Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podróbki czy oryginały?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Podróbki czy oryginały?

    Witam. Od kilku dni zastanawia mnie jakie perfumy zazwyczaj wybieracie żeby były dość trwałe zapachy. Sama zawsze stawiałam na tańsze modele bo wychodziłam z założenia że droższe niczym się nie różnią i trzymają tak samo, teraz wiem że to nie koniecznie racja. Po za tym repliki znanych marek też są niczego sobie, np od neness, jak uważacie? Jakie są wasze ulubione marki?
  •    
       

    #2
    Odp: Podróbki czy oryginały?

    O ile się nie mylę na tej stronie już był kilkukrotnie poruszany ten temat. Też miałam kiedyś takie podejście, do momentu kiedy w moje ręce wpadł oryginalny dior. Wtedy zmieniłam swój pogląd o 180 stopni. Trwałość jest na prawdę porażająca

    Skomentuj


      #3
      Odp: Podróbki czy oryginały?

      Cześć. Wg mnie te ze średniej półki są wystarczające, zapach utrzyma się na tyle długo żeby robił wrażenie, czasami trzeba dorzucić troszeczkę. I wtedy wychodzi idealny kompromis, w miarę tanio i skutecznie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Podróbki czy oryginały?

        Cześć. U mnie to wygląda tak że posiłkuję się recenzjami z neta, głównie z tego bloga http://perfumydlakobiet.com.pl/ ale inne strony też obserwuję. I wtedy wiem co biorę, nigdy to nie jest zakup w ciemno.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Podróbki czy oryginały?

          Ja uważam że repliki to na prawdę dobre produkty. Pachną tak samo jak swoje oryginalne odpowiedniki, trwałość mają podobną, jedynie cena jest o wiele bardziej korzystna. Zobacz sobie na przykład neness, mają tu wielki wybór, sama od roku tylko tam zamawiam i nie narzekam.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Podróbki czy oryginały?

            Wiadomo, że te oryginalne trzymają się o wiele dłużej, ale niewielu na nie stać...

            Skomentuj

                   
            Working...
            X