Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka lampa do salonu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaka lampa do salonu?

    Najważniejsze, żeby lampa była dopasowana stylistycznie do pozostałych elementów wystroju albo wręcz przeciwnie - wyróżniała się na ich tle. Zależy, jaką koncepcję obierzemy.
    Wybór konkretnej lampy najlepiej zostawić sobie na koniec urządzania pokoju. Wcześniej można zrobić rozeznanie w sklepach internetowych, tu np. [xxx. Jeśli będziemy już wiedzieć, czego mniej więcej szukamy, same poszukiwania zajmą nad zdecydowanie mniej czasu.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:28. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaka lampa do salonu?

      Wybór lamp na rynku jest dosyć duży, to trzeba przyznać, co jednak pozwala na ciekawy wybór oświetlenia niezależnie od typu aranżacji. Z pewnością najczęściej wybierane są xxx, jak również w wielu innych sklepach internetowych. Taka forma zakupów pewnie jest zdecydowanie wygodniejsza dla wielu osób.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 13:29. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaka lampa do salonu?

        Ja też chcę zamówić jakąś lampę przez internet, bo nie mam zbyt wiele czasu, aby biegać po sklepach stacjonarnych. Podobają mi się xxx na tej stronie. Szczególnie IMPRESS WHITE. Chciałabym kupić kilka i porozwieszać na dwóch ścianach. Mam nadzieję, że jego oświetlenie będzie widowiskowe. Macie może takie kinkietowe światło w mieszkaniu?
        Last edited by disne; 18-06-2020, 13:29. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jaka lampa do salonu?

          Przejdz się normalnie do OBI i wybierz z tych od activejeta, na pewno będziesz zadowolona.

          Skomentuj


            Odp: Jaka lampa do salonu?

            Piękne rzeczy ma sklep Kolorowe Kable xxx Mają fajne designerskie lampy i kable w kolorowych oplotach, bardzo fajnie wyglądają. A że to sklep online to wygodnie się robi zakupy. My kupiliśmy kilka lamp pasujących do stylu skandynawskiego, są idealne
            Last edited by disne; 18-06-2020, 13:29. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaka lampa do salonu?

              Mi bardzo podobają się lampy w kolorze miedzianym, jak tutaj: xxx Pięknie się mienią, dają przyjemne światło i są ozdobą dla domu. Dla mnie to jest strzał w dziesiątkę
              Last edited by disne; 18-06-2020, 13:29. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jaka lampa do salonu?

                Ja kupowałem ostatnio na ledart.net.pl bo szukałem lampek ogrodowych i kupiłem sobie taką fajną lampę do salonu polecam zobaczyć.

                __________________

                lampy ogrodowe kraków

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaka lampa do salonu?

                  Hej, ja ostatnio kupiłam do salonu taką lampę [URL="https://www.polskielampy.com/alehandro-white-zwis-55/4049[/URL]. Świetnie się sprawdza i wygląda . Może kogoś zaispiruje.

                  Skomentuj


                    Odp: Jaka lampa do salonu?

                    Hej, ja ostatnio kupiłam do salonu taką lampę xxx Świetnie się sprawdza i wygląda . Może kogoś zainspiruje.
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:29. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaka lampa do salonu?

                      Jak dla mnie lampa także powinna być integralną częścią wystroju wnętrza, co za tym idzie musi do niego pasować. Dobrze jest się przy tym rozeznać w typach lamp wiszących: xxx, a to z pewnością pewna podstawa, bo zazwyczaj właśnie takich lamp do salonu się szuka, szczególnie jako główne oświetlenie.
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 13:30. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaka lampa do salonu?

                        Kilka dni temu widziałam przepiękne lampy sufitowe w internetowym sklepie completo, którego ofertę lamp możecie podejrzeć sobie tutaj xxx . Sklep nie jest znany, istnieje chyba około rok na rynku, ale znajdziecie w nim zaskakująco dużą ofertę lamp wysokiej jakości, znanych projektantów i firm. Ceny lamp są bardzo zróżnicowane i znajdują się tam lampy zarówno za ok 100zł jak i za kilka tysięcy. Sprawdzcie koniecznie ich ofertę!
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 13:27. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jaka lampa do salonu?

                          My wymyśliliśmy, że duza lampa wisząca nad stołem, taka w stylu skandynawskim, plus xxx w aneksie kuchennym. Efekt super.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 13:27. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jaka lampa do salonu?

                            Ja w salonie mam zamontowane lampy Nordic Tales. Jeśli jeszcze nie znacie tej marki, to polecam przeczytać ten artykuł: xxxx
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 13:27. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaka lampa do salonu?

                              Na początek należy zdać sobie sprawę z tego, że dobór oświetlenia to nie tylko decyzja o tym gdzie i jaki będzie wisiał 'ten jeden' żyrandol w pomieszczeniu. Musimy pamiętać o tym, że klimat tworzy się poprzez łączenie kilku lamp, ponieważ jedna go nam nie zapewni. Do wyboru są'
                              lampy podłogowe
                              kinkiety
                              oraz oczywiśćie lampy wiszące

                              Jeśli szukacie ciekawych propozycji, polecam zerknąć sobie xxx

                              W sklepie jest bardzo duży wybór eleganckich lamp wiszących.
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 13:27. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jaka lampa do salonu?

                                Zobacz sobie tutaj, dobry artykuł dotyczący aranżacji salonu: xxx ilovepoland.pl/dekorowanie-salonu
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 13:28. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X