Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    z ta dzialkom jest tak ze dostalismy ja - sprzedac sie nie bardzo ja dalo bo jest tak ze dom tesciowej, nasza działka i działka brata meza - i tesc zawsze powtarzał zeby tylko moj B. jej nie sprzedawał - jakos to wytrzymam, jestesmy ogrodzeni aby wejsc trzeba miec klucze, a u nas na obiadek nalesniki z serem bo bedzie tez na obiadku moja siostra z cora

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Oj jak działka za darmo to nie ma co narzekać ( chyba ). U nas na obiad bigos, bo dostałam słoik od teściowej, takiego z młodej kapusty i trzeba zjeść

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Dzisiaj zupa z ciecierzycy

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Dzisiaj zupa z ciecierzycy
          Lra a daj przepis na tę zupę bo kocham ciecierzycę a nigdy zupy z niej nie jadłam
          U nas standardowo grill na tarasie

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
            Lra a daj przepis na tę zupę bo kocham ciecierzycę a nigdy zupy z niej nie jadłam
            U nas standardowo grill na tarasie
            Ciecierzycę wcześniej namoczyć na noc Wypłukać Z rana można podgotować Na oliwie podsmażyć cebulę ,można dodać paprykę czerwoną ,,podsmażyc ,dodać pokrojoną marchewkę pietruszkę i seler Posolić i dusić Przyprawić oregano Gdy ciecierzyca będzie miękka dodać do warzyw Zalać rosołem Wrzucić makaron (ja daję muszelki) i gotować do miękkości Ja doprawiam majerankiem i bazylią jeszcze

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              u nas dzis był filet s kurczaka w paniere z platkow, ziemniaczki i salatka - mialam 7 osob na obiadku wiec trzeba było panom dac cs porzadnego po ciezkiej pracy na dzialce

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                A u nas były kotlety mielone, ziemniaczki i sałata - ja ze śmietaną, mąż z jogurtem, narobiłam się a Maja jak tylko zobaczyła że kotlety są w sobie to i tak chciała chleb, moczyła sobie go w sosie i tylko to zjadła.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  jjmka A Twoja Maja je dużo mięska? bo u mnie prawie wogole bo Zosia nie lub ;/ choc troszku powinna go jesc? u nas tez jak jest cos z sosem to Zosia prosi o chlebek i je mocząc go sobie

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    u nas dzis był filet s kurczaka w paniere z platkow, ziemniaczki i salatka - mialam 7 osob na obiadku wiec trzeba było panom dac cs porzadnego po ciezkiej pracy na dzialce
                    Wiem co to jest gotować dla takiej brygady :/ Czasem uciążliwe Gdyby firma robiła to nie bawiłabym się w to ale Zawsze każdy po rodzinie albo znajomi i wtedy trzeba dać

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      jjmka A Twoja Maja je dużo mięska? bo u mnie prawie wogole bo Zosia nie lub ;/ choc troszku powinna go jesc? u nas tez jak jest cos z sosem to Zosia prosi o chlebek i je mocząc go sobie
                      Maja jest mięsożerna i to bardzo, na obiadek kotelcika nie zjadała, ale potem wciągneła 2. Chlebek to najlepiej z szynką, zawsze szynkę zje najpierw, musze jej ze 3 razy tej szybki na chlebek dołożyć, dopiero potem zje chleb. Z miesa to zje wzystko, schabowego, kurczaka, kotlecki, a Twoja żadnego rodzaju mięsa nie chce jeść?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        Maja jest mięsożerna i to bardzo, na obiadek kotelcika nie zjadała, ale potem wciągneła 2. Chlebek to najlepiej z szynką, zawsze szynkę zje najpierw, musze jej ze 3 razy tej szybki na chlebek dołożyć, dopiero potem zje chleb. Z miesa to zje wzystko, schabowego, kurczaka, kotlecki, a Twoja żadnego rodzaju mięsa nie chce jeść?
                        moje też mięsne a co do kanapek to też czasem tak robią wyjedzą to co na kanapce a kanapka zostaje
                        a dziś na obiad tradycyjnie rosół i udka ziemniaczki a do tego buraczki

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          jjmka praktycznie nie je ;/ a cos powinna troszku szyneczki dziubnie, mieska odrobineczke ale to minimum, ona raczej sery lubi i warzywa z kanapki a szynka to zawsze zostaje, nio Larawczoraj z rodzinki osoby pomagały i trzeba było dac im obiadek a my dzis u tesciowej jedlismy bo byl uroczysty obiad tesciowei 40 rocznice slubu obchodza

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            jjmka praktycznie nie je ;/ a cos powinna troszku szyneczki dziubnie, mieska odrobineczke ale to minimum, ona raczej sery lubi i warzywa z kanapki a szynka to zawsze zostaje, nio Larawczoraj z rodzinki osoby pomagały i trzeba było dac im obiadek a my dzis u tesciowej jedlismy bo byl uroczysty obiad tesciowei 40 rocznice slubu obchodza
                            No to rzeczywiście mięska mało je, ale powiem Ci że u nas jest własnie na odwrót, Majka za to serów nie chce jeść za bardzo i surowych warzyw też nie, więc widzisz coś za coś.

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              A mi dzisiaj obiadek ugotował mąż mój fajnie ta raz na jakiś czas nie stać przy garach

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                                A mi dzisiaj obiadek ugotował mąż mój fajnie ta raz na jakiś czas nie stać przy garach
                                mj też czasem zaskoczy i coś zrobi, ale już nie pamiętem kidy ostatnio gotował, a mi się też tak nie chce, w ogóle nie mam pomysłów na obiady, dobrze że przynajmniej Majka w żłobku je to ma to urozmaicone te obiady, bo ja to ostatnio ide na łatwiznę i jakieś kotlety z ziemniakami robie bo to najszybciej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X