Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

żel pod prysznic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: żel pod prysznic

    Ponawiam, zobaczcie - Energizujący żel pod prysznic HB. Nawet jeśli Wam to nic nie mówi, to warto, bo kosmetyk jest doskonały. Korzystam od kilku miesięcy, duża poprawa na skórze, w zasadzie głównie zmiana na lepsze, również w przypadku włosów.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: żel pod prysznic

      Ja lubię kosmetyki AA, żele pod prysznic mają bardzo ładny zapach, w przy okazji oczywiście hypoalergiczne
      "Things do not happen. Things are made to happen."

      John F. Kennedy

      Skomentuj


        #33
        Odp: żel pod prysznic

        Ja nie znalazłam jeszcze swojego ulubionego żelu. Za każdym razem kupuję inny

        Skomentuj


          #34
          Odp: żel pod prysznic

          A u mnie ostatnio sprawdził się sposób na walkę z suchą skórą: po umyciu na mokrą skórę rozcieram oliwkę i lekko spłukuję. Żaden balsam tego nie zastąpi

          Skomentuj


            #35
            Odp: żel pod prysznic

            polecam nowsc Le Petit Marseillais. Produkty Le Petit Marseillais bogate są w naturalne składniki aktywne idealnie nawilzaja cialo pozostawiaja je mega pachnace i gladziutkie. Do tego jest szeroka gama zapachow kazdy cos znajdzie dla siebie.

            Skomentuj


              #36
              Odp: żel pod prysznic

              A ja tam lubię serię z Nivea. Też różnorodny wybor zapachowy i za przystępną cenę. W szczególności lubię te z granulkami w środku: )



              Skomentuj


                #37
                Odp: żel pod prysznic

                kiedys wygralam tez olejek pod prysznic z barwy harmonii oliwkowy i rozany, bardzo delikatne, fajnie sie pienia i czyszcza cialo, zostawaja je potem nawilzone i takie gladkie. Polecam. Choc troszke drogie jak na takie malutkie buteleczki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: żel pod prysznic

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  polecam nowsc Le Petit Marseillais. Produkty Le Petit Marseillais bogate są w naturalne składniki aktywne idealnie nawilzaja cialo pozostawiaja je mega pachnace i gladziutkie. Do tego jest szeroka gama zapachow kazdy cos znajdzie dla siebie.
                  wypróbowałam je i też polecam - w rossmanie można kupić te kosmetyki często na promocjach - mnie urzekły szczególnie ich balsamy do ciała - ale żele też są fajne i świetnie nawilżają skórę

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: żel pod prysznic

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    wypróbowałam je i też polecam - w rossmanie można kupić te kosmetyki często na promocjach - mnie urzekły szczególnie ich balsamy do ciała - ale żele też są fajne i świetnie nawilżają skórę
                    akurat teraz sa promocje na te wslanei produkty. Mozna kupic po taniości
                    Nie lubie za to peelingu pod prysznic eveline matko co za tragednia nie chce wyjsc z tubki ma konsystencje glutow trudno to rozprowadzic i sie umyc, kupilam uzylam 2 razy i tak stoi nie uzywane.....

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: żel pod prysznic

                      Ja bardzo lubię żele pod prysznic z granulkami z Joanny, seria Mini Naturia. Bardzo je lubię i szkoda, że są tylko w wersjach mini Świetne, orzeźwiające zapachy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: żel pod prysznic

                        U nas ostatnio zagościło pod prysznicem mleczko kokosowe Ziaja. Pachnie cudownie nawet kilka godzin po wzięciu prysznica

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: żel pod prysznic

                          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                          U nas ostatnio zagościło pod prysznicem mleczko kokosowe Ziaja. Pachnie cudownie nawet kilka godzin po wzięciu prysznica
                          też to lubię I firmę ziaja i ten kokosowy zapach
                          Teraz mam palmolive też je lubię

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: żel pod prysznic

                            Warto spróbować Ja to bardziej tylko zębami z oriflamu sie myje ale czasem warto spróbować coś innego xD

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: żel pod prysznic

                              A ja tam wolę mydło...naturalne z zielonej oliwki jak dla mnie najlepsze

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: żel pod prysznic

                                Ja używam żeli z Sephory ich firmowych ładnie pachną :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X