Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Ja, czyli mama"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Ja, czyli mama" Do wygrania książkowy bestseller literatury kobiecej - "Wyścig po miłość" Jane Costello. Zasady konkursu

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-09-2012, 10:31
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Konkurs "Ja, czyli mama"

Drogie Mamy, znajdujecie czas na odpoczynek? Udaje się wam chociaż na chwilę oderwać od codziennych obowiązków? Jeśli nie, to gorąco was do tego namawiamy. Nasza propozycja to chwila relaksu, najlepiej z dobrą książką, np. tą, którą możecie wygrać w naszym konkursie.

Zadanie konkursowe:
Dokończ zdanie "Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy..."

Nagrody:
10 książek Jane Costello "Wyścig po miłość", wyd. Remi.

"Wyścig po miłość" to bestseller z listy "Sunday Timesa". Jeśli lubisz powieści Sophie Kinselli i Emily Giffin, ta książka na pewno Ci się spodoba.

Konkurs trwa od 3 do 17 września.

Regulamin >>
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2012, 10:41
mama100 mama100 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mama100.polki.pl

Zdjęcia: 3
Domyślnie Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy mój syn po raz pierwszy głośno krzyknął Mama
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2012, 11:23
OlkaG87's Avatar
OlkaG87 OlkaG87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
OlkaG87.polki.pl

Miasto: Czersk Świecki, woj. kujawsko-pomorskie
Zdjęcia: 238

Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, kiedy położono mi moją nowo narodzoną, maleńką córeczkę na piersiach i z trudem otwierając swoje oczka, spojrzała na mnie z taką bezgraniczną ufnością, jaką tylko dziecko może czuć wobec mamy... 

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2012, 11:30
milenajazzy milenajazzy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
milenajazzy.polki.pl

Zdjęcia: 6

W szpitalu pierwszej nocy gdy Majka płakała a ja mogłam ją nakarmić zaspokoić jej potrzeby. Wtedy poczułam się 100% mamuśką
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2012, 13:12
JakubekMamy's Avatar
JakubekMamy JakubekMamy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
JakubekMamy.polki.pl

Miasto: Ełk
Zdjęcia: 209

"Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy.. ujrzałam na monitorze badania USG malutkie serduszko, bijące we mnie. To uczucie było tak niesamowite aż popłakałam się z mężem ze szcześcia. Pierwszy kopniaczek, gdy pielęgniarka położyła mi mojego synka na piersi, tuliłam go . Nie mogłam uwierzyć że jestem Mamą tak malutkiej istotki, że daliśmy jej życie
Teraz czekam na przyjście na świat Naszego drugiego synka , został tylko miesiąc, uczucie jest takie same jak z pierwszym synkiem.
To jest fantastyczne !!!!
Nieprzeczytane 03-09-2012, 17:13
michalek1193 michalek1193 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
michalek1193.polki.pl

Zdjęcia: 88

Po raz pierwszy poczułam się mamą kiedy wróciłam z synkiem ze szpitala do domu. Zdałam sobie sprawę ,że teraz jestem odpowiedzialna za niego i ta mała istotka jest ode mnie całkowicie zależna. Moja matczyna miłość dyktowała mi ,jak postępować z moim maleństwem i wszystko się udało!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2012, 21:39
RUDA102 RUDA102 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
RUDA102.polki.pl

Po raz pierwszy tak naprawdę poczułam się mamą, kiedy dbając o bezpieczeństwo mojego rocznego syna, musiałam mu odmówić niebezpiecznych zabaw - a on w odpowiedzi uderzył mnie obiema rękami. Wtedy poczułam się matką, bo tylko matkę stać w takiej chwili na pełne opanowanie i tylko matka potrafi wtedy powiedzieć mimo złości "synku, kocham cię... Tak nie wolno" nie wiem, czy zrozumiał wtedy moje uczucia, ale ja zrozumiałam że jestem odpowiedzialna za to kim jest i kim będzie mój syn. Każdego dnia, po każdej nieprzespanej nocy, przy ogromnym wysiłku jaki wkładamy w jego wychowanie, wiem że to ja jestem jego matką. To mnie woła kiedy go zaboli, to mnie woła kiedy się przestraszy.... Ja naprawdę jestem czyjąś mamą..... Niezwykłe uczucie......nie wystarczy nosić pod sercem, by być matką. Nie wystarczy urodzić by być matką, ale wystarczy kochać mimo wszystko.... Kocham cię synku!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2012, 21:47
RUDA102 RUDA102 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
RUDA102.polki.pl

Po raz pierwszy tak naprawdę poczułam się mamą, kiedy dbając o bezpieczeństwo mojego rocznego syna, musiałam mu odmówić niebezpiecznych zabaw - a on w odpowiedzi uderzył mnie obiema rękami. Wtedy poczułam się matką, bo tylko matkę stać w takiej chwili na pełne opanowanie i tylko matka potrafi wtedy powiedzieć mimo złości "synku, kocham cię... Tak nie wolno" nie wiem, czy zrozumiał wtedy moje uczucia, ale ja zrozumiałam że jestem odpowiedzialna za to kim jest i kim będzie mój syn. Każdego dnia, po każdej nieprzespanej nocy, przy ogromnym wysiłku jaki wkładamy w jego wychowanie, wiem że to ja jestem jego matką. To mnie woła kiedy go zaboli, to mnie woła kiedy się przestraszy.... Ja naprawdę jestem czyjąś mamą..... Niezwykłe uczucie......nie wystarczy nosić pod sercem, by być matką. Nie wystarczy urodzić by być matką, ale wystarczy kochać mimo wszystko.... Kocham cię synku!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2012, 21:52
moniaB's Avatar
moniaB moniaB jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moniaB.polki.pl

Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy mój maż musiał wrócić do pracy po narodzeniu naszej córeczki, a ja zostałam z nią zupełnie sama pełna obaw bez jakiejkolwiek pomocy.Gdy płakała godzinami z powodu kolki i uspokajała się jedynie gdy czuła zapach mojego ciała, moją bliskość i bicie serca, serca jej mamy

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2012, 22:17
sylciar's Avatar
sylciar sylciar jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sylciar.polki.pl

Miasto: Przykona
Zdjęcia: 68

Po raz pierwszy poczułam jak to jest byc mamą kiedy tuż po narodzinach przystawiłam maleństwo do piersi...pamiętam do dzis co czułam w tamtej chwili - miłośc, wzruszenie połączone z ogromnym szczęściem, zrozumiałam w jednej sekundzie że jestem mamą i jak cudownie jest nią być

Ostatnio edytowane przez sylciar : 03-09-2012 o 22:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania