Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki rodzinny samochód?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jaki rodzinny samochód?

    Jakbyście myśleli by wykonać polerowanie czy przyciemnianie szyb to sprawdźcie sobie firmę xxx z Nowego Sącza. Przy takich upałach jak teraz szczególnie się przyciemnianie sprawdza.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jaki rodzinny samochód?

      My mamy Xarę Picassa i też uważamy, że to jest dobra opcja dla rodzin. Dużo miejsca, a jak jedziemy na wakacje to mieszczą się wszystkie bagaże. A jak dbacie o swoje autka? My kosmetyki samochodowe kupujemy w sprawdzonym miejscu i myjemy auto sami. Jakoś do myjni zawsze jest kolejka, a mieszkamy w domu więc myjemy auto na podjeździe.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jaki rodzinny samochód?

        Bardzo ważne, aby po zakupie samochodu pamiętać o ubezpieczeniu. Niestety nawet jeden dzień zwłoki może skutkować nałożeniem kary przez UFG. Sporo informacji na temat ubezpieczeń można znaleźć na różnych forach. Kierowcy bardzo często dzielą się opiniami na temat konkretnego ubezpieczyciela. To pomaga w wyborze najlepszej polisy, dostosowanej do własnych potrzeb. Nie zawsze niska kwota składki ubezpieczeniowej powinna być głównym, decydującym kryterium. Trzeba również zwracać uwagę chociażby na zakres samego ubezpieczenia oraz sumę ubezpieczenia.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jaki rodzinny samochód?

          Warto wybrać takie autko, które sprawdzi się idealnie na rodzinne wyjazdy, ale będzie również fajnie sprawdzało się w mieście, chyba że mamy zamiar kupić dwa samochody Warto również nie kupować zbyt dużego silnika by autko nie paliło wiele po mieście, gdyż wyjazdy są od czasu do czasu, a po mieście się jeździ częściej.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jaki rodzinny samochód?

            ja jeżdżę rodiusem i jestem zadowolona. niby mężomi mówiłam, że te będzie kiepski samochód ale się pomyliłam jest bardzo wygodny i komfortowy. Rozmiarów jest spory i bałam się ze będę miała problemy z parkowaniem a ku zaskoczeniu nie mam Daję radę manewrować autem

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jaki rodzinny samochód?

              Na pewno coś dużego. Według mnie wygodne kombi, albo i minivan fajnie się sprawdzi włąśnie jako rodzinne auto. Tu warto też przemyśleć zakup bagażnika rowerowego.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                Sam ostatnio zastanawiam się nad zakupem auta.Teraz najbliżej mi jest do kupna auta

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jaki rodzinny samochód?

                  A Volkswagen Touran? Wydaje się być rodzinny.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jaki rodzinny samochód?

                    Nawet mając rodzinny samochód trzeba zadbać o jego czystość, przyjemny zapach w środku

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki rodzinny samochód?

                      A jak sobie radzicie jak na karoserii pojawiają się wgniecenia? Ja osobiscie oddaje wtedy samochod do warsztatow zeby sie tym profesjonalisci zajeli bo jak moj maz kiedys probowal usunac wgniecenia to jeszcze gorszych szkod narobil. A to osiołek jeden

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki rodzinny samochód?

                        Jeśli dzieci są małe to najlepiej sprawdzają się VANY. Nie martwisz się czy wózek i tona zabawek zmieszczą się do samochodu. Pakujesz wszystko co potrzeba a i miejsca dla pasażerów jest pełno. Poza tym to najbezpieczniejsza opcja. Dodatkowo polecam zastanowić się czy nie trzeba auta stuningować i dodać mu trochę mocy. Jest to pomocne gdy np często wyjeżdżacie w dłuższe trasy kiedy duże jeżdzicie po krajowych drogach a w aucie ryk, krzyk i marzysz tylko o tym żeby już być na miejscu. Poza tym taki chip jest niezbędny przy wyprzedzaniu. Nie martwisz się czy zdążysz wyprzedzić inne auto.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki rodzinny samochód?

                          Tylko duże kombi albo jakiś minivan, marka dowolna, my generalnie z żoną skłaniamy się ku Volkswagenom, ale to kwestia gustu i przyzwyczajeń. Ważne, żeby był dobrzeubezpieczony .

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki rodzinny samochód?

                            No dacia jest ok - to na pewno rodzinne auto! A jezeli chodzi o części dacia to mozna je bezproblemu dostac np w sklepie FranceCar. Tak samo wszelakie filtry, plyty, klocki, tarcze - czyli po prostu rzeczy eksploatacyjne - u nich to wszystko mozna nabyc. A wiecie, ze Dacia to francuskie auto juz?

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki rodzinny samochód?

                              Propozycji zakupu samochodu mozna szukac praktycznie wszedzie. Jesli chodzi o uzywane to jakos nie mam do nich wielkiego zaufania po tym co mozna przeczytac w sieci. Wielu sprzedawcow potrafi zatajac ukryte wady, a sam samochod ma cofniety licznik itd. W dluzszej perspektywie wiaze sie to z kosztami wiec dobrze jest przemyslec sprawe dwa razy zanim podejmie sie ostateczna decyzje. Moim zdaniem to najkorzystniej jest wziasc nowy samochod w leasing np. xxx poniewaz to gwarancja najlepszy warunkow ze strony sprzedajacego.
                              Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:47. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                                Może jakiś Citroen? Moi rodzice mieli jednego i bardzo długo im służył. Dopiero niedawno wymienili na nowy. Jeszcze kilka miesięcy temu zamawiałam im dywaniki z tej strony: xxx

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X