Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Gdzie na wakacje

    Napisane przez kate11256 Pokaż wiadomość
    Ja bardzo chciałabym zwiedzić Włochy, Hiszpanię i Norwegię. Niestety z brzuszkiem będzie to trochę skomplikowane. Ale jeśli wszystko dobrze pójdzie już niedługo zobaczymy te piękne we troje Na ten moment zostaje nam Polska i pewnie za kilka tygodni wybierzemy się nad morze, żeby nie załapać się na gromady turystów i tropikalne upały
    My zdecydowaliśmy z mężem że póki dzieci małe będziemy zwiedzać naszą piękną Polskę. Jest tu tyle ciekawych miejsc do zobaczenia, ze nie trzeba od razu wyjeżdżać za granicę

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Gdzie na wakacje

      Polecam serdecznie świętokrzyskie!
      xxx
      Last edited by disne; 15-07-2020, 22:53. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Gdzie na wakacje

        Ja właśnie planuje wakacje. Myślałam o Gdańsku lub Sopocie ale nie chce mi się znowu jechać nad morze. Rozważam teraz góry. Znalazłam hotel SPA w Bieszczadach i chyba tam się zatrzymam na kilka dni. Doszłam do wniosku, ze przyda mi się trochę odpoczynku i relaksu.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Gdzie na wakacje

          Ja z mężem i dzieciakami wybieramy się do Zakopanego. Zarezerwowaliśmy nawet hotel, zdecydowaliśmy się na hotel Kasprowy, ten z kąpieliskiem więc na lato chyba ok. Macie jakieś doświadczenia z tym hotelem?
          Oferta na ich stronie kasprowy jest bardzo bogata dlatego się zdecydowaliśmy ale opinie też warto poznać
          Last edited by disne; 15-07-2020, 22:54. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Gdzie na wakacje

            Na kemping z dziećmi nie zdecydowałabym się teraz możne później jak będą większe. Teraz wole sprawdzone miejsca, zawsze zasięgam opinii rodziny i znajomych jakie miejsca polecają. Bezpieczniej i nie będziemy mieć niespodzianek.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Gdzie na wakacje

              Tak jakoś kusi mnie żeby znowu pojechać na Kaszuby. Ze znajomymi byliśmy tam na domku w ubiegłym roku i było super. Całe dnie zwiedzaliśmy, wylegiwaliśmy się nad jeziorem a wieczorem wracaliśmy na domek i odpalaliśmy grilla. Okolica piękna, jeziora, lasy, dużo atrakcji turystycznych. Domek ładny, komfortowy, przytulny, fajnie wyposażony -http://www.domkikaszuby.eu/domek-czapla.html

              Skomentuj


                #67
                Odp: Gdzie na wakacje

                My głównie w góry do pensjonatów, które mają udogodnienia dla dzieci, tak żeby maluchy miały też zajęcie i się nie nudziły, tak samo zresztą nad morzem, bo choć ja nie przepadam, to dzieci musiały zobaczyć plaże

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Gdzie na wakacje

                  W Łebie byliśmy w zeszłym roku, było nawet fajnie, choć po paru dniach zaczęło nam się już nudzić. W tym roku wyjeżdżamy za granicę do Egiptu. Wykupiliśmy sobie taką ekskluzywną wycieczkę ze wszelkimi udognieniami w xxx . A co, raz się żyje! Trzeba czasem się trochę rozpieszczać
                  Last edited by disne; 15-07-2020, 22:54. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Gdzie na wakacje

                    Morze owszem, ale ja chyba już jestem za wygodna na kemping Może domki letniskowe?

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Gdzie na wakacje

                      Mój cel w tym roku - xxx
                      Ale jeszcze mamy inne pomysły. Generalnie zależy nam na udanym wypoczynku z dziećmi, ale czy tak rzeczywiście będzie, to czas dopiero pokaże.
                      Last edited by disne; 15-07-2020, 22:54. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Gdzie na wakacje

                        My jedziemy do Gdańska. Wprawdzie w tym roku wypoczywaliśmy juz tam na weekend majowy ale w 2 dni nie da się zobaczyć wszystkiego co chcieliśmy tak wiec wracamy. Na początku przeszło nam przez myśl aby wyjechać za granicę ale w lipcu lepiej jest chyba zarezerwować coś w naszym kraju z uwagi na ceny.

                        Mieszkanie rezerwowaliśmy tutaj:
                        xxx

                        Sa tam dobre ceny apartamentów. Za taki standard płacimy 250 zł na dobę:
                        Last edited by disne; 15-07-2020, 22:53. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Gdzie na wakacje

                          Jak na kemping to do Chorwacji Już tyle razy tam byliśmy, że mamy ulubione kempingi i tam jeździmy. Teraz marzy mi się Hiszpania.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Gdzie na wakacje

                            A ja zwykle jeżdżę w góry. Tylko nie zawsze w te same, bo jakaś odmiana musi być.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Gdzie na wakacje

                              Ja w tym roku wybrałam Bary Tucholskie. Jak będzie? Zobaczymy. Jeszcze nas tam nie było. Wakacje nad morzem odpadły, bo nie lubimy tłumu.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Gdzie na wakacje

                                Tylko w góry! Najlepszy klimat i przede wszystkim aktywny wypoczynek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X