Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubiony kosmetyk na zimę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ulubiony kosmetyk na zimę

    Dziewczyny, jaki jest Wasz ulubiony kosmetyk, którego używacie podczas chłodnych dni? Możecie coś polecić? Ja nie mogę się obejść bez pomadki ochronnej i kremu do rąk. Gdyby nie zwykły kremik za 5 zł z kiosku miałabym dłonie jak staruszka, bo są strasznie podatne na działanie mrozu. No a pomadka wiadomo, też chroni przed tym, co z naszymi, a przynajmniej moimi, ustami robi mróz. Jakie Wy macie doświadczenie w kosmetycznej walce z niskimi temperaturami?
    4
    pomadka ochronna
    0,00%
    0
    ochronny krem do rąk
    50,00%
    2
    cienie do powiek z brokatem
    25,00%
    1
    błyszczyk
    25,00%
    1
  •    
       

    #2
    Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

    A mi się zima kojarzy z sylwestrem, karnawałem i dobrą zabawą. Dlatego zagłosowałam na cienie z brokatem. Ogólnie: mocniejszy, trochę szalony makijaż. Oczywiście nie na co dzień, do pracy Ale w czasie wolnym - tak. Zwłaszcza że wydaje mi się, iż im więcej tapety na twarzy, tym w nią cieplej ;D Pomadka i krem do rąk oczywiście też.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

      Mam dwójkę faworytów - pomadkę i błyszczyk, tak obie te rzeczy. Bez pomadki nie mogę się obejść, kiedy panują mrozy, czuję się bez ochrony na ustach jak bez prawej ręki. To dla mnie jak bariera. Ale nawet zimą trzeba wyglądać ładnie, więc błyszczykiem też się smaruję

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

        Moim faworytem jest krem ochronny do twarzy. Bardzo przydatny, kiedy na dworze mróz - chroni przed jego niepożądanym działaniem. Z resztą kosmetyków nie szaleję - cienie, błyszczyk pomadka używam ich nie tylko zimą.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

          Moim ulubionym, podstawowym i obowiązkowym kosmetykiem na zimę jest mocno natłuszczający krem do rąk. Bez niego od razu robią się brzydkie i suche. Tego typu kremu powinnam również używać do twarzy, ale po wszystkich błyszczę się jak żarówka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

            Przede wszystkim dobry, tłusty balsam do ust. Niestety częśto podczas mrozów mam spierzchnięte usta, więc tak profilaktycznie używam przy każdym wyjściu na dwór balsamu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

              U mnie jeśli zima to koniecznie musi być dobry krem do rąk, bo moje dłonie wręcz pękają i koniecznie balsam do ust, bo od razu łuszczy mi się skóra pod wpływem mrozu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

                Kosmetykiem bez którego nie mogę obejść się w zimie jest czerwony balsam z Garniera i kremy do rąk z Neutrogeny

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

                  Ja też lubię olejek kokosowy, używałam takiego naturalnego do nawilżenia ciała i jako odżywki do włosów. Miał bardzo fajne działanie. Z drogeryjnych kosmetyków mogę polecić bardzo fajny olejek w kremie, z bielendy, mam właśnie taki kokosowy. Dobrze ujędrnia i nawilża ciało, stosuję zamiast balsamu do ciała

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

                    Ja zawsze zimą mam problem ze skórą dłoni, a odkąd chodzę z wózkiem to już w ogóle koszmar. Nie moge schowac rąk do kieszeni, więc sa narażone na mróz i wiatr, mimo rękawiczek. Ale kupiłam sobie krem do rąk ochronny z natury. Chroni własnie przed czynnikami zewnętrznymi, wiatrem, mrozem, promieniami uv, skład ma swietny, naturalne oleje, masło shea. Jestem bardzo zadowolona.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

                      najważniejszy jest dobry krem natłuszczający, ja mam zwykły z ziaji za 5 zł i fajnie pielęgnuję moją skórę, lubię też taki dla dzieci bambino z cynkiem.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

                        Dla mnie kosmetykiem niezbędnym zimą jest krem do rąk. Obecnie używam Handmed+ od Eveline, on dobre nawilża skórę, ale też wygładza, także w sam raz dla mnie. Druga rzecz to balsam do ust, te dwa kosmetyki zawsze są w mojej torebce szczególnie zimą, ale nie tylko.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ulubiony kosmetyk na zimę

                          oleje wszelkie, kocham ich używać szczególnei jesienia i zimą. sprawdźcie sobie z pestek śliwki jaki ma cudny marcepanowy zapach!

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X