Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przepisy bhp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przepisy bhp

    Witajcie. Wykonując pracę zdalną jakieś zasady bhp obowiązują?
  •    
       

    #2
    Odp: Przepisy bhp

    Na pewno odpowiednie szkolenie z zakresu bhp ci pomoże. Wiem, że wykonując taką pracę nie powinno się pracować na laptopie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przepisy bhp

      BHP to wręcz obowiązek pracodawcy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przepisy bhp

        No tak, ale pracując w domu wygląda to jednak nieco inaczej, więc na pewno trzeba byłoby wiedzieć, co i jak.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przepisy bhp

          Jeżeli jest umowa o pracę to podejrzewam ,że będzie to wymóg, natomiast jeżeli inna forma zatrudnienia to raczej nie. Jezeli chodzi o szkolenia w ogóle u nas także szkolą nas na potęgę ostatnio szkolenia prowadzi cały czas ta sama firma - Most Wanted - profesjonaliści w swoim fachu.Mają bardzo dobrych trenerów. Nie chodzi o to przecież ,żeby odklepać szkolenie, tylko ,żeby coś z tego wynieść jako kursant. pzdr

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przepisy bhp

            Napisane przez mareky Pokaż wiadomość
            Witajcie. Wykonując pracę zdalną jakieś zasady bhp obowiązują?
            A to pracodawca nie wysyłał Cię na kurs?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przepisy bhp

              I tak, i nie. Co prawda raczej nikt nie wyśle Cię na szkolenie np. w https://www.seka.pl/oferta/szkolenia...-bhp-warszawa/, jednak nie oznacza to, że nie warto stosować się do przepisów BHP. Warto pamiętać, że ich celem jest rpzede wszystkim chronić zdrowie pracownika, dlatego warto nawet samemu wybrać się na takie szkolenie i dowiedzieć się jak bezpiecznie i ergonomicznie pracować.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przepisy bhp

                Gdzie mogę się coś dowiedzieć na temat przepisów bhp? Czy behapowiec w pracy może udzielić mi pewnych informacji?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przepisy bhp

                  Nie słyszałem o zmywarkach ręcznych do szkła. Według mnie wystarczy zwykła zmywarka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przepisy bhp

                    W każdej pracy niezbędne są szkolenia bhp, nawet w pracy zdalnej. Wiadomo, że one wyglądają inaczej, ale odbyć się muszą.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przepisy bhp

                      Czy przestrzegacie wszystkich przepisów bhp w pracy? Uważam że niektóre są absurdalne.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przepisy bhp

                        Podpytajcie znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
                        Nie możemy udawać, że nas nie uprzedzono.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X