Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Ja, czyli mama"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Ja, czyli mama"

    Drogie Mamy, znajdujecie czas na odpoczynek? Udaje się wam chociaż na chwilę oderwać od codziennych obowiązków? Jeśli nie, to gorąco was do tego namawiamy. Nasza propozycja to chwila relaksu, najlepiej z dobrą książką, np. tą, którą możecie wygrać w naszym konkursie.

    Zadanie konkursowe:
    Dokończ zdanie "Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy..."

    Nagrody:
    10 książek Jane Costello "Wyścig po miłość", wyd. Remi.


    "Wyścig po miłość" to bestseller z listy "Sunday Timesa". Jeśli lubisz powieści Sophie Kinselli i Emily Giffin, ta książka na pewno Ci się spodoba.


    Konkurs trwa od 3 do 17 września.

    Regulamin >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

    Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy mój syn po raz pierwszy głośno krzyknął Mama

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

      Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, kiedy położono mi moją nowo narodzoną, maleńką córeczkę na piersiach i z trudem otwierając swoje oczka, spojrzała na mnie z taką bezgraniczną ufnością, jaką tylko dziecko może czuć wobec mamy... 


      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

        W szpitalu pierwszej nocy gdy Majka płakała a ja mogłam ją nakarmić zaspokoić jej potrzeby. Wtedy poczułam się 100% mamuśką

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

          "Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy.. ujrzałam na monitorze badania USG malutkie serduszko, bijące we mnie. To uczucie było tak niesamowite aż popłakałam się z mężem ze szcześcia. Pierwszy kopniaczek, gdy pielęgniarka położyła mi mojego synka na piersi, tuliłam go . Nie mogłam uwierzyć że jestem Mamą tak malutkiej istotki, że daliśmy jej życie
          Teraz czekam na przyjście na świat Naszego drugiego synka , został tylko miesiąc, uczucie jest takie same jak z pierwszym synkiem.
          To jest fantastyczne !!!!
          JakubekMamy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

            Po raz pierwszy poczułam się mamą kiedy wróciłam z synkiem ze szpitala do domu. Zdałam sobie sprawę ,że teraz jestem odpowiedzialna za niego i ta mała istotka jest ode mnie całkowicie zależna. Moja matczyna miłość dyktowała mi ,jak postępować z moim maleństwem i wszystko się udało!!!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

              Po raz pierwszy tak naprawdę poczułam się mamą, kiedy dbając o bezpieczeństwo mojego rocznego syna, musiałam mu odmówić niebezpiecznych zabaw - a on w odpowiedzi uderzył mnie obiema rękami. Wtedy poczułam się matką, bo tylko matkę stać w takiej chwili na pełne opanowanie i tylko matka potrafi wtedy powiedzieć mimo złości "synku, kocham cię... Tak nie wolno" nie wiem, czy zrozumiał wtedy moje uczucia, ale ja zrozumiałam że jestem odpowiedzialna za to kim jest i kim będzie mój syn. Każdego dnia, po każdej nieprzespanej nocy, przy ogromnym wysiłku jaki wkładamy w jego wychowanie, wiem że to ja jestem jego matką. To mnie woła kiedy go zaboli, to mnie woła kiedy się przestraszy.... Ja naprawdę jestem czyjąś mamą..... Niezwykłe uczucie......nie wystarczy nosić pod sercem, by być matką. Nie wystarczy urodzić by być matką, ale wystarczy kochać mimo wszystko.... Kocham cię synku!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                Po raz pierwszy tak naprawdę poczułam się mamą, kiedy dbając o bezpieczeństwo mojego rocznego syna, musiałam mu odmówić niebezpiecznych zabaw - a on w odpowiedzi uderzył mnie obiema rękami. Wtedy poczułam się matką, bo tylko matkę stać w takiej chwili na pełne opanowanie i tylko matka potrafi wtedy powiedzieć mimo złości "synku, kocham cię... Tak nie wolno" nie wiem, czy zrozumiał wtedy moje uczucia, ale ja zrozumiałam że jestem odpowiedzialna za to kim jest i kim będzie mój syn. Każdego dnia, po każdej nieprzespanej nocy, przy ogromnym wysiłku jaki wkładamy w jego wychowanie, wiem że to ja jestem jego matką. To mnie woła kiedy go zaboli, to mnie woła kiedy się przestraszy.... Ja naprawdę jestem czyjąś mamą..... Niezwykłe uczucie......nie wystarczy nosić pod sercem, by być matką. Nie wystarczy urodzić by być matką, ale wystarczy kochać mimo wszystko.... Kocham cię synku!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                  Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy mój maż musiał wrócić do pracy po narodzeniu naszej córeczki, a ja zostałam z nią zupełnie sama pełna obaw bez jakiejkolwiek pomocy.Gdy płakała godzinami z powodu kolki i uspokajała się jedynie gdy czuła zapach mojego ciała, moją bliskość i bicie serca, serca jej mamy




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                    Po raz pierwszy poczułam jak to jest byc mamą kiedy tuż po narodzinach przystawiłam maleństwo do piersi...pamiętam do dzis co czułam w tamtej chwili - miłośc, wzruszenie połączone z ogromnym szczęściem, zrozumiałam w jednej sekundzie że jestem mamą i jak cudownie jest nią być
                    Last edited by sylciar; 03-09-2012, 22:20.
                    Doriaś ur.17.03.2008




                    Tristaś ur. 11.03.2010

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                      Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy : na teście ciążowym zobaczyłam dwie magiczne kreseczki - odtąd czułam się jakby ktoś doczepił mi skrzydła - perspektywa, że za 9 miesięcy będę trzymać w ramionach moje dzieciątko powodowała, że chodziłam 2 cm nad ziemią!! Uczucie niesamowite - dla takich chwil warto żyć !!!!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                        Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy...
                        wróciłam z nowo narodzoną córeczką ze szpitala do domu. Wtedy uświadomiłam sobie, że ta Maleńka Istotka jest zdana wyłącznie na mnie, Jej życie ode mnie zależy, że na mnie ciąży odpowiedzialność za Jej zdrowie, bezpieczeństwo, za Nią całą.
                        To niesamowite uczucie Najbardziej odpowiedzialne zadanie, na całe życie, a jednocześnie dające tyyyyyyle radości

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                          Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy położono mi moje dziecko na piersi tuż po urodzeniu. Wtedy bowiem cały świat się dla mnie zmienił , mam kogoś kto jest najważniejszy dla mnie a ja jestem całym jego światem - jestem jego mamą...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                            Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy połozono mi moje dziecko na piersiach tuz po porodzie, jest ktoś kto jest dla mnie najważniejszy a ja jestem dla niego całym światem - jestem jego mamą...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                              Po raz pierwszy poczułam,jak to jest być mamą ,gdy zabrakło mi pomocy ze strony mojej mamy i mego męża Gdy zostałam zupełnie sama Bez żadnego wsparcia ze strony najbliższych bo zły los rozłączył nas na zawsze Uświadomiłam wtedy że ja i mój synuś tworzymy jedną całość,że jest moją najważniejszą istotką w moim życiu Jest moim całym światem i moim najdroższym skarbem

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X