Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

    Witajcie na początku czerwca na świat przyjdzie moje pierwsze dziecko. Nadszedł czas na zakup wózka 3w1 zależy mi na czyms nowoczesnym, stabilnym i dobrym jakościowo. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia i sugestie
  •    
       

    #2
    Odp: nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

    tych wózków jest teraz na rynku tak dużo, że w sumie nie dziwie się, że trudno wybrać coś konkretnego. Sporo zależy od tego jaki masz budżet bo wiadomo, że wózek 3w1 może kosztować 1,5 zł ale i 4 i więcej. my mamy jeden z modeli firmy Expander i moge je polecić

    Skomentuj


      #3
      Odp: nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

      dziękuje Wam bardzo dziewczyny za informacje, o tej firmie jeszcze nie słyszałam. Przyznam, że pod kątem wyglądu odpowiadają w 100% moim wyobrażeniom. vicky09 czyli piszesz, ze warto zwrócić szczególną uwagę na xenona?

      Skomentuj


        #4
        Odp: nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

        W przypadku spacerówki to tutaj koniecznie sprawdź też Julie. Moim zdaniem to szczególnie dobra propozycja jeżeli chodzi o rodziny mieszkające w mieście i do tego jeszcze w bloku gdzie trzeba ją później znieść. Dlatego szukaliśmy lekkiego, ale i dobrze wykonanego modelu. Ten ma elementy z eco skóry, do tego waży niecałe 6kg i na wyposażeniu ma to co powinno być czyli uchwyt na kubek, moskitiera, ocieplacz na nogi itd.

        Skomentuj


          #5
          Odp: nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

          Ja wielofunkcyjnych wózków nie polecam, lepiej sprawdzą się lżejsze wersje. Szczególnie spacerówka, moim zdaniem powinna być lekka i łatwa do składania My mamy taką z firmy Lioneloxxx i fajnie sie sprawdziła. Nie mogę narzekać.
          Last edited by disne; 20-08-2020, 22:15. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

            Polecam wózek Anex m/type, który jest produkowany z zastosowanie najnowszych i innowacyjnych technologii. Efektem takiego podejścia jest stworzenie oryginalnego i stylowego wózka, który przede wszystkim jednak jest bardzo bezpieczny i komfortowy dla maluszka

            Skomentuj


              #7
              Odp: nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

              Ja mogę polecić Kunert, mam wózek 2 w 1, super się prowadzi, łatwo składa,czyści i ma bardzo dobrą amortyzację, szczerze polecam!

              Skomentuj

                     
              Working...
              X