Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ksiażki z dzieństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ksiażki z dzieństwa

    Dzieci z Bullerbyn równiez bardzo lubiłam, takżę książki o Kubusiu Puchatku, ale miałam wtedy jakieś 12 lat.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ksiażki z dzieństwa

      Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
      Dzieci z Bullerbyn równiez bardzo lubiłam, takżę książki o Kubusiu Puchatku, ale miałam wtedy jakieś 12 lat.
      No jak byłam mniejsza to nie pamiętam jakie bajki nam rodzice czytali, chociaż wydaje mi sie że wtedy to bardziej opowiadali z pamięci

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ksiażki z dzieństwa

        o psie, który jeździł koleją! doprowadzi do łez nawet największego macho

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ksiażki z dzieństwa

          Dzieci z Bullerbyn, Ania z Zielonego Wzgórza, Pan Kleks. Te najbardziej zapadły mi w pamięć.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ksiażki z dzieństwa

            Zaczytywałam się Anią z Zielonego Wzgórza.
            sterydy cennik

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ksiażki z dzieństwa

              W dzieciństwie miałem kilka ulubionych książek, ale najbardziej pamiętam książkę , Pan samochodzik".

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ksiażki z dzieństwa

                Jest wiele ksiązek, które uwielbiałam w dzieciństwie. I które obecnie czytają moje dzieci
                czerwony kapturek
                królewna śnieżka
                pan samochodzik
                wszystkie części Ani z Zielonego Wzgórza ( aczkolwiek jak na razie moje maluchy są trochę na tę ksiązke za małe....).

                Książki dla dzieci zamawiam najczęściej przez internet z racji o wiele niższych cen. Lubię tę księgarnię:
                http://lovebooks.pl/1498/Bajki-i-basnie-do-czytania.htm

                Nie jest to duża księgarnia ale mają jedne z lepszych promocji na bajki dla dzieci w sieci.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ksiażki z dzieństwa

                  Dla mnie większość ze zwierzęcymi bohaterami - łysek z pokładku Idy, pies który jeździł koleją. A ponadto oczywiście mały książe i Pippi Pończoszanka Chociaz jakby tak dłuzej pomyslec, to nazbierałoby się pare tytułów

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ksiażki z dzieństwa

                    Dzięki za rady
                    Człowiek może być samotny mimo miłości wielu, bo dla nikogo nie jest przecież tym "najukochańszym".

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X