Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lubicie czytać książki?

    uwielbiam! W każdej wolnej chwili czytam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lubicie czytać książki?

      Ja bardzo lubię czytać książki. Kiedyś wręcz pochłaniałam kryminały. teraz czytam je tylko od czasu do czasu. Wygrały książki o wychowaniu dzieci

      Skomentuj


        Odp: Lubicie czytać książki?

        Każdy lubi. Najlepiej zrobić sobie listę książek do przeczytania albo użyć gotowej. Ja tak robię, bo mam mało czasu i szkoda mi go na czytanie byle czego. Lubię wydania kieszonkowe i kupuję tylko książki używane, żeby oszczędzić, omijam empiki. Zawsze czytałem w autobusie. Teraz zamiast książek przerzuciłem się na fiszki. Kupiłem http://tezeusz.pl/94886,angielski-fi...zienne-cd.html takie wydanie do angielskiego i się uczę. A z książek do czytania w drodze do pracy mogę polecić serię metro. Bardzo klimatyczna.

        Skomentuj


          Odp: Lubicie czytać książki?

          Uwielbiam czytać- ostatnio jest to fantastyka, powieść historyczna i przygodowa. Z fantastyki natomiast polecam klasykę: http://mangopress.pl/jakie-ksiazki-f...zkowych-serii/ - Tolkiena, Sapkowskiego, Rowling.

          Skomentuj


            Odp: Lubicie czytać książki?

            Szczerze mówiąc, nie lubię czytać książek. Ja KOCHAM to robić Nie zawsze mam na to czas, ale w wolnej chwili są one zawsze moim pierwszym wyborem. Staram się czytać jak najwięcej, głównie literaturę fantasy. Mam ogromną słabość do wszelkiego rodzaju magicznych światów.
            Krakowska agencja pracy - polecam!

            Skomentuj


              Odp: Lubicie czytać książki?

              Ja uwielbiam książki - zwłaszcza fantastykę Sam wyobrażam sobie "obraz"

              Skomentuj


                Odp: Lubicie czytać książki?

                Wręcz uwielbiam czytać książki Niestety ostatnio nie mam kompletnie na to czasu, ale w przyszły weekend zamierzam nadrobić zaległości. Polecacie coś ciekawego na wakacje?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Uwielbiam czytać książki! Odkąd mały się urodził czytam bardzo dużo przy karmieniu piersią (czytam głownie na czytnikum łatwo czyta sięgo jedną ręką)

                  Skomentuj


                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Ja bardzo lubię, tylko niestety muszę kupować, bo w bibliotekach to mało ciekawych rzeczy, szczególnie jak ktoś lubi dramat i thriler.
                    alergia na kota

                    Skomentuj


                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Ja ostatnio od książek zdecydowanie wolę czytać ciekawe artykuły w internecie. Niedawno odkryłam portal edukacyjny Edutorial i regularnie go odwiedzam. Znalazłam tam wysokiej jakości teksty, które bardzo mnie zaciekawiły - przede wszystkim nie są stronnicze, w przeciwieństwie do blogów. Polecam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Napisane przez barsikjal Pokaż wiadomość
                        Lubicie czytać książki? Pytanie może i banalne, ale w obecnych czasach większość preferuje raczej powiedzmy "obraz"...
                        Ja prawdę mówiąc średnio lubię czytać, ale uwielbiam zbierać te już trochę starsze. Zbieram przede wszystkim książki użytkowe, kucharskie, słowniki, encyklopedie. Nie stać mnie na starodruki, zazwyczaj kupuję starocie na pchlich targach albo od znajomych znaleziska ze strychu. Wpadła mi w oko taka http://tezeusz.pl/522085,ochorowicz-...k-1930-r-.html książka kucharska z 1930 roku, jednak na razie szukam czegoś tańszego. Jeśli któraś z Was ma niepotrzebne, stare książki, piszcie na priv

                        Skomentuj


                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          Ja już niestety przeczytałam wszystko, co mam w domu i wszystko, co ciekawego było w bibliotece. Muszę znaleźć nowe źródła dobrej literatury

                          Skomentuj


                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            ja też msze sobie zebrać nowe książki bo nie będę miała co czytać na urlopie.

                            Skomentuj


                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              To polecam antykwariaty i stoiska ze starymi książkami. Często można tam znaleźć prawdziwe perły w dobrym stanie (no i tanio jeszcze w dodatku). Chyba że woli się czytać nowości. Ja akurat do literackich staroci mam dużo większy pociąg.

                              Skomentuj


                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                Dzisiaj listonosz przyniół mi przedpremierowe wydanie książki "Idealna". Autorka: Magda Stachula. Przejrzałam i nie mogę się doczekać kiedy dzieciaki dadzą mi poczytać!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X