Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tabletki przeciwbólowe i antybiotyki w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: tabletki przeciwbólowe i antybiotyki w ciąży

    Ja nie brałam tabletek przeciwbólowych w ciąży, od antybiotyku też mi sie udało ochronić. Musiałam jednak brać tabletki (globulki)na infekcje grzybiczne

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: tabletki przeciwbólowe i antybiotyki w ciąży

      Globulki dopochwowe to często też nic innego jak antybiotyk, jak np. Gynalgin. Jeśli jest konieczność to trzeba wziąć i już.

      Skomentuj


        #33
        Odp: tabletki przeciwbólowe i antybiotyki w ciąży

        Ja nigdy nie zażywałam ani leków przeciwbólowych ani tym bardziej antybiotyków...ale może gdybym już była zmuszona to kto wie...całe szczęście, że nie musiałam podejmować takiej decyzji.

        Skomentuj


          #34
          Odp: tabletki przeciwbólowe i antybiotyki w ciąży

          Kochane dostałam zalecenie przyjmowania metronidazolu. Jaka powinna być dawka? Bo zapomniałam....

          Skomentuj


            #35
            Odp: tabletki przeciwbólowe i antybiotyki w ciąży

            W artykule jest dokładnie opisane w jakiej dawce powinno się brać metronidazol ( zależy to od choroby oraz od wieku osoby przyjmującej). Lek ten moze być przyjmowany przez kobiety w ciaży, jednak ten san wymaga o wiele wiekszej troski i uwagi. Polecam skontaktować się jednak z lekarzem oraz dopytać się jaka będzie dla Ciebie odpowiednia dawka.

            Poza tym metronidazol ma bardzo duże i szerokie znaczenie. Często jest przypisywany kobietom w celu wyleczenia grzybicy.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X