Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeprowadzka...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Przeprowadzka...

    ja wolałam wziąc firme zajmującą sie przeporwadzkami niż prosić się znajomych, nie wychodzi znowu tak dużo za to wszystko. ja akurat korzystałam z usług fimmy najtanszeprzeprowadzki.pl bo słyszałam o nich dużo dobrego, wszystko zajęło tylko kilka godzin

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Przeprowadzka...

      Ja ostatnio korzystałam z usług tej firmy: perfect-przeprowadzki i byłam całkiem zadowolona. Przede wszystkim poszło piorunem w porównaniu do moich samodzielnych przymiarek do tego tematu, kiedy przeprowadzałam się wcześniej. A teraz niby więcej rzeczy a poszło rach ciach!
      Last edited by disne; 03-07-2020, 13:54. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Przeprowadzka...

        przeprowadzki to jakaś masakra, mam nadzieję że nie będę musiała się ponownie przeprowadzać bo strasznie dużo z tym zachodu.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Przeprowadzka...

          Nas za jakiś czas będzie czekała przeprowadzka, więc warto poczytać o doświadczeniach innych. nie myślałam o wynajmowaniu firmy.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Przeprowadzka...

            I my pewnie niebawem będziemy sie przeprowadzać. O wynajęciu takiej firmy tez nie myślimy, bo duzo swoich mebli nie mamy, a resztę upcha się w samochodzie osobowym.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Przeprowadzka...

              Mnie też niedługo, właściwie za kilka tygodni czeka przeprowadzka do własnego mieszkania. W końcu!! Też na początku nie myślałam o wynajmowaniu firmy, bo nie było takiej potrzeby. Przecież nie mamy tak dużo rzeczy. Tak mi się przynajmniej wydawało. Ale w obecnej sytuacji mój mężczyzna jednoznacznie podjął decyzję o wynajęciu specjalistów. Na szczęście przeprowadzki w Łodzi to nie taka skomplikowana sprawa, nie to co w mniejszych miastach (przynajmniej z tego co opowiadali znajomi...). Znaleźliśmy firmę przeprowadzki.lodz.xxx , która najbardziej przypadła nam do gustu. Są bardzo konkretni i drobiazgowi. Ważne też, że mają odpowiedni samochód - nasze piękne meble muszą przecież jechać z nami! Gdyby nie to moglibyśmy się zapakować w kilka kartonów Teraz tylko czekamy na umówienie konkretnego terminu, żeby załatwić wszystko w ciągu jednego dnia. Potem będziemy się urządzać już w swoim nowym gniazdku!! Już nie mogę się doczekać.
              Last edited by disne; 03-07-2020, 13:55. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Przeprowadzka...

                Kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego. Właśnie je remontujemy. Myślimy by zainstalować sejf z sklep.polskiesejfy. Czy to dobre rozwiązanie by czuć się bezpiecznie?
                Last edited by disne; 03-07-2020, 13:55. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Przeprowadzka...

                  Jeśli chodzi o wybór konkretnej firmy to polecam poszukać w internecie - wiele firm z Twojej okolicy na pewno ma strony w internecie. Warto też poczytać o nich opinie, żeby się nie przejechać. Polecam także poczytać bezbarwny.pl/dom-i-wnetrze/przygotowanie-do-przeprowadzki-i-zamieszkania-w-nowym-mieszkaniu]artykuły w internecie jak przygotować się do przeprowadzki
                  Last edited by disne; 03-07-2020, 13:55. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Przeprowadzka...

                    W moim przypadku przygotowania do przeprowadzki zaczęliśmy stosunkowo szybko bo już kilka tygodni wcześniej. Standardowo remanent - co nie potrzebne do kosza. Ciuchy w podpisane kartony, podobnie elektronika i inne rzeczy. Naczynia owinięte w ręczniki papierowe poukładane w kartonach - nic się nie zbiło. Co do mebli to owinęliśmy je folią stretch i wynajęliśmy firmę do przeprowadzek. Wszystko obyło się bez problemów. Polecam poczytać sobie /]ten artykuł na temat przeprowadzek, może okaże się pomocny.
                    Last edited by disne; 03-07-2020, 13:55. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Przeprowadzka...

                      Widzę, że nie tylko ja postanowiłam się przeprowadzić Udało mi się znaleźć dużo lepsza prace na wyższym stanowisku niż dotychczas i za dużo wyższe pieniądze. Chciałabym przewiezć tam większość swoich rzeczy, żebym nie musiała ich kupować na miejscu, bo prawie wszystkie moje meble są w dobrym stanie i szkoda by mi było ich zostawiac. Nie stać mnie jednak na wynajęcie firmy transportowej, bo transport moich rzeczy za ich pośrednictwem byłby bardzo drogi. Myślałam o firmie kurierskiej a dokładnie o tej ofercie xxx . Jak sądzicie ile może mnie wynieść ten transport?
                      Last edited by disne; 03-07-2020, 13:56. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Przeprowadzka...

                        A myśleliście już o meblach? Moim zdaniem całkiem fajnie sprawdzą się tu meble drewniane. Obecnie wracają one do łask więc warto się zastanowić. Na przykład firma McKapka xxx produkuje tego typu meble na zamówienie i na wymiar.
                        Last edited by disne; 03-07-2020, 13:52. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Przeprowadzka...

                          Przeprowadzką nie masz co się załamywać Popakuj się wcześniej, wynajmij firmę przeprowadzkową i po kłopocie xxx nie taka zła na jaką wygląda
                          Last edited by disne; 03-07-2020, 13:52. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Przeprowadzka...

                            widzę, że rozmawiałyście o kurierach. no j też bym wybrała dhl. ale nie ma sensu przekonywać kogoś na siłę, same możecie poczytać xxx wtedy łatwiej jest coś zdecydować.
                            Last edited by disne; 03-07-2020, 13:52. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Przeprowadzka...

                              Jeżeli szukacie dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami, to mogę Wam polecić chłopaków z Japa&Co. Dzięki nim, całą przeprowadzkę będziecie mieć z głowy. Zaoszczędzicie dzięki temu sporo nerwów i czasu.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Przeprowadzka...

                                My będziemy wynajmować jakąś firmę przeprowadzkową, bo nie da się samodzielnie wszystkiego przewieźć. Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu zanim przeprowadzimy się do naszegoxxx . Trzeba tylko znaleźć jakieś dobre oferty firm, które zajmują się przeprowadzkami.
                                Last edited by disne; 03-07-2020, 13:53. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X