Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

30 tys. na własną działalność!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    30 tys. na własną działalność!

    Zgłosiłam się właśnie do projektu "Pieniądze na dobry start" .

    Można otrzymać nawet 30 tys. na otwarcie własnej firmy. trzeba mieć tyko jakieś pomysł na biznes!!! Czekam teraz na wyniki rekrutacji ale podobno jeszcze można się zgłaszać.

    Podobno mają być jakieś szkolenia a potem dadzą kasę na biznes.... Informacje pod numerem tel. 71 71 71 202

    Trzeba tylo być z terenu powiatów: bolesławieckiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego, strzelińskiego, górowskiego, milickiego, wołowskiego, legnickiego i polkowickiego i nie można pracować.....

    Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: 30 tys. na własną działalność!

    Ja kiedyś dostałam taka dotacje musisz przez 12 miesięcy utrzymać działalność. Wydaje mi sie że teraz jest pewnie trudniej o dotacje bo je rozdają dla rodziny lub znajomych...

    Skomentuj


      #3
      Odp: 30 tys. na własną działalność!

      Trzymam za Ciebie kciuki! Na pewno Ci się uda i wszystko potoczy się po Twojej myśli. Podczas takiego programu musisz prowadzić działalność przez minimum rok. A pieniądze wykorzystać na to co potrzebne do działania. Przed tym wszystkim zerknij sobie na http://praca.gratka.pl/wynagrodzenia/ czyli raport zarobków i zobacz w jakiej branży opłaca się być i ile w niej możesz zarobić. To też jest ważne w tworzeniu biznesu

      Skomentuj


        #4
        Odp: 30 tys. na własną działalność!

        Nie wiedziałam , że dają aż 30 tysiecy, kiedy było 10 tysiecy ... To pokazna już kwota by coś rozkręcić i próbować swoich sił. Dokładnie prowadzić trezba 12 miesięcy, ale warto spróbować może akurat okazać sie to dobrą inwestycją.

        Skomentuj


          #5
          Odp: 30 tys. na własną działalność!

          Całkiem dobra opcja. Sama też się zastanawiam nad uruchomieniem własnego biznesu, tylko potrzebowałabym trochę więcej $$, tak około 100 tys zł. Czy są takie programy?

          Skomentuj


            #6
            Odp: 30 tys. na własną działalność!

            Dobrze, że teraz są takie dofinansowania to umożliwia nam założenie włąsnej działalności i walkę z własnym bezrobociem.Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym czy nie ząłożyć czegoś swojego. Czytałam ostatnio tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/...t,t,id,tm.html dość ciekawy artykuł i myślę czy to by nie zmieniło czegoś na lepsze

            Skomentuj


              #7
              Odp: 30 tys. na własną działalność!

              Tak właśnie zaczynałam prowadzenie własnego salonu kosmetycznego. Robiłam wcześniej zawodowe szkolenia w Beauty lux, budowałam bazę klientek i właśnie w taki sposób osiągnęłam zakładane cele. Działajcie!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 30 tys. na własną działalność!

                Czy ktoś słyszał o tego typu projektach i pomocy finansowej, ale teraz, obecnie? Bo wątek jest sprzed kilku lat.

                Jeśli tak to proszę o jakieś informacje, linki itp. Zaczynem bowiem myśleć, by po macierzyńskim nie wracać do pracy a zacząć jakoś sama na siebie zarabiać...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 30 tys. na własną działalność!

                  Nie słyszałem nic. Podoba mi się twój cel.
                  A leopard cannot change its spots.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 30 tys. na własną działalność!

                    30 000 to dość sporo!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 30 tys. na własną działalność!

                      Wygląda naprawdę fajnie, przynajmniej w teorii. Dobrze by było, gdyby wypowiedział się jeszcze ktoś, kto sam z tego skorzystał.
                      No i niestety koszty związane z firmą nie kończą się w momencie jej założenia, o tym też trzeba myśleć zawczasu. Sama kombinuję teraz jak obniżyć koszty działalności firmy. Jakieś rady?
                      Chodzi mi po głowie np. samodzielna ksiegowość, taka jak w serwisie wfirma: http://wfirma.pl/samodzielna-ksiegowosc . Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 30 tys. na własną działalność!

                        Napisane przez chloe11 Pokaż wiadomość
                        Nie słyszałem nic. Podoba mi się twój cel.
                        Mnie również się podoba. Nie zapomnij tylko stale szkolić się i rozwijać. A jak nie stracić pieniędzy na szkolenia, możesz sobie poczytać tutaj Bardzo cenna lektura

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 30 tys. na własną działalność!

                          Jak naprawdę chce się działać, to sposób się znajdzie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 30 tys. na własną działalność!

                            No to już jest całkiem spora sumka na założenie własnej działalnościhttps://6krokow.pl/wlasna-firma-czy-etat/

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: 30 tys. na własną działalność!

                              Pieniądze na własną działalność to nie wszystko. Takie 30 tysięcy łatwo się rozejdzie i potem będzie problem. Lepiej poszukać pracy, dzisiaj wiele firm w Polsce się dynamicznie rozwija - http://szczecin.dlastudenta.pl/karie...ni,127861.html. Znalezienie pracy jest pewniejsze, a obecnie bardzo opłącalne

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X