Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

    Czytając artykuł na innym portalu natknęłam się na informacje o ubraniach projektowanych przez Cz.Mozila i D.Zielińską. Ubrania bardzo mi się spodobały. Co sądzicie o idei ubranek unisex?
  •    
       

    #2
    Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

    Mnie też się bardzo spodobały, myśle ze są wygodne dla dziecka, moje dziecko może swobodnie mieć pampersa, zawsze coś kupie jak mam okazję

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

      Napisane przez jaleczko Pokaż wiadomość
      Czytając artykuł na innym portalu natknęłam się na informacje o ubraniach projektowanych przez Cz.Mozila i D.Zielińską. Ubrania bardzo mi się spodobały. Co sądzicie o idei ubranek unisex?
      Unisex!nareszcie ktoś wpadł na świetny pomysł. Jeśli są jeszcze dobre gatunkowo to super. Ja wychowałam już swoje dzieci syna i córkę urodzonych rok po roku i szkoda że wtedy tego nie było. A teraz kupię mojej córce bo są bardzo funkcjonalne.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

        Mozila? Tego co śpiewa?
        A to ja jeszcze takich ubranek nie widziałam - od kiedy on miałby się niby projektowaniem dzieciowych ubrań zajmowac?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

          Tu podesłałam zdjecie, moja córka ma takie spodnie własnie niedawno znów jej kupiłam. Nie mogę się oprzeć

          Pytasz od kiedy hmm
          We wrześniu było o tym w Pytaniu na śniadaniu i własnie wtedy postanowiłam sie przekonać i nie żałuje
          Pozdrawiam
          Attached Files

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

            Mi rowniez wpadly w gust

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

              Ten komplet jest świetny

              Podoba wam się ?
              Attached Files

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

                Ten komplet nawet jest nawet względny, osobiście nie podobaja mi się te rzeczy. To ze nazwisko za tym stoi to nic nie widze dla swojego dziecka.Nie załozyła bym takiego worka na moją Olkę bo zginając się podeptała by przód sweterka- jestem z zawodu plastykiem odziezowym i w temacie się troszkę oriętuje ......nie dla mnie ta moda


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

                  Czesiociuch jest fajny, w ogóle w polskiej modzie dla dzieci się duzo ostatnio dzieje xxx
                  Mieszkam w Krakowie i czasami odwiedzam sklep na Józefa tam mają wlaśnie ciuszki polskich marek i min marke Czesiociuch
                  Last edited by disne; 29-07-2020, 20:20. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

                    ja często kupuję swojemu dziecku ubranka w dziale dla dziewczynek i nie dlatego, że jest ze mną coś nie tak, tylko z racji iż wiele ubrań za równo dla dziewczynek jak i dla chłopców są uniwersalne dla każdej płci. Jednak trzeba uważać aby nie przesadzić, wiadomo.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

                      Bardzo podobają mi się ubranka, które polecacie. Ostatecznie jednak chyba zdecyduję się na xxx, gdyż mojej córce podoba się bardziej
                      Last edited by disne; 29-07-2020, 20:19. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czesiociuch ubranka unisex dla dzieci

                        mi sie podoba taki xxx z muszką dla chlopca

                        Last edited by disne; 29-07-2020, 20:19. Powód: link/reklama

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X