz wszystko, by było zdrowe i rozwijało się prawidłowo. I na pewno właśnie dlatego bierzesz udział w naszej akcji "Kocham, chronię, badam". Dla wszystkich troskliwych rodziców przygotowaliśmy więc wyjątkowy konkurs.

    Zadanie konkursowe:
    Napisz, jak rozumiesz hasło "kocham, chronię, badam".

    Nagrody:
    20 puszek mleka następnego NAN Pro dopasowanego do wieku dziecka.


    Konkurs trwa od 5 do 18 listopada.

    Przeczytaj Regulamin >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Mleczna droga"

    Kocham, więc chronię swoje dziecko przed złem, które na nie czyha. Chronię, więc badam swoje dziecko aby zapobiegać chorobom i uniknąć przykrych i niebezpiecznych dolegliwości, z nimi związanych.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Mleczna droga"

      Kocham, bo dziecko jest najważniejszą częścią mnie. Dla niego poświęcam wszystko i staram się jak najlepiej ochronić je przed niebezpieczeństwami jakie stawia przed nim los. Dlatego badam je regularnie, bowiem wiem że lepiej zapobiegać chorobie niż ją leczyć.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Mleczna droga"

        "Kocham" - jestem z moim maluszkiem od pierwszego grama. To dla mnie najważniejsza istota na świecie, której szczęście jest dla mnie ważniejsze, niż własne.
        "Chronię" - jestem w stanie zrobić wszystko, aby ustrzec moje dziecko przed niebezpieczeństwem.
        "Badam" - staram się zadbać o odpowiednią profilaktykę dla mojego szkraba, by nie musiał cierpieć.

        Te trzy słowa tworzące hasło "kocham, chronię, badam" wzajemnie się uzupełniają i sprowadzają do pierwszego, najważniejszego KOCHAM. Dlatego, że obdarzam moje dziecko miłością i chcę podarować mu to, co najlepsze.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Mleczna droga"

          Kocham, chronię, badam.

          Z wielkiej bezwarunkowej miłości jesteśmy w stanie zrobić dla naszych dzieciątek wszystko co najlepsze. Dlatego, że Kocham moje córki staram się chronić je jak tylko mogę. Chronię je poprzez to, że profilaktycznie je Badam. Na co dzień Dbam o nie, obserwuję jak się rozwijają. Staram się dawać im to co najlepsze, zdrowe i dla nich odpowiednie.
          aredzimska

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Mleczna droga"

            Kocham swoje dziecko bezgranicznie. Chronie je, każdego dnia przed zarazkami. Badam, regularne wizyty u lekarza, które pozwolą zapobiec chorobom

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Mleczna droga"

              "Kocham, chronię, badam" Kocham bo dziecko to największy cud świata, chronię przed złem dnia codziennego, badam bo to mój obowiązek aby dziecko uchronić przed chorobami na tyle ile się da

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                kocham bo to mój cud najważniejszy, chronię bo kto jak nie ja? badam by móc w razie czego walczyć z chorobą

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                  KOCHAM moje dzieci kiedy się śmieją i kiedy płaczą
                  CHRONIĘ codziennie,w dzień i w nocy
                  BADAM bo zdrówko jest najważniejsze

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                    Wiem, że jest mnóstwo rzeczy, których nigdy nie będę mogła dać mojemu Diecku. Jednak nic i nikt nie odbierze mu mojej miłości. Będę je chronić, tak jak moi Rodzice chronili i chronią mnie po dziś dzień, mimo że dzieciństwo mam dawno za sobą. I badam Dziecko, bo zdrowie jest najważniejsze - niech rośnie zdrowo, a gdyby byłoby coś nie tak, wczesne leczenie pozwoli mojemu Maleństwu oszczędzić wielu cierpień i szybciej wrócić do zdrowia. Zostałam matką i moje Dziecko jest teraz najważniejsze.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                      Hasło "kocham, chronię, badam" jest bardzo ważne zarówno dla dziecka jak i rodzica. Każdy rodzic kocha swoje dziecko bezgraniczną miłością, chroni swoje maleństwo przed każdym niebezpieczeństwem i dba o jego zdrowie. Każda mama gdy się dowiaduje, że jest w ciąży już kocha, chroni i dba o swojego małego dzieciaczka, a gdy się urodzi to kontynuuje te zadania bo dzieci sa najważniejsze.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                        Kocham moja Alunie
                        Chronie moja Alunie
                        Badam moja Alunie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                          Kocham od pierwszej chwili kiedy dowiedziałam się, że przyjdziesz na świat...
                          Chronię jak najlepiej potrafię przed wszystkim tym co może Cię przerazić..zaszkodzić czy zasmucić
                          Badam bo wiem, że nie jestem w stanie uchronić Cie przed wszystkim...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                            "Kocham, chronie, badam"

                            Kocham - to uczucie, które jest nam znane od urodzenia. Pojawiając się na świecie dostajemy miłość. Tyle ile jej nagromadzimy od naszych najbliższych trzymamy i przekazujemy dalej - najpierw dla swojego lubego, męża czy partnera. Potem z jeszcze większą siłą i mocą rośnie ona w nas, aż obdarzamy ją nasze maleństwo, na które długo wyczekiwaliśmy i z utęsknieniem porównywaliśmy jego zdjęcia z Usg z naszymi twarzami, szukając podobieństwa, a to do przyszłego Taty, a to do przyszłej Mamy.

                            Ochrona - to instynkt, nad którym chyba nie da sie zapanować. Podobnie jak zwierzę dba o swoje malutkie potomstwo, tak w kobiecie wraz z dzieckiem rodzi sie coś jeszcze. Olbrzymia siła i walka o zdrowie, o siły, o prawidłowy rozwój i o zapewnienie jak najlepszego bytu swojemu maleństwu.

                            Badam -Profilaktyka pomaga na wczesne wykrycie wielu chorób tlących sie w organizmie naszego malucha. Regularne odwiedzanie specjalistów pomaga nam w szybkim czasie zareagować na ewentualne stany zapalne czy infekcje. Natychmiastowa reakcja oraz działanie środkami farmakologicznymi może uchronić nasze dziecko przed poważnymi powikłaniami oraz pomoże nam w spokojnym śnie.

                            Musimy być pewni, że jako rodzice zrobiliśmy wszystko, aby nasze dziecko było pełne zdrowia i sił oraz prawidłowo rozwijało się na naszych oczach, dając nam radość każdego dnia.

                            Pozdrawiam,

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                              kocham moją córeczke ktora wprowadziła w nasze zycie wiele radości i miłości
                              staram sie ja chronic jak tylko najlepiej potrafie aby wszystkie zle bakterie z moczu i wirusy omijały ja z dale..badamy sie regularnie aby moja niunia nie musiała wiecej lezec w szpitalu i dostawac dorzylnie leki.. a na dodatek cierpiec

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X