Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak tylko bede mogla to odrazu wam napisze albo siotrze powiem zeby was poinformowala...
    Olunia 6 styczen 2009

    Skomentuj

    •    
         

      ewelunia gin mi dał skierowanie do szpitala, ale mam się tam zglosić jak tylko coś będzie się działo, jak nie urodze w ciagu 2 tyg. to mam iść do niego na wizytę.
      abi kurcze dlaczego idziesz tak szybko do szpitala? a jak się czujesz?

      Skomentuj


        Mycha ale to masz jakieś podstawy żeby sadzić ze urodzisz wcześniej czy to tylko przeczucie?
        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

        Skomentuj


          hej dziewczyny witaj Mycha w naszym gronie ja byłam dziś u gin i dał mi skierowanie na badanie stanu łożyska czy jego przepuszczalność coś takiego ale już nawet nie pamiętam a w trakcie badania powiedział mi ze mała w ogóle a w ogolę nie ma zamiaru jak narazie wyjść z mojego brzuszka super ale w sumie jutro się okaże bo powiedział ze jeżeli badanie tego łożyska nie wyjdzie tak jak powinno to pewnie zostawią mnie w szpitalu i będą wywoływać poród lub cc...... o mała wazy 3kg a jestem w 37tc

          Skomentuj


            kazda z nas ma chyba nadzieje na szybki poród przed świętami? moze nam sie uda!
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              Cześć Mycha Ja dzisiaj byłam u lekarza rozwarcie mam na 1 cm, czop śluzowy już mi odszedł ale skurczy nie mam. Bakterie którą miałam już mam załatwioną i teraz też tylko czekam, a wizyte mam już w czwartek także dość często ostatnio. Smieszy mnie to że jak byłam w ok 33 tc to maluszkowi się śpieszyło a teraz jak już może to stwierdził że jak go wtedy nie chcieliśmy to teraz on nigdzie nie idzie. Dziewczyny czy Wy też macie teraz taką wręcz bym powiedziała depresje? Wszystko mnie złości jestem senna prawie non stop i mam wewnętrzny niepokój.
              Bartuś 5.12.2008

              Skomentuj


                mycha moja lekarka stwierdzila ze i tak nie urodze sama i czeka mnie cc,wiec niema sensu zebym czekala do swiat...

                oj ja to wogole na wszystkich sie wyzywam,pewnie przez to zmeczenie caly czas
                Olunia 6 styczen 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja ostatnio jakiegoś doła złapałam a jak na złość dzisiaj popsuła mi sie pralka i łazienke mi zalało tak sie zmęczyłam ze myslałam ze mi dzidzia wyskoczy jak juz usiadłam ale sytuacja opanowana ... teraz czeka nas chyba nowy wydatek
                  moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                  Skomentuj


                    wow to mialas roboty

                    ja tez mam obawy co do mojej pralki bo ostatnio cos za bardzo sie tlucze,az sie boje
                    Olunia 6 styczen 2009

                    Skomentuj


                      Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
                      dziewczyny czy jak siadacie przed kompem to wasza dzidzi Was kopie, bo ja jak zasiąde to odrazu stuka, puka jakby miała sie przedrzec mi przez brzuch
                      :-) jak tylko odejdę to grzeczniutka jest jak aniołek, dobrze, że w nocy się nie wierci, bo wcześniej spać mi nie dawała, chociaz teraz w nocy chodze siusiać co 1,5 godziny, noce zawalone:-(
                      idę oglądać brzydulę:-) Wszystkie seriale oglądam,bo co mam robić, siedze w domu, mąż w pracy, a ja nawet sama nie mogę skarpet ubrać i wogóle chodze jak kaczka:-)
                      Jak odbieram telefon to maluszek nie moze ulezec w jednej pozycji-moze dlatego ze jak jestesmy sami w domu to zbyt gadatliwa nie jestem, przed kompem podobnie - napina sie bo mu widac siedzenie juz nie sluzy i wpychasie w kanal rodny, a w nocy to wstaje tylko raz gdzies ok 4 a to boli i chyba zaczne sobie nastawiac budzik co dwie godziny
                      OLIWIER 16.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mamcia jak ja bym chciała wstawać raz w nocy, a nie 7.
                        Dziewczyny a Wy jesteście już gotowe na przyjście na świat maluszków czy jeszcze jakieś przygotowania trwają?
                        Bartuś 5.12.2008

                        Skomentuj


                          ja niby jestem wstępnie przygotowana chociaz pare rzeczy jeszcze zostało : np uprac pieluch tetrowe i becik
                          a to o czym zapomniałam bedzie musiał załatwic mężyk... da sobie rade
                          a ja juz tak bardzo chciałabym byc po... z każdym dniem mam ciężej niedługo wogóle z łóżka nie wstane a jeszcze mam tyle sprzatania... dzisiaj kończymy malowanie i musze wszystko ogarnąć!
                          ale szybko sie za to zabiore i jak skończe to w pod koniec tygodnia moge rodzić... he he tylko czy dzidzia będzie chciała wyjść?
                          Last edited by ewelunia21; 26-11-2008, 18:44.
                          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                          Skomentuj


                            Ja już po remoncie jestem na szczęście i porządki też załatwił mój partner, bo widział co się dzieje ze mną jak podłogę to prawie brzuchem myłam także ominęło mnie to. Wiecie dziewczyny że nie wiem czy niebawem nie urodzę, humor mi się poprawił i wogóle tak inaczej się czuje a najważniejsze że nie mam już tego niepokoju, bo to mnie przytłaczało
                            Bartuś 5.12.2008

                            Skomentuj


                              a ja to wam powiem ze sie przygotowalam,oprocz pieluch tetrowych mam wszystko,ale o pakowaniu sie do szpitala nawet nie mysle ....
                              Olunia 6 styczen 2009

                              Skomentuj


                                ja tez sie narazie nie pakuje i niemam checi wogóle na to... najwyżej w biegu pózniej to zrobie
                                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X