Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiszone ogórki, lody i zasmażka... razem czy jednak osobno ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ale mam dziś dzień na jedzenie...przy komputerze mam wszystko a mąż mi tylko donosi to słodkie to słone
    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      jadłam wszystko na co miałam ochotę w danej chwili, słodkie zagryzałam kwaśnym.
      teraz syn ma 7 miesięcy a ja pare zbednych kiklogramów na pamiątkę.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #18
        jedyne co to czasami mialam ochote na mandarynki, a tak poza tym to zadnych zachcianek.
        nigdy nie przepadalam za baranina, a w ciazy nie moglam jej jesc.
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #19
          ja tez nie mam zachcianek, choc tyle sie o nich nasluchalam i bylam pewna ,ze mnie tez to czeka, a tu nic czasami oczywiscie najdzie mnie ochota na ogorki albo czekolade, ale to sa takie zwykle zachcianki.jak akurat nie mam pod reka to nie jem

          Skomentuj


            #20
            A ja w pierwszej ciazy sledzie w occie popijałam zimnym mlekiem...
            pod koniec ciazy za to jadłam ciągle pączki


            Skomentuj


              #21
              Odp: Kiszone ogórki, lody i zasmażka... razem czy jednak osobno

              ja mam napady , ale tylko po karmieniu piersią, w ciąży aż takich mocnych nie miałam, po karmieniu czuję jak by mi ktoś odebrał siły i cały cukier z krwi.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kiszone ogórki, lody i zasmażka... razem czy jednak osobno

                Ja w ciąży nie miałam takich zachcianek aby jeść jednocześnie ogórki kiszone z lodami. U mnie polegało to głównie na tym że lubiłam jeść rzeczy które mają bardziej wyrazisty smak nie koniecznie łącząc te rzeczy razem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kiszone ogórki, lody i zasmażka... razem czy jednak osobno

                  Ja takie napady głodu miałam pod koniec ciąży i podczas oglądania programów kulinarnych. Wtedy o niczym innym nie mogłam myśleć tylko o jedzeniu. Raz oglądając kuchenne rewolucje naszła mnie ochota na hamburgera ale nie takiego zwykłego fast fooda tylko takiego lepszego jak akurat pani magda robiła w programie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kiszone ogórki, lody i zasmażka... razem czy jednak osobno

                    ciężarne mają to do siebie że takie mieszanki nie są im straszne, taka natura sama również miałam skoki smakowe i zajadałam takie mieszanki nawet teraz mi się zdarza to robić

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X