Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kobiety w polityce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: kobiety w polityce

    Moim zdaniem kobiety jak najbardziej nadają się do polityki, kobiety się nadają do wszystkiego hehe Uważam że jesteśmy inteligentne i mamy więcej wyczucia niż mężczyźni

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: kobiety w polityce

      Zdecydowanie się nadają do polityki, choć nadal trwa mentalność, w której w polityce nie ma dla nich miejsca. Często się mówi, że polityka to męska gra. Prawda jest też taka, że kobiety nie mają aż tak dużej siły przebicia, choć mimo wszystko widać ich sporo choćby na nasze polskiej scenie politycznej.

      Skomentuj


        #18
        Odp: kobiety w polityce

        Tak samo jak i do wszystkiego innego, nie za bardzo rozumiem tego rozróżnienia płci. Kobieta może być świetnym inżynierem, a facet super fryzjerem. W polityce jak najbardziej panie dobrze się spisują.

        Skomentuj


          #19
          Odp: kobiety w polityce

          Kobiety nadają się jak najbardziej na polityków Takie jest moje zdanie! Mamy równouprawnienie i płeć nie powinna decydować o tym kim możemy być w przyszłości. Wystarczy dobrze się do tej "walki" przygotować i będzie ok

          Skomentuj


            #20
            Odp: kobiety w polityce

            Aczkolwiek za wprowadzeniem parytetów nie jestem, bo to znowu idzie w nieodpowiednim kierunku. Kobiety chcą niech się bawią w politykę, ale nie róbmy na siłę im miejsc.

            Skomentuj


              #21
              Odp: kobiety w polityce

              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
              Aczkolwiek za wprowadzeniem parytetów nie jestem, bo to znowu idzie w nieodpowiednim kierunku. Kobiety chcą niech się bawią w politykę, ale nie róbmy na siłę im miejsc.
              Na siłę to nikt nigdy dobry w tym co robi nie bedzie...wszędzie tak jest. Mam tylko nadzieję, ze ludzie dobrych wyborów będą dokonywali.

              Skomentuj


                #22
                Odp: kobiety w polityce

                Co do kobiet w polityce to wystarczy popatrzeć choćby na stany Ale i u nas, mamy już drugą panią premier, tak samo Niemcy. Na wschodzie za to to duża nowość.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: kobiety w polityce

                  Jakoś nie zwracam uwagi na to czy płeć miała znaczenie w podejmowaniu decyzji przez rząd - chodzi o premiera. Myślę, ze to nie powinno mieć na prawdę znaczenia, czy mężczyzna czy kobieta - sami rządzić nie będą.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X